איך מוציאים ויזה לניו יורק?

מעוניינים להוציא ויזה לניו יורק? כל שעליכם לעשות הוא למלא את הטפסים לויזה לארה”ב ולעבור בהצלחה את הריאיון מול הקונסול האמריקאי. אז איך מוציאים ויזה לניו יורק באופן עצמאי? התשובות בגוף המאמר.

איך מוציאים ויזה לניו יורק באופן עצמאי

לפני שתוכלו לקבל את אשרת הכניסה שלכם לניו יורק, עליכם להיכנס לאתר השגרירות האמריקאית ולמלא את טופס ה-DS160 לבקשת הויזה לניו יורק. תוכלו למלא את טופס הבקשה בשפה האנגלית בלבד, לכן הימנעו מכתיבה עם שגיאות כתיב שעשויות לגרום לדיסאינפורמציה ואף לפסילת טופס הבקשה ולדחיית המועד לריאיון בשגרירות האמריקאית במספר שבועות נוספים.

 

איך מוציאים ויזה לניו יורק באופן עצמאי
איך מוציאים ויזה לניו יורק באופן עצמאי

 

הצטיידו במסמכים המעידים על כך שבקשתכם להוצאת הויזה היא למטרת תיירות בלבד ולא למטרות אחרות, בכדי לעשות זאת, תוכלו לצרף לטופס הבקשה:

  1. אישור לימודים בתוקף במוסד אקדמאי להשכלה גבוהה כגון אוניברסיטה או מכללה.
  2. אישור עבודה מהמעסיק ועותק מתלוש המשכורת עבור שלושת חודשי עבודה אחרונים.
  3. אישור על כך ששירתת בצבא כחייל סדיר או בקבע.
  4. הוכחת בעלות על נכסים בישראל כמו רכב ודירה.

לאחר שווידאתם שיש לכם את כל המסמכים הרלוונטיים, עליכם לצרף אל טופס הבקשה לויזה לארה”ב תמונה מסוג פספורט מעודכנת שלכם. במידה ואין לכם, תוכלו לגשת אל כל אחת מתחנות הצילום ברחבי הארץ ולבקש להצטלם לתמונת פספורט עבור הוצאת דרכון וויזה לארה”ב. וודאו מול תחנת הצילום כי התמונה עומדת בכל הקריטריונים של השגרירות האמריקאית, שכן תמונות שלא יעמדו בתנאי השגרירות יגרמו לפסילת הטופס ולדחייה במועד הריאיון מול הקונסול האמריקאי.

הוצאת ויזה לניו יורק במהירות

בכדי שתוכלו לחסוך את כל תהליך ההתעסקות במילוי הטפסים בשפה האנגלית, תוכלו להיכנס לאתר FAST VISA ולמלא את הטפסים לויזה לארצות הברית בשפה העברית בקלות ובמהירות. לאחר מכן, הטפסים יגיעו אל צוות FAST VISA אשר יתחילו לטפל בטופס הבקשה ולהגיש את הטפסים לשגרירות ארה”ב. כמו כן, FAST VISA יבצעו עבורכם את תשלום האגרה ויתאמו עבורכם מועד לריאיון מול הקונסול האמריקאי בזמן שנח לכם.

שירותים נלווים להוצאת ויזה לניו יורק במהירות

אם ברצונכם לזרז את תהליך הטיפול בטופס הבקשה לויזה, באפשרותכם לבקש את שירותי ה-VIP שלנו שיאפשרו לנו לטפל בטופס הבקשה שלכם תוך 24 שעות בלבד, להגישם לשגרירות ולתאם מועד לריאיון עבורכם. בתום הטיפול בהגשת הטפסים תקבלו את התאריך, הזמן והמקום בו יהיה עליכם להתייצב לצורך קיום הריאיון בשגרירות האמריקאית.

לפרטים נוספים על הוצאת הויזה לניו יורק בעברית, התקשרו: 050-464-6274