בקשה לויזה לארה”ב

בקשה לויזה לארה"ב

אם חשבתם על חופשה בארצות הברית בחודשים הקרובים, יהיה עליכם להגיש בקשה לויזה לארה”ב על מנת שתחזיקו בויזה לארה”ב ודרכון בתוקף.
השלב הראשון שיהיה עליכם לעשות הוא להתחיל במילוי טופס הבקשה לויזה לארה”ב אשר אותו תוכלו למצוא באתר השגרירות האמריקאית.

השאלון יהיה זמין בשפה האנגלית בלבד, כך שהקפידו שלא לטעות במילוי הטפסים לויזה לארה”ב שכן שגרירות ארה”ב אינה תגלה סלחנות כלפי שגיאות כתיב
במילוי השאלון אשר עשויות לפגוע בתהליך הוצאת הויזה שלכם ולדחות את מועד הריאיון במספר שבועות נוספים.

לאחר שמילאתם את הפרטים בטופס במדויק, יהיה עליכם לוודא כי לא שכחתם לצרף תמונת פספורט עדכנית שלכם העומדת לפי הקריטריונים של שגרירות ארה”ב. כמו כן, כדי שתוכלו להמשיך בתהליך הבקשה לויזה לארה”ב, יהיה עליכם להמציא מסמכים המעידים כי עיקר חייכם מתנהל בארץ וכי אין לכם כל כוונה לטוס לארה”ב למטרות הגירה או עבודה בחו”ל. על מנת להמציא את המסמכים הרלוונטיים עבור השגרירות תוכלו להביא אישורים על לימודי השכלה גבוהה בתוקף, אישור על שירות צבאי בצה”ל בשירות סדיר או צבא קבע. כמו כן, תוכלו להציג אישורים ואסמכתאות אשר מוכיחות כי הנכם מחזיקים נכסים כגון דירה או רכב בארץ. שמרו עליכם היטב שכן עליכם יהיה להציגם ביום הריאיון בשגרירות ארה”ב.

הגשת בקשה לויזה לארה”ב בעברית

על מנת שתוכלו לחסוך בזמן בתהליך הגשת הבקשה לויזה לארצות הברית, תוכלו להיעזר בשירותה של FAST VISA במילוי הטפסים לויזה לארה”ב בשפה העברית ללא כל מאמץ. לאחר שמילאתם את כל הפרטים בשפה העברית, תוכלו לשלוח את הטופס DS-160 דרך האתר באופן מקוון וצוות FAST VISA ידאג לעשות את העבודה הסיזיפית אשר כוללת את שליחת הטפסים לשגרירות ארה”ב, ביצוע תשלום האגרה ותיאום מועד לריאיון בשגרירות ארה”ב באחד מהסניפים אשר נמצאים בתל אביב ובירושלים הנתונים לפי בחירתכם לקיום הריאיון.

מה מצפה לכם ביום הריאיון בשגרירות ארה”ב?

ביום הריאיון בשגרירות ארה”ב תתבקשו להגיע עם המסמכים שהכנתם בתיק קטן או ניילונית למסמכים בלבד. פריטים נוספים לרבות מכשירים אלקטרוניים, טלפון סלולרי, מתכות ואביזרים נוספים תתבקשו להשאיר מחוץ לקוטלי השגרירות. לאחר שתכנסו, תתבקשו להתלוות לאחד מהשומרים אשר יראה לכם את עמדת ההמתנה לריאיון שם תתבקשו להמתין בסבלנות עד אשר יקראו בשמכם לקום ולגשת לריאיון מול הקונסול האמריקאי.

בהצלחה!

 

מעוניינים להגיש בקשה לויזה לארה”ב בעברית?
התקשרו אלינו וחסכו בזמן בתהליך הוצאת הויזה לארה”ב.
FAST VISA – ויזה לארה”ב | 050-464-6274