טופס ויזה לארה"ב

טופס ויזה לארה"ב - טופס ויזה לארצות הברית - Fast Visa

לפני שתוכלו לטוס לארה"ב למטרות תיירות, תתבקשו למלא טופס ויזה לארה"ב (DS-160) ולשלוח אותו לשגרירות ארצות הברית טרם תוכלו לקבוע מועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית. מילוי הטופס לויזה לארה"ב יתבצע באתר השגרירות האמריקאית בשפה האנגלית בלבד. הקפידו על מילוי הטפסים ללא שגיאות כתיב, שכן טופס הויזה לארה"ב שלכם עלול להיפסל וכמו כן ידחה המועד לריאיון בשגרירות ארה"ב במספר שבועות נוספים.

לאחר שמילאתם את הפרטים נכונה, יהיה עליכם לצרף תמונת פספורט עדכנית אשר צולמה על גבי רקע לבן ובהתאם להנחיות של השגרירות האמריקאית. (תוכלו לבקש מהצלם שיצלם עבורם תמונות פספורט להוצאת ויזה לארה"ב). את התמונה תוכלו לצרף לטופס הויזה באופן מקוון ולשלוח אותה ישירות לשגרירות ארה"ב.

לאחר מכן, תתבקשו לשלם את האגרה עבור הוצאת הויזה לארה"ב ותיאום מועד הריאיון בשגרירות. אחרי שעשיתם זאת תוכלו לבחור את סניף השגרירות המועדף עליכם (תל אביב וירושלים) בו תרצו לקיים את הריאיון להוצאת הויזה לארה"ב ולתאם מועד ושעה לקיום הריאיון בשגרירות ארצות הברית.


האם אפשר למלא את הטופס לויזה לארה"ב בעברית?

התשובה היא: כן, בהחלט. תוכלו למלא את הטפסים לויזה לארה"ב בשפה העברית ולחסוך זמן במילוי הטפסים באנגלית דרך אתר השגרירות. FAST VISA פיתחה במיוחד עבורכם מערכת ייעודית באמצעותה תוכלו לשלוח את הטופס לויזה לארה"ב בשפה העברית ללא כל חשש בקיום טעויות כתיב טכניות בטופס.

 

הוצאת ויזה לארה"ב במהירות עם חברת FAST VISA

FAST VISA תאפשר לכם לחסוך זמן במילוי הטפסים בשפה העברית ותבצע עבורכם את העבודה הסיזיפית בעת שליחת הטפסים לשגרירות ארה"ב וקביעת המועד לריאיון בסניף השגרירות הקרוב אל ביתכם או המועדף עליכם הנתון לבחירתכם.

כמו כן, במידה ונסיעתכם לארצות הברית למטרת עבודה, פגישת עסקים או אירוע משפחתי חשוב, תוכלו לבקש גם את שירותי ה – VIP של חברת FAST VISA אשר תאפשר לכם לקבל מועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית בתוך 24 שעות בלבד ולקבל עדיפות בקביעת המועד לקיום הריאיון בשגרירות כך שתוכלו לקבל היתר נסיעה לארצות הברית בהקדם.

 

מה להביא ליום הריאיון בשגרירות ארה"ב?

ליום הריאיון עליכם להצטייד במסמכים המעידים על התנהלות חייכם בישראל. כמו כן, תוכלו להביא עמכם תיק קטן או ניילונית עבור המסמכים. מכשירים אלקטרוניים וציוד נוסף יהיה עליכם להפקיד מחוץ לשגרירות.

 


מעוניינים להגיש את הטפסים לויזה לארה"ב בשפה העברית?
התקשרו אלינו ונשמח לעזור לכם לקבוע מועד לריאיון ולשלוח את הטפסים בהצלחה עבור השגרירות.
FAST VISA – ויזה לארה"ב | 050-464-6274