טפסים להוצאת ויזה משפחתית לארה"ב

אם תכננתם לצאת השנה לטיול משפחתי בארצות הברית, עליכם להיכנס לאתר השגרירות האמריקאית ולמלא טפסים להוצאת ויזה משפחתית לארה"ב בשפה האנגלית.

כל בן משפחה מחויב במילוי טופס DS באופן עצמאי באתר השגרירות האמריקאית. יש להקפיד למלא את הפרטים נכונה ולהימנע מכתיבה עם שגיאות כתיב אשר עשויות להקשות על זיהוי הפרטים האישיים שלכם כמו גם הסיבה לבקשת הויזה לארה"ב. לאחר שמילאתם את הפרטים באתר השגרירות, עליכם לצרף תמונת פספורט עדכנית שלכם לטופס הבקשה, תמונה שצולמה על גבי רקע לבן ובהתאם להנחיות של השגרירות האמריקאית.

השלב הבא שעליכם לעשות הוא להנפיק מסמכים המצביעים על כך שמטרת נסיעתכם לארה"ב היא תיירות ולא לשם הגירה או עבודה בארצות הברית. הגשת המסמכים בפני השגרירות הוא שלב חיוני שעליכם לעשות כאשר תגיעו לריאיון מול הקונסול האמריקאי שיוכל להתרשם לטובה ולאשר לכם את טופס הבקשה לויזה משפחתית לארה"ב.

טפסים להוצאת ויזה משפחתית לארה

 

איך למלא טפסים להוצאת ויזה משפחתית לארה"ב במהירות

אם ברצונכם לחסוך זמן בעת מילוי הטפסים לויזה לארה"ב עבור כל אחד מבני המשפחה, תוכלו לפנות אל FAST VISA המספקת שירותי הוצאת ויזה לארה"ב לכל המשפחה באופן מקוון דרך האתר ובשפה העברית, לנוחיותכם.

אנו ב- FAST VISA נשמח לסייע לכם בעת מילוי הטפסים ושליחתם לשגרירות האמריקאית ולחסוך לכם זמן בהתעסקות במילוי הטפסים וכל הבירוקרטיה הכרוכה בכך. לאחר שתמלאו את הטפסים לויזה לארה"ב בעברית באתר של FAST VISA, אנו נקבל את הטפסים ונתאם עבורכם מועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית בזמן שנח לכם ובמקום שנח לכם (בתל אביב או בירושלים). כל שתידרשו הוא לספק לנו את הימים בשבוע והשעות שתוכלו להגיע לריאיון ואנו נעשה את השאר עבורכם.

 

FAST VISA ללקוחות VIP

אם עליכם להוציא ויזה לארה"ב בהקדם האפשרי לאור נסיעה דחופה לארצות הברית לרבות אירוע משפחתי או נסיעת עסקים בחו"ל, אנו ב-FAST VISA  מציעים עבורכם טיפול מהיר יותר בטפסים וקביעת מועד לריאיון תוך 24 שעות בלבד. זאת אומרת שבמקום להמתין מספר ימי עסקים עד קבלת המועד לריאיון, אנו נספק עבורכם מועד לריאיון תוך יממה אחת בלבד.

מדוע להוציא ויזה משפחתית לארה"ב עם FAST VISA?
אנו נספק עבורכם שירות מהיר ויעיל למילוי הטפסים להוצאת הויזה המשפחתית בשפה העברית אונליין דרך האתר שלנו. נשמח לספק עבורכם מועד לריאיון בשגרירות ארה"ב בהקדם האפשרי על מנת שתוכלו להוציא ויזה משפחתית בקלות ולחסוך את הזמן בטיפול בטפסים ושליחתם בעצמכם.

 

לקבלת מידע נוסף על מילוי הטפסים להוצאת הויזה בעברית, התקשרו: 050-464-6274