איך מוציאים ויזה לארה”ב?

תמיד חלמתם לצאת לחופשה לארצות הברית? רגע לפני שקונים את הכרטיסים ועולים על המטוס הכנו עבורכם הסבר שילמד אתכם איך מוציאים ויזה לארה”ב.

השלב הראשון שצריך לעשות הוא למלא את הטפסים לויזה לארה”ב הידועים גם בשמם DS – 160.
במידה ואין ברשותכם דרכון תתבקשו להביא עמכם לריאיון 2 תמונות פספורט או לחלופין להעלות את התמונה העדכנית לאתר השגרירות עם רקע לבן ובהתאם להנחיות.

לאחר שסיימתם למלא את הטופס בשפה האנגלית, הקפידו להזין פרטיכם במדויק וללא טעויות או שגיאות במילוי הפרטים, זאת מכיוון שהקונסוליה האמריקאית אינה מגלה סבלנות בנוגע לטעויות מסוג זה ועשויות לפסול לכם את הריאיון ולהאריך את זמן הוצאת הויזה לארה”ב.

השלב הבא שיהיה עליכם לעשות הוא לשלם את האגרה ולאחר מכן תוכלו לקבוע את מועד הריאיון והשעה הנוחים לכם בתיאום עם לוח הזמנים של השגרירות, ולתאם את הריאיון באחד מהסניפים של שגרירות ארצות הברית בישראל הנמצאים בתל אביב ובירושלים.

כתובת הקונסוליה בתל אביב:
רחוב הירקון 71, תל אביב יפו.
טלפון: 03-5197475

כתובת שגרירות ארה”ב בסניף ירושלים:
רחוב דוד פלוסר 14, ירושלים.
טלפון: 03-5197475

איך מוציאים ויזה לארה”ב מהר יותר וחוסכים בזמן התהליך?

על מנת שתוכלו להוציא ויזה לארה”ב ולקבל זימון לתור עבור הריאיון בשגרירות האמריקאית מהר יותר, כל שיהיה עליכם לעשות הוא למלא את הטפסים לויזה לארה”ב בשפה העברית אשר נמצאים באתר FAST VISA ולבקש את שירות ה VIP שלנו אשר מאפשר לכם לקבל זימון לריאיון לשגרירות ארה”ב תוך 24 שעות.

לאחר שתמלאו את הטפסים לויזה לארה”ב בעברית, אנו נשלח אותם עבורכם אל השגרירות האמריקאית ונקבע לכם מועד לריאיון בסניף הקרוב אליכם והמועדף עליכם להגיע לצורך קיום הריאיון.

התקשרו אלינו ונסיים טיפול בבקשתכם לויזה בתוך 24 שעות בלבד.
FAST VISA – ויזה לארה”ב | 050-464-6274