איך מוציאים ויזה לארצות הברית בקלות?

אז חסכתם כסף וארגנתם תוכנית לטיול הגדול שתעשו כשתבקרו בארצות הברית, רק דבר אחד לא לקחתם בחשבון והוא עניין הויזה. איך מוציאים ויזה לארצות הברית? כמה זמן זה לוקח? ומה הדרך הנכונה ביותר לעשות זאת?

כל התשובות לשאלות האלו ועוד בכתבה הבאה.

את הויזה מוציאים דרך שגרירות ארצות הברית בראיון עם הקונסול האמריקאי בו הוא יחליט האם מגיעה לכם אשרת הכניסה או לא. עוד לפני הראיון עצמו תדרשו לעשות מספר שלבים על מנת להבטיח את סיכוייכם לקבל את האישור המיוחל ולקיים את הטיול שכל כך חיכיתם לו.

איך מוציאים ויזה לארצות הברית בקלות?
איך מוציאים ויזה לארצות הברית בקלות?

בשלב הראשון תצטרכו להיכנס לאתר השגרירות האמריקאית ולמלא טופס שנקרא DS-160. זהו טופס בעל 16 עמודים שאותו יש למלא בשפה האנגלית וללא שגיאות כתיב. שימו לב שהפרטים שאתם ממלאים בטופס הם מדויקים וכתובים בצורה נכונה שכן בשגרירות לא סלחנים לגבי שגיאות כתיב והדבר יכול לדחות לכם את מועד הראיון שקבעתם ואפילו יכול לפגוע לכם בסיכוי לקבל את אשרת הכניסה. ישנה אפשרות נוספת והיא לעשות את התהליך דרכנו. אנחנו נעבור אתכם על הטופס לאחר שמילאתם אותו על מנת לוודא שהוא כתוב בצורה הטובה ביותר ובנוסף לכך נתרגם לכם אותו לשפה האנגלית בשבי לשפר את סיכוייכם לקבלת הויזה. לאחר השלב הזה יש לשלם את האגרה לשגרירות, גם כאן ניתן לשלם אותה דרכנו. אנחנו מלווים אותך מתחילת התהליך ועד לקבל הויזה המיוחלת.

לאחר תשלום האגרה נקבע לך מועד לריאיון בשגרירות בהתאם לזמינות וכמובן בתיאום מלא לצרכים שלך. אל השגרירות יש להגיע בצירוף טופס ה- DS-160 מודפס, תמונה בגודל מותאם לויזה ומספר מסמכים אשר יגדילו את האמינות שלך מול הקונסול האמריקאי. בין המסמכים מומלץ להביא: אישור לימודים אם קיים, אישור ממעסיק, 3 תלושי שכר אחרונים ואישור על החזקת נכס בבעלותך(רכב , דירה)

אנו בטוחים שלאחר כל השלבים האלה קבלת הוויזה לארצות הברית קרובה אליכם יותר מתמיד,

כל שנותר לכם לעשות הוא לצלצל אלינו ואנחנו כבר נעשה את כל התהליך בשבילכם, במהירות וביעילות.