טופס בקשה לויזה לארה”ב

על מנת שתוכלו להיכנס אל ארצות הברית, עליכם לוודא כי יש ברשותכם ויזה לארה”ב בתוקף. הוצאת ויזה לארצות הברית כרוכה במילוי טופס בקשה לויזה לארה”ב אותו תוכלו למלא באתר השגרירות האמריקאית בשפה האנגלית ולקבוע בעצמכם תור בקונסוליה ולעבור את הריאיון לבקשת הויזה לארה”ב מול הקונסול האמריקאי בהצלחה.

 

איך ממלאים טופס בקשה לויזה לארה”ב

טופס הבקשה הידוע גם בשם DS160 יהיה זמין עבורכם באופן מקוון דרך האתר השגרירות. שימו לב כי השפה של הטופס היא אנגלית, לכן יהיה עליכם למלא את השאלון נכונה ולהימנע מכתיבה עם שגיאות כתיב אשר עשויות לגרום לטעויות בזיהוי מטעם הקונסול האמריקאי ואף לפסול לכם את הטפסים.

 

לאחר שמילאתם את הפרטים האישיים בהצלחה, תידרשו לצרף לטופס הבקשה לויזה תמונת פספורט עדכנית שלכם העומדת בתקנים של הקונסוליה האמריקאית. לכן הקפידו על צילום על גבי רקע לבן בלבד. במידה והנכם ניגשים לצלם מקצועי יידעו אותו כי תמונות הפספורט הן למטרות ויזה לארה”ב בלבד.

 

על מנת שהקונסול האמריקאי יתייחס ברצינות אל טופס הבקשה לויזה לארה”ב שמילאתם, יהיה עליכם להציג מסמכים רלוונטיים המראים כי אין לכם כל כוונה לבקש ויזה אמריקאית לשם הגירה או עבודה בארה”ב בניגוד לחוקי האומה האמריקאית. בהתאם לכך, תידרשו לצרף כל מסמך המעיד כי חייכם מתנהלים בארץ ואין לכם כוונות אחרות לעזוב את המגורים בארץ לארצות הברית.

 

סוגי המסמכים אותם תוכלו להציג הם:

 

  1. אישור עבודה בתוקף הכולל צילום של המשכורת החודשית שלכם עבור שלושת החודשים האחרונים.
  2. אישור לימודים אקדמיים להשכלה גבוהה במכללה או באוניברסיטה.
  3. אישור צבאי בצבא הגנה לישראל בשירות סדיר או בקבע.
  4. אישור החזקת נכס בישראל לרבות רכב או דירה בבעלותכם.

 

לאחר שצירפתם את כל המסמכים תועברו לעמוד קביעת המועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית בסניף הקרוב אל אזור מגורכם בתל אביב או בירושלים וזאת בהתאם ללוח הזמנים של השגרירות הכולל את ימות השבוע והשעות הפנויות לצורך קיום הריאיון בפני הקונסול האמריקאי. לאחר שקבעתם את המועד לריאיון תידרשו לבצע את תשלום האגרה ולשמור אותו ליום הריאיון בפני הקונסול האמריקאי בשגרירות ארה”ב.

 

איך ממלאים טופס בקשה לויזה לארה”ב במהירות

שירותי הוצאת ויזה לארה”ב של FASTVISA מאפשרים לכם למלא את הטופס באופן מקוון ובשפה העברית. לאחר שתעשו כן, אנו נתאם עבורכם מועד לריאיון בשגרירות בסניף הקרוב אל אזור מגורכם. כמו כן, נבצע עבורכם את תשלום האגרה לויזה לארה”ב וניתן לכם טיפים למעבר הריאיון.

 

 

לקבלת פרטים נוספים על בקשה מהירה לויזה לארה”ב עם חברת FAST VISA
התקשרו: 050-464-6274

 

FAST VISA מספקת שירות עצמאי ואינה פועלת מטעם שגרירות ארה”ב.

צור קשר