חידוש ויזה לארה”ב מחיר

אם תוקף הויזה שלכם עומד לפוג בקרוב, יהיה עליכם לבצע חידוש ויזה לארה”ב. אם כך, מהיכן מתחילים? העלויות עבור חידוש ויזה לארה”ב מחיר הן 160$ שהם כ- 640 שקלים. ברוב המקרים יהיה עליכם לבצע חידוש ויזה באם עברו כבר 10 שנים מאז מועד הנפקת הויזה לארה”ב או בהתאם לתאריך שתכננתם לטוס לארצות הברית, בין אם מדובר בעוד מספר חודשים או אפילו שנה מהיום. בכל מקרה, יהיה עליכם לוודא כי הויזה שלכם בתוקף.

 

תהליך חידוש ויזה לארה”ב מחיר משתלם לחיסכון בזמן

אם ברצונכם לחדש את הויזה שלכם לארצות הברית, יהיה עליכם לעבור את התהליך הראשוני שעברתם בעת הגשת הבקשה לויזה לארה”ב דרך אתר השגרירות. החל ממילוי הטפסים לויזה לארה”ב באנגלית ועד שליחת המסמכים הרלוונטיים, צירוף תמונות הפספורט וקביעת המועד לריאיון בשגרירות האמריקאית בסניף הקרוב אל מקום מגוריכם.

 

חידוש ויזה לארה"ב מחיר
חידוש ויזה לארה”ב מחיר

 

עבור מי שאינו בקיא בשפה האנגלית ומעוניין לחסוך בזמן בתהליך הנפקת הויזה ומילוי הטפסים לויזה בארה”ב, יוכל לעשות זאת באמצעות חברת FAST VISA המספקת שירותי הוצאת ויזה לארה”ב במהירות. באמצעותנו תוכלו למלא את הטפסים בשפה העברית ולהמתין בסבלנות עד קביעת המועד לריאיון בשגרירות ארה”ב.

 

אף על פי שמדובר בהליך זהה להוצאת הויזה לארה”ב, אין ספק כי תהליך חידוש הויזה יכול להיות מהיר יותר כאשר תעשו זאת באמצעות FAST VISA. אנו נדאג לשלוח את הטפסים עבורכם כמו גם ביצוע תשלום האגרה עבור הריאיון בשגרירות. לאחר מכן, נתאם עבורכם מועד לקיום הריאיון ביום והשעה הנוחים לכם ובסניף הקרוב ביותר אל מקום מגוריכם.

 

כעת כל שנותר לכם לעשות הוא למלא את הטפסים לויזה לארה”ב בעברית, לצרף את תמונות הפספורט העדכניות שלכם, לעבור צעד אחר צעד אחר השלבים להוצאת הויזה הכתובים בשפה העברית באתר של FAST VISA ולבסוף אל תשכחו גם לצרף את המסמכים הרלוונטיים המעידים על כך שהנכם מנהלים את חייכם בישראל וכי אין לכם כל כוונה לעזוב את הארץ למטרות הגירה או עבודה בארצות הברית. לאחר מכן, תתבקשו להמתין בסבלנות ואת העבודה הסיזיפית תשאירו לנו לעשות עבורכם.

 

חידוש ויזה וקביעת הריאיון תוך 24 שעות בלבד

אם מכל סיבה שהיא החלטתם שהנכם מעוניינים לבצע חידוש ויזה לארה”ב בהקדם האפשרי, תוכלו לבקש את שירות ה- VIP שלנו, המאפשר לכם לקבל מועד לריאיון בשגרירות ארה”ב בתוך 24 שעות בלבד.

 

לפרטים נוספים על חידוש ויזה לארה”ב במהירות התקשרו: 055-889-1032