כיצד מחדשים ויזה לארצות הברית

כיצד מחדשים ויזה לארצות הברית? ובכן, תהליך חידוש הויזה לארה”ב זהה לתהליך הבקשה להוצאת הויזה שעליכם לעבור דרך שגרירות ארה”ב.

ראשית, עליכם לגשת לאתר השגרירות האמריקאית ולמלא את הטפסים לויזה לארה”ב בשפה האנגלית ומשם להתקדם בהתאם להנחיות. חשוב לדעת כי עליכם לצרף מסמכים רלוונטיים המעידים על כך שהסיבה להגשת הבקשה הינה למטרות תיירות בארצות הברית בלבד ולא לשם הגירה או עבודה בארצות הברית.

 

כיצד מחדשים ויזה לארצות הברית
כיצד מחדשים ויזה לארצות הברית

המסמכים שתוכלו להציג לקונסול האמריקאי לשם כך הם:

  1. טופס אישור לימודים בתוקף במוסד להשכלה גבוהה כגון מכללה או אוניברסיטה.
  2. אישור על שירות בצבא הגנה לישראל בסדיר או בצבא קבע.
  3. אישור מעסיק בתוקף + 3 תלושי משכורת אחרונים.
  4. אישור על החזקת נכסים בישראל כגון דירה או רכב בבעלותכם.

לאחר שהמצאתם את כל המסמכים הרלוונטיים עליכם לצרף אותם אל טופס הבקשה ולהציגם בפני הקונסול האמריקאי במעמד הריאיון. השלב הבא שעליכם לוודא הוא כי יש ברשותכם תמונת פספורט בתוקף העומדת בכל הקריטריונים של שגרירות ארה”ב וכן מותאמת בממדיה לדרישות השגרירות האמריקאית.

הקפידו לענות נכונה על כל השאלות שתשאלו במהלך הריאיון בשפה רהוטה וללא שגיאות כתיב טכניות שעלולות לגרום לפסילת טופס הבקשה לויזה לארה”ב וכן לדחיית המועד לריאיון מול הקונסול בשגרירות האמריקאית.

לאחר שמילאתם בהצלחה את הטפסים, תתבקשו לשלם את האגרה עבור השגרירות ולקבוע מועד לריאיון מול הקונסול בתאריך ובשעה הנוחים לכם.

 

כיצד מחדשים ויזה לארצות הברית במהירות

במידה ועליכם לחדש ויזה לארצות הברית, כנראה שתהליך הבקשה אינו זר לכם, אך עדיין מצריך זמן בטיפול בטפסים והתעסקות בבירוקרטיה שתוכלו לחסוך לאחר שתמלאו את טופס ה-DS בשפה העברית ובאופן מקוון דרך האתר של FAST VISA.


איך
FAST VISA יכולים לעזור לך בתהליך הוצאת הויזה לארה”ב?
כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר ולמלא באופן מקוון את הטפסים לחידוש הויזה לארה”ב בשפה העברית ואנחנו נשלח את הטפסים ונתאם עבורכם מועד לריאיון מול הקונסול האמריקאי בשגרירות ארה”ב בסניף הקרוב ביותר אל מקום מגוריכם או המועדף עליכם בתל אביב או בירושלים.

כמו כן, תיאום המועד לריאיון יערך בזמן שנח לכם ובמקום שנח לכם כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים כי מועד הריאיון יתקיים כשאתם תהיו מוכנים לכך.

שירות VIP ללקוחות הזהב שלנו
אנו מספקים שירותי VIP המזרזים את שלב הטיפול בטפסי הבקשה ומאפשרים לכם לקבל מועד לריאיון מיד בתום הטיפול בטפסים (תוך 24 שעות בלבד).

 

לפרטים נוספים התקשרו: 050-464-6274