קביעת ראיון לוויזה לאמריקה

לפני שתוכלו לגשת לשגרירות עצמה ולקבל את הוויזה המיוחלת יהיה עליכם למלא את טופס ה- DS160  שעליו נרחיב לכם במאמר הבא.

אז איך בעצם מוציאים ויזה לארצות הברית?

להוציא ויזה לארצות הברית יכול להיות דבר מאד פשוט ככל שעושים אותו לפי השלבים הנכונים ובעזרת האנשים המתאימים.

השלב הראשון בתהליך הוא כמובן כניסה לאתר השגרירות והדפסת הטפסים הרלוונטיים. את הטפסים יש למלא בשפה האנגלית, חשוב מאד להימנע מכתיבה עם שגיאות כתיב שכן הדבר יכול להוביל לפסילת הטופס שלכם ודחיית הבקשה שלכם לקביעת ראיון בשגרירות. אנחנו ממליצים למלא את הטופס ביחד עם מישהו שעשה זאת כבר בעבר על מנת להבטיח שתענו על כל השאלות בצורה הטובה ביותר וללא שגיאות, בנושא זה אנחנו יכולים לסייע לכם.

לאחר שהדפסתם את הטפסים יהיה עליכם לעקוב אחר ההוראות במדויק ולמלא 16 דפים, בהם יהיו שאלות עליכם ועל הנסיעה שלכם. הכל כדי להבטיח שמטרת הנסיעה שלכם היא אך ורק לצורך טיול או עסקים ושאין בכוונתכם להישאר בארצות הברית מעבר לזמן המותר על פי חוק.

עליכם לצרף למילוי הטפסים תמונת פספורט עדכנית שלכם העונה לקריטריונים של שגרירות ארצות הברית ולכן היא לא תמונת פספורט רגילה. יש לבקש במיוחד להצטלם לתמונה לצורך ויזה. תמונה לא תקנית גם כן עלולה לעקב את הבקשה שלכם לוויזה בעוד כמה שבועות משהו שכמובן רצוי שלא יקרה. לפני שתשלחו את הטפסים יהיה עליכם להכין מסמכים רלוונטיים שמראים שאין בכוונתכם להישאר בארצות הברית למטרות הגירה או עבודה בחו"ל. האישורים אותם תצטרכו לצרף הם אישורים כמו- אישור עבודה ממעסיק, 3 תלושי משכורת אחרונים, אישור לימודים אם יש, אישור על נכס בבעלותם ועוד. המלצה שלנו – המסמכים האלה יכולים להועיל המון, אל תוותרו עליהם.

לאחר שמילאתם את כל הטפסים תתבקשו לשלם אגרה לשגרירות ולקבוע את מועד הריאיון לזמן המתאים לכם ביותר. לאחר שקבעתם את הריאיון, תצטרכו לחכות בסבלנות עד ליום הריאיון. רצוי להגיע אל הריאיון בזמן ועדיף כמה דקות קודם על מנת לעבור את כל שלבי הריאיון ללא לחץ מיותר.

קביעת ראיון לוויזה לאמריקה
קביעת ראיון לוויזה לאמריקה