בקשה לויזה לארה”ב לקטין

הרבה אנשים שואלים אותנו האם גם ילדיהם הקטנים יכולים להוציא ויזה ובמה זה כרוך, התשובה לכך היא שכן. כולם יכולים להוציא ויזה לארצות הברית, הפרוצדורה לכך היא טיפה אחרת מהוצאת ויזה לאדם בוגר ועל כך נפרט לכם במאמר הזה.

בקשה לויזה לארה"ב לקטין
בקשה לויזה לארה”ב לקטין

ויזה לארה”ב לקטין – השלבים

השלב הראשון בתהליך הוא זהה לתהליך שהייתם עושים עבור ויזה לאדם בוגר. תחילה יש להיכנס לאתר השגרירות ולהדפיס את טופס ה- DS160. את הטופס יש למלא עבור הקטין ובשפה האנגלית, שימו לב כי חשוב מאד להימנע מכתיבה עם שגיאות כתיב שכן הדבר יכול להביא לפסילת הטופס שלכם ודחיית הבקשה שלכם לקביעת ראיון בשגרירות. ההמלצה שלנו היא למלא את הטופס ביחד עם מישהו שעשה זאת בעבר על מנת להבטיח שתענו על כל השאלות בצורה הטובה ביותר וללא שגיאות. זכרו כי תמיד יש לכם את האפשרות לפנות אלינו שנסייע לכם בלמלא את הטופס בצורה הטובה ביותר, בנוסף לכך במידה ותמלאו את הטופס דרכנו תוכלו למלא אותו בשפה העברית שכן אנחנו מתרגמים עבורכם את הטופס על מנת שתוכלו למלא אותו בצורה הנוחה לכם ביותר.

בשלב השני לאחר מילוי הטפסים אנו נגבה מכם את אגרת הויזה. את הטפסים שמילאתם יש לשלוח באמצעות דואר שליחים לשגרירות שכן ילדים מתחת לגיל 14 לא נדרשים להגיע לראיון בשגרירות. השגרירות עובדת עם נקודות ספציפיות של דואר ישראל ורק אליהם ניתן להגיע על מנת לשלוח את הטפסים. לאח ששלחתם את הטפסים יש להמתין בסבלנות עד שהדרכון של הקטין ישלח אליכם באמצעות שליח עד הבית יחד עם הויזה מוטבעת עליו.

עם השירות של fast visa  תוכלו לעבור את התהליך הזה בפשטות ובקלות וללא כאבי ראש מיותרים במיוחד כשמדובר בהוצאת ויזה לארה”ב עבור קטין. אנחנו נעזור לכם במילוי הטפסים שלו ונדריך אתכם כל הדרך ועד לקבלת הויזה המיוחלת. בקרוב מאד תיכנס תקנה חדשה ולפיה גם ילדים מתחת לגיל 14 ידרשו להגיע לשגרירות ולעבור ריאיון, לכן מומלץ מאד להגיש בקשה לויזה כבר עכשיו על מנת שתוכלו לתכנן את החופשה שלכם בראש שקט.

מאחלים לכם המון בהצלחה!

אנחנו כאן תמיד לשירותכם!

Fast Visa