חידוש ויזה לארה”ב

חידוש ויזה לארה”ב הינו תהליך שיש לבצע ממספר גורמים: תחילה, ניתן לקבל את הויזה ממועד הנפקתה לעשר שנים ברוב התרחישים אך ישנם גם מקרים בהם תוקף הויזה יכול להיות קצר יותר לכן יש צורך להנפיק ויזה מחדש בתום התוקף. במידה והויזה שלכם אבדה, נגנבה או הושחתה יהיה עליכם לחדש אותה. 

 

חידוש ויזה לארה
חידוש ויזה לארה”ב


חידוש ויזה לארצות הברית מתאימה גם למטרת תיירות ונסיעות עסקים
חידוש ויזה לארה”ב זהה לתהליך שעליכם לעבור בהוצאת ויזה חדשה לארצות הברית, אף על פי כי הנסיבות שונות. בכל מקרה בו מדובר בוויזה שפג תוקפה או במידה ואיבדתם את הדרכון שלכם מכל סיבה שהיא יהיה עליכם להתחיל את התהליך של חידוש הויזה לארה”ב ולמלא את הטופס הבקשה המופיע מטה בצירוף תמונת פספורט מעודכנת, תשלום אגרה וקביעת ראיון בשגרירות ארצות הברית ובסוף התהליך להגיע לראיון ולקבל את אשרת הכניסה שלכם לארה”ב.

במידה וכבר עברו עשר שנים מהרגע בו הנפקתם את הויזה הקודמת שלכם, תרצו לבצע חידוש ויזה לארה”ב, שימו לב כי קיים סיכוי ברמה סבירה כי הטפסים השתנו במהלך השנים וייתכן וחלו בהם שינויים. בין אם אתם ממהרים להוציא ויזה ואין לכם את הזמן הנדרש לשם כך עקב העבודה או השגרה היומיומית שאינה מאפשרת לכם להשקיע זמן במילוי הטפסים, תוכלו לחסוך בזמן והטרחה שבעבודה סיזיפית זו ולבצע חידוש ויזה לארה”ב בקלות ובמהירות.

אנו שמחים לבשר לכם כי מעתה תוכלו לעבור את התהליך מהר יותר באמצעות FAST VISA כאשר תמלאו את כל הפרטים הרלוונטיים שתתבקשו להוסיף על גבי הטפסים לויזה לארה”ב בעברית. נוסף על כך, תשלום האגרה וקביעת הריאיון בשגרירות יבוצע על ידי הצוות המקצועי של FAST VISA ובהתאם ללוח הזמנים המתאים לכם ביותר לצורך תיאום המועד לראיון. מפני שחשוב לנו שתצאו מרוצים במידה ותבקשו נשמח גם לתת לכם טיפים שיוכלו לעזור לכם לעבור את הריאיון בהצלחה. גם אם כבר הוצאתם ויזה לארצות הברית בעבר, אתם וודאי תרגישו טוב יותר כאשר תוכלו להעביר את העבודה הסיזיפית והטרחה למי שיכול לחסוך לכם את הזמן הכרוך בתהליך ולהפוך אותו לפשוט יותר ומהיר יותר עבורכם.

חידוש ויזה – יום הריאיון בשגרירות ארה”ב

לאחר שקבעתם את המועד לראיון תוכלו להגיע אל השגרירות האמריקאית באחד מהסניפים שבחרתם (סניף תל אביב או ירושלים) ולהיפגש עם הקונסול האמריקאי לראיון אישי ולעבור אותו בהצלחה!

FAST VISA מספקת שירות עצמאי ואינה פועלת מטעם שגרירות ארה”ב.