קביעת תור לויזה לארה"ב

ארצות הברית הפכה עם השנים ליעד מאד מבוקש על ידי הישראלים בנסיעותיהם הרבות לחו"ל. אין דבר שאי אפשר לעשות בה ולכן היא כל כך אהובה על תיירים ועל ישראלים בפרט. למרבה הצער למרות שזה דובר מספר פעמים עדיין אין תכניות לבטל את הצורך באשרת כניסה לבעלי דרכון ישראלי ולכן ישראלים רבים נאלצים להגיע לשגרירות ולעמוד שעות ארוכות בתור על מנת לקבל את הויזה המיוחלת. אז איך בעצם קובעים תור לשגרירות? במה זה כרוך? הכל בכתבה הבאה.

קביעת תור לויזה לארה"ב
קביעת תור לויזה לארה"ב

קביעת תור לויזה לארה"ב – התהליך

הוצאת ויזה הוא תהליך ארוך שיכול לקחת לפעמים מספר שבועות ולכן יש אזרחים רבים שפונים לחברה כמונו על מנת שתסייע להם בתהליך ותעשה את כל השלבים במקומם. השלב הראשון בתהליך הוצאת הויזה הוא למלא את טופס ה-DS160. זהו טופס בעל 16 עמודים שיש למלא אותו בשפה האנגלית בלבד, את הטופס ניתן להשיג באתר של השגרירות. שימו לב כי בשגרירות לא סלחניים כלפי שגיאות כתיב ולכן יש למלא את הטופס בצורה מדויקת ונכונה, אם לא תעשו כך הבקשה שלכם להוצאת ויזה יכולה להתעכב וזה לא משהו שהייתם רוצים שיקרה. במידה ואתם פונים לחברה כמונו שתעזור לכם בתהליך תידרשו למלא את הטופס בעברית ולאחר מכן אנחנו נעבור אתכם על כל הפרטים לוודא שהם רשומים בצורה נכונה ומדויקת. לאחר שווידאנו מולכם את הפרטים נתרגם את הטופס שלכם ונשלח לכם אותו בדואר אלקטרוני. את הטופס יש להדפיס ולהביא עמכם לשגרירות ביום הריאיון. לאחר שלב זה נעבור לתשלום האגרה לשגרירות. נפתח לכם חשבון באתר של השגרירות ונגבה מכם את התשלום הנדרש. לאחר התשלום יהיה ניתן לקבוע לכם מועד לראיון עם הקונסול האמריקאי בשגרירות. אנו נשתדל שהמועד שיקבע לכם יהיה המועד המתאים לכם ביותר ובהתאם לזמינות התאריכים שהשגרירות מספקת לנו.

מועד הריאיון – מה להביא?

אל הריאיון יש להביא עמכם את טופס ה- DS160  ששלחנו אליכם מודפס, תמונה בגודל מותאם להוצאת ויזה לארה"ב ומספר מסמכים אשר מטרתם לחזק את המחויבות שלכם לארץ בעיני הקונסול האמריקאי שיראיין אתכם. בין המסמכים הללו מומלץ להביא: אישור עבודה ממעסיק, אישור על שירות בצבא או אישור לימודים, 3 תלושי שכר אחרונים ומומלץ מאד להביא גם אישור על החזקת רכב או דירה בבעלותכם. אלו יחזקו את המחויבות שלכם ויראו שאין לכם למעשה סיבה לעזוב את הארץ לארצות הברית ושמטרתכם היחידה היא הוצאת ויזה למטרת תיירות או עסקים.

מאחלים לכם בהצלחה,

נשמח לעזור לכם בכל עת.

Fast Visa