ויזה מהירה לארצות הברית

עליכם להוציא ויזה מהירה לארצות הברית בעקבות הזמנה לאירוע משפחתי? עליכם להשתתף בכנס מקצועי בדקה ה – 90? הטיסה כבר נקבעה וקניתם כבר כרטיס, אך גיליתם כי אין לכם ויזה לארה”ב בתוקף. התרחיש הזה בהחלט יכול לקרות כאשר נאלצים להתמודד עם הוצאת ויזה מהירה לארה”ב ברגע האחרון.

איך מוציאים ויזה מהירה לארה”ב ברגע האחרון?

על מנת להוציא ויזה לארה”ב יהיה עליך לעבור תהליך עם קריטריונים קבועים מראש, יחד עם זאת גם השגרירות האמריקאית מבינה שעשויות להיות גם נסיבות חריגות להוצאת ויזה מהירה לארצות הברית אשר מחייבת חריגה מהנהלים הכלליים.

השגרירות האמריקאית עומדת מאחורי הנהלים שקבעה בהצהרתה כי הם מתכוונים לתת טיפול מהיר יותר בבקשות דחופות להוצאת ויזה לארצות הברית, כגון ישראלים אשר נזקקים להוציא ויזה בדחיפות מסיבה רפואית או הומניטרית, כמו גם סטודנטים שמעוניינים להגיע לארצות הברית למטרת לימודים עד לתאריך תחילת הלימודים. כמו כן, גם אנשי עסקים יכולים לבקש ויזה מהירה לארה”ב מהשגרירות האמריקאית במידה ועליו להגיע לפגישה עסקית דחופה אשר משרתת גם את הצד האמריקאי.

במידה ומדובר באחד מהמקרים הללו, ניתן להתקשר אל השגרירות והיא מצידה תעשה את כל המאמצים האפשריים על מנת לקבוע עבורכם את הריאיון האישי בשגרירות במהירות האפשרית, ולעבור על הטפסים לויזה לארה”ב ובתהליך אישורם באופן מהיר יותר מהמקובל.

איך להוציא ויזה לארצות הברית עם FastVisa?

אם עליך להוציא ויזה לארה”ב במהירות גם במקרים אחרים שאינם רפואיים, עסקיים או למטרת לימודים, תוכל לעשות זאת באופן שיחסוך לך זמן בתהליך באמצעות שירותי הוצאת ויזה לארצות הברית של FAST VISA. למרות שאין מדובר בחברה הפועלת בחסות השגרירות האמריקאית, יהיה באפשרותך לעבור את תהליך הבקשה לויזה לארה”ב במהירות.

באמצעות האתר של FAST VISA יהיו זמינים עבורך הטפסים לויזה לארה”ב בשפה העברית ויאפשרו לך למלא את הטפסים במהירות ולחסוך את הקשיים שעשויים להגיע במילוי הטפסים באתר השגרירות בשפה האנגלית. כמו כן, מדובר בהליך מהיר, קל ונח אשר מאפשר לכל אחד לעבור אותו בהצלחה ובאמצעות הליווי והסיוע המקצועי שלנו, נוכל לספק עבורך תשובה לכל שאלה שעשויה להתעורר לאורך התהליך להוצאת הויזה המהירה לארה”ב.

גם במקרה של צורך בחידוש ויזה לארה”ב במהירות אנו נוכל לחסוך לכם את הזמן הכרוך בהבנת התהליך, את ההתעסקות עם מילוי הטפסים באנגלית וכמו כן נוכל לבדוק עם מגיע לכן לחדש את הויזה ללא ראיון.

 

רגע לפני הוצאות הויזה – בחנו את מחירי הטיסות

רגע לפני הוצאת הויזה, עליכם לבחון את מחירי הטיסות השונים לארצות הברית. כיום השוואת מחירי טיסות נחשבת להליך פשוט למדי בשל אתרי האינטרנט השונים המאפשרים את ביצוע הפעולה באופן הטוב ביותר. השוואת מחירי טיסות לארצות הברית תאפשר לכם לוודא כי בחנתם את האפשרויות השונות ומצאתם את הטיסה המתאימה עבורכם. על מנת לבחון את מחירי הטיסות השונים יש לבצע סקר מקיף בין חברות התעופה השונות. ידוע לכל, כי לכל חברת תעופה יש את המחירים והמבצעים השונים שלה ולכן ההמלצה היא לבצע סקר אשר יסייע לכם לבחון את המחירים השונים. יתרה מכך, באפשרותכם להתייעץ עם אנשים אשר טסו לאחרונה לארצות הברית ולבקש מהם סיוע בבחירת חברת התעופה המתאימה ביותר בשל ניסיונם. בשל העובדה כי מדובר באנשים אשר טסו רק לפני זמן מה, הם ימסרו לכם את המידע העדכני ביותר וכך תהיה באפשרותכם לבחור את הטיסה המתאימה. בשל העובדה כי מדובר במספר לא מבוטל של שעות טיסה, עליכם להקפיד ולבצע סקר מקיף על מנת שהטיסה תעבור בשלום.

 

צריכים להוציא ויזה מהירה לארצות הברית?
מוזמנים ליצור עמנו קשר ולהתחיל במילוי הטפסים בשפה העברית עם
FAST VISA.
FAST VISA – ויזה מהירה לארה”ב050-464-6274 – לקבלת ויזה מהירה לארה”ב

FAST VISA מספקת שירות עצמאי ואינה פועלת מטעם שגרירות ארה”ב.