הוצאת ויזה לארה"ב בעברית

לפני שתורשו לעלות לטיסה לארצות הברית, יהיה עליכם לעבור תהליך של קבלה ואישור ויזה מטעם השגרירות האמריקאית בישראל. תהליך הוצאת ויזה לארה"ב בעברית הוא קל ומהיר יותר למי שמעוניין להשאיר את עבודת הניירת לטיפול חברה חיצונית המתמחה בשירותי הוצאת ויזה לארצות הברית.

הוצאת ויזה לארה"ב באופן עצמאי

בכדי להוציא ויזה לארה"ב באופן עצמאי, יהיה עליכם להיכנס לאתר השגרירות האמריקאית ולמלא את הטפסים להוצאת ויזה לארה"ב (DS-160). הטפסים זמינים באתר השגרירות בשפה האנגלית בלבד. יש להימנע מכתיבת הפרטים עם שגיאות כתיב שעשויות להוביל לפסילת הטופס ודחיית מועד הריאיון במספר שבועות נוספים.

השלב הראשוני שעליכם יהיה לעשות הוא למלא את הפרטים האישיים שלכם הכוללים שם מלא, כתובת, טלפון ומידע נוסף אותו תידרשו למלא בהמשך הטופס. לאחר שסיימתם למלא את כל הפרטים בהצלחה, תתבקשו לצרף אל טופס הבקשה לויזה לארה"ב מסמכים רלוונטיים המעידים כל כוונתכם להוציא ויזה למטרות תיירות ולא מכל סיבה אחרת לרבות הגירה או עבודה בארצות הברית.

המסמכים אותם תוכלו לצרף אל טופס הבקשה הם: אישור על שירות צבאי בצבא הגנה לישראל בשירות סדיר או בצבא קבע, אישור לימודים בתוקף באחד מהמוסדות להשכלה גבוהה בישראל, אישור עבודה מהמעסיק בצירוף של 3 תלושי משכורת אחרונים, אישור על החזקת נכסים במדינת ישראל לרבות רכב או דירה בבעלותכם.

השלב הבא שעליכם לעשות הוא לצרף תמונת פספורט עדכנית לטופס הוצאת הויזה לארה"ב. במידה ואין לכם אחת, תוכלו לגשת לאחת מתחנות הצילום המורשות להדפיס תמונות פספורט בהתאם להנחיות של השגרירות האמריקאית. לאחר מכן תתבקשו לקבוע מועד לריאיון בשגרירות ארה"ב ולשלם את האגרה עבור הקונסוליה האמריקאית.

 

הוצאת ויזה לארהב

 

הוצאת ויזה לארה"ב בעברית עם FAST VISA

בכדי שתוכלו לחסוך בזמן בתהליך הוצאת הויזה לארה"ב, תוכלו לפנות אל חברה המספקת שירותי הוצאת ויזה לארה"ב בעברית בקלות ובמהירות. את טופס הבקשה לויזה לארה"ב תוכלו למלא באותו מקוון דרך האתר ולאחר שתשלחו אותו אל צוות FAST VISA הם יוכלו להמשיך את התהליך עבורכם ולקבוע מועד לריאיון בשגרירות בזמן שנח לכם ובמקום שנח לכם – בסניף תל אביב או בירושלים.

האם ניתן להוציא ויזה לארה"ב במהירות?
אם אין לכם זמן למלא את הטפסים באתר השגרירות, תוכלו לעשות זאת באמצעות השירות שלנו. אנו נחסוך לכם זמן במילוי הפרטים ושליחת הטפסים לשגרירות, כמו גם ביצוע תשלום האגרה עבורכם ומיד לאחר מכן תוכלו לקבל מועד לריאיון לויזה מול הקונסול האמריקאי.

מעוניינים לקבל מידע נוסף? התקשרו אלינו: 050-464-6274