ויזה לארה"ב טפסים שגרירות ארה"ב

ויזה לארה"ב טפסים שגרירות ארה"ב

על מנת להוציא ויזה לארה"ב עליכם למלא טפסים עבור שגרירות ארה"ב בטרם תיגשו לראיון עם הקונסול האמריקאי. מילוי הטפסים (DS – 160) באתר השגרירות יהיו זמינים עבורכם בשפה האנגלית, לכן יהיה עליכם לענות נכונה על כל השאלות ולהימנע משגיאות כתיב, שכן האמריקאים אינם יקבלו את הטפסים במידה ויהיו בהן שגיאות כתיב טכניות אשר עשויות לפגוע באמינות הטופס.

כמו כן, עליכם לוודא כי יש ברשותכם תמונת פספורט עדכנית אשר עומדת בסטנדרטים של שגרירות ארצות הברית. לאחר מכן, תוכלו להעלותה באופן מקוון דרך האתר ולשלוח אותה עם הטופס עבור השגרירות, לבצע את תשלום האגרה ולתאם מועד לריאיון באחד מהסניפים של השגרירות האמריקאית אשר נמצאים בתל אביב ובירושלים.

מילוי טפסים שגרירות ארה"ב – ויזה לארה"ב

מילוי הטפסים לויזה לארה"ב בשפה העברית יכול להיות נגיש יותר עבור אלו המתקשים למלא את השאלון לויזה לארה"ב בשפה האנגלית ואף לחסוך לכם בזמן יקר בתהליך הוצאת הויזה לארה"ב. שלב מילוי הטפסים הוא השלב הראשון בתהליך הוצאת הויזה לארצות הברית שלאחר מכן תצטרכו לתאם את המועד לריאיון בשגרירות ולבצע את תשלום האגרה, ולהגיע לריאיון בשגרירות ארצות הברית עם הקונסול האמריקאי.

האם אפשר להוציא ויזה לארה"ב מהר?

בכדי שתוכלו להגיע לריאיון בשגרירות ארה"ב מהר יותר ולחסוך זמן יקר במילוי הטפסים לארה"ב באמצעות אתר השגרירות האמריקאית, תוכלו לבצע את התהליך עם FAST VISA דרכם תוכלו למלא את הטפסים לויזה לארה"ב בעברית ולהשאיר את העבודה הסיזיפית הכוללת את תיאום המועד לריאיון לויזה בסניף השגרירות המועדף עליכם והקרוב אל ביתכם בתל אביב או בירושלים. כמו כן, FAST VISA תבצע עבורכם גם את תשלום האגרה לשגרירות ארצות הברית ותחסוך לכם בזמן יקר עם התעסקות במילוי הטפסים מול השגרירות האמריקאית.

הכנה למועד הריאיון בשגרירות ארה"ב

לפני שתוכלו לעבור בהצלחה את הריאיון לקבלת הויזה לארצות הברית, יהיה עליכם להכין את המסמכים הרלוונטיים אשר מעידים כי עיקר חייכם מתנהל בארץ וכי אין בכוונתם לטוס לארה"ב למטרות הגירה או עבודה. ביום הריאיון, יהיה עליכם להגיע עם תיק קטן, בקבוק מים קטן, ניילונית עם המסמכים. חפצים נוספים לרבות מכשירים אלקטרוניים, טלפון סלולרי, טאבלטים וכו' תתבקשו להפקיד לפני כניסתם לשגרירות. לאחר מכן תתבקשו להתלוות לאחד השומרים בשגרירות אשר יראה לכם את עמדת ההמתנה שם תוכלו לחכות עד שיקראו בשמכם להיכנס לריאיון עם הקונסול האמריקאי.

 

מעוניינים למלא את הטפסים לשגרירות ארה"ב בעברית?
התקשרו אלינו וחסכו בזמן בתהליך הוצאת הויזה לארה"ב.
FAST VISA – ויזה לארה"ב | 050-464-6274