תוקף ויזה לארצות הברית

אם כבר הוצאתם בעבר ויזה לארצות הברית, חשוב להכיר את הכללים וההנחיות של תוקף ויזה לארצות הברית על מנת שתוכלו לדעת בדיוק בזמן מתי יהיה עליכם להאריך את תוקף הויזה לארה”ב.

 

תוקף הויזה לארה”ב ברוב המקרים עומד על 10 שנים, לכן אין לכם כל סיבה לדאגה שכן במידה והוצאתם ויזה לאחרונה, יהיו לכם שנים נוספות בהן תוכלו לנצל את הויזה שלכם לטובת ביקור בארצות הברית. כך למשל, במידה ותוקף הויזה שלכם פג לאחר שנת 2008, תוכלו לדלג על שלב הריאיון האישי ותוכלו לחדש את תוקף הויזה מבלי שתידרשו להגיע אל שגרירות ארצות הברית בישראל ולעבור בשנית את הריאיון מול הקונסול האמריקאי.

תוקף ויזה לארצות הברית - ויזה לארה"ב
תוקף ויזה לארצות הברית – ויזה לארה”ב

 

במידה והוצאתם ויזה לארצות הברית כך שתוכלו לנצל אותה יותר מפעם אחת בודדת בתקופת תוקפה, חובה עליכם לוודא שהיא אכן בתוקף באם הנכם שוהים כרגע בגבולות ארצות הברית ולא נותר זמן רב עד שיפוג תוקפה. לכן, עליכם לוודא שמועד חזרתכם לארץ יגיע בזמן שהויזה שלכם אכן בתוקף. יש להדגיש כי שהייה בארה”ב בזמן שהויזה שלהם אינה בתוקף – אינו חוקי ועשוי לגרום לכם לבעיות בעתיד בעת חידוש ויזה לארה”ב בפעם הבאה.

 

האם תוקף ויזה לארצות הברית לחיילים ומועמדים לשירות בטחון זהה?

חיילים ומלשב”ים במקרים רבים עשויים לקבל אישור שהייה לארצות הברית לתקופה קצרה יותר מ-10 שנים, בהתאם לשיקול דעתם של הקונסוליה האמריקאית.

 

באיזה תאריך עליי לעזוב את ארצות הברית לפי מועד תוקף הויזה שברשותי?

התאריך האחרון שכתוב על גבי הויזה הוא גם היום האחרון בו תוכלו לשהות בארצות הברית. זאת אומרת שאת מועד הטיסה חזרה לארץ תוכלו לקבוע בהתאם לתאריך האחרון לשימוש הכתוב על גבי הויזה.

 

חידוש תוקף הויזה לארה”ב תוך 24 שעות

צריכים לחדש את הויזה לארצות הברית לקראת הטיסה הבאה שלכם? בכדי שתוכלו לחסוך בזמן יקר במילוי הטפסים לויזה לארצות הברית, תוכלו לפנות אל חברת FAST VISA המאפשרת לכם למלא את הטפסים לויזה לארה”ב בעברית ולמלא את השאלון בקלות. כמו כן, אנו נשלח את הטפסים ונבצע את תשלום האגרה עבורכם ונתאם את מועד הריאיון בתאריך ובשעה הנוחים לכם בסניף השגרירות הקרוב ביותר אל ביתכם או בהתאם לבחירתכם: ירושלים או תל אביב.

 

חברת FAST VISA תסייע לכם בהתעסקות בשליחת הטפסים
ובכל התהליך עד קביעת הריאיון בשגרירות האמריקאית.

לפרטים נוספים התקשרו: 050-464-6274

 

 

להבהרה, האתר פועל באופן עצמאי ואינו פועל מטעם שגרירות ארצות הברית.