איך משלמים אגרת ויזה לארה"ב

הוצאת ויזה לארצות הברית יכול להיות עניין די מסובך שהרבה אנשים נרתעים ממנו. תהליך ארוך, מילוי טפסים, קביעת ראיון ועוד. אנחנו משתדלים להקל עליכם ומלווים אתכם לאורך כל התהליך עד לקבלת הויזה המיוחלת. אז איך בדיוק מוציאים את הויזה? הפרטים בכתבה הבאה.

איך משלמים אגרת ויזה לארה"ב
איך משלמים אגרת ויזה לארה"ב

איך משלמים את אגרת הויזה – השלבים

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לאתר שלנו ולמלא את טופס ה- DS160 . שימו לב שאתם ממלאים אותו בשפה העברית ולא בשפה האנגלית. אם אתם רואים שהטופס שלכם מופיע בשפה האנגלית סימן שאתם באתר של השגרירות. לאחר שמילאתם את הטופס אנחנו נתקשר אליכם ונעבור עליו יחד איתכם לוודא שכל הפרטים הרשומים שם הם המדויקים ביותר. את הטופס שלכם נתרגם לשפה האנגלית ובסיום נשלח לכם אותו בדואר אלקטרוני. יש לכם אפשרות למלא את הטופס באנגלית באתר של השגרירות אבל שימו לב שבשגרירות לא סלחנים כלפי שגיאות כתיב ולכן חשוב שהטופס יהיה כתוב בשפה תקינה. לאחר שבדקנו שהפרטים המופיעים בטופס הם בנכונים ביותר, נפתח לכם חשבון באתר השגרירות וניקח מכם את התשלום עבור הויזה. השלב הבא הוא לקבוע מועד לריאיון בשגרירות. המועד יקבע בהתאם לנוחיות שלכם ובתיאום מלא עם התאריכים שהשגרירות מספקת לנו, כמובן שנעשה מאמץ על מנת שהריאיון יקבע בזמן המתאים לכם ביותר.

אל הריאיון שנקבע לכם יש להביא את הטפסים ששלחנו אליכם מודפסים, ביחד עם תמונה בגודל מיוחד לויזה שיש לצלם בחנות צילום המתמחה גם בצילום לאשרת כניסה. יחד אליהם מומלץ מאד לצרף מספר מסמכים אשר מטרתם היא להגביר את האמינות שלכם אל מול הקונסול האמריקאי שיראיין אתכם. מדובר על מסמכים כמו למשל: אישור עבודה או לימודים, אישור על שירות צבאי, אישור על נכס בבעלותכן ושלושה תלושי משכורת אחרונים. המטרה העיקרית היא שהקונסול האמריקאי יבין שמטרתם כניסתכם לארצות הברית היא תיירות או עסקים בלבד ושאין בכוונתכם לשהות בה יותר מהזמן המותר.

אנחנו ב- Fast Visa  נשמח לעמוד לרשותכם לכל דבר שתצטרכו בתהליך הוצאת הויזה.

מאחלים לכם חופשה מהנה ונעימה!

צוות Fast Visa