מילוי טופס DS-160 בעברית

הוצאת ויזה לארצות הברית יכול להיות עניין קשה לחלקנו. במיוחד כשמדובר במילוי טפסים שהם לא בשפה העברית. אחד היתרונות בלעבור את התהליך הזה יחד איתנו הוא שאנחנו עוברים אתכם על כל חלקי הטופס, מוודאים מולכם שהפרטים שמילאתם הם אכן הנכונים והמדויקים ביותר והיתרון הכי חשוב הוא כמובן שאנחנו מתרגמים עבורכם את הטופס לאנגלית כך שתוכלו לגשת יחד איתו לראיון בשגרירות. שימו לב כי בשגרירות לא סלחנים כלפי שגיאות כתיב בטופס כך שיש לקחת זאת בחשבון במידה ומחליטים להגיש את טופס ה – DS-160  בצורה עצמאית.

טופס DS160 בעברית
כדי להוציא ויזה לארצות הברית צריך למלא טופס DS-160

לאחר שעברנו איתכם על הטופס ובדקנו שהוא תקין ניגש לגבות מכם את התשלום עבור אגרת השגרירות. לאחר ביצוע התשלום ניתן יהיה לקבוע עבורכם מועד לראיון בשגרירות ארצות הברית הממוקמת בתל אביב. אנו נשתדל שהמועד שיקבע לכם יהיה הנוח ביותר עבורכם, הכל כמובן בהתאם לזמינות התאריכים שהשגרירות מספקת לנו. אל מועד הריאיון שנקבע לכם כדאי שתגיעו יחד עם טופס ה- DS160  שתרגמנו עבורכם מודפס, תמונה בגודל המותאם במיוחד להוצאת ויזה ויחד לאלו מומלץ מאד לצרף מספר מסמכים שיכולים להגדיל עבורכם את הסיכוי שהקונסול האמריקאי יאשר לכם את אשרת הכניסה. מסמכים כמו למשל: אישור עבודה ממעסיק, אישור לימודים, אישור על רכב או דירה בבעלותכם ושלושה תלושי משכורת אחרונים. מטרתם של מסמכים אלו היא להראות שיש לכם בסיס איתן כאן בארץ ושאין בכוונתכם לעזוב את המדינה לצורך עבודה או הגירה.

קחו בחשבון שתהליך הוצאת הויזה לארה”ב יכול להמשך מספר שבועות החל מהגשת הטפסים, עד קביעת הריאיון ולבסוף עד מועד הריאיון עצמו. לכן יש להיערך לכך בהתאם ולוודא שאתם עומדים בזמנים הן מבחינת הוצאת הויזה והן מבחינת מועד הטיסה שלכם. אנחנו נשתדל לעשות עבורכם את התהליך בזמן המהיר ביותר ובצורה היעילה ביותר. לאלו מכם שמוכרחים לקבל את הויזה בהקדם האפשרי הקמנו את שירות ה-VIP  שלנו שמטרתו היא לטפל בפנייה שלכם כמה שיותר מהר ולתאם לכם תאריך לשגרירות בזמן המהיר ביותר.

 

טופס DS 160 להוצאת ויזה לארה”ב

לפני שתוכלו לקבל אשרת כניסה לארצות הברית, עליכם למלא טופס DS 160 להוצאת ויזה לארה”ב דרך השגרירות האמריקאית. התהליך מתבצע באופן מקוון דרך האתר, באמצעותו תתבקשו למלא את כל השאלות בשפה האנגלית ולהקפיד להימנע משגיאות כתיב בכדי שהטופס שלכם לא ייפסל על ידי השגרירות ויגרום לעיכובים נוספים לפני שתוכלו לקבל את אשרת הכניסה שלכם לארצות הברית, בין אם למטרות תיירות ובין אם לנסיעת עסקים.

בטרם שליחת הטפסים לשגרירות, יהיה עליכם לצרף ניירת ומסמכים המראים כי מרכז חייכם מתנהל בישראל וכי אין לכם כוונה לעזוב את הארץ למטרות עבודה או הגירה לארצות הברית.

הטפסים אותם תוכלו לצרף לטופס DS160 הם:

  • אישור על שירות צבאי בצבא הגנה לישראל בשירות סדיר או שירות בקבע
  • אישור לימודים למוסדות השכלה גבוהים – מכללות ואוניברסיטאות
  • אישור על החזקת נכסים בארץ לרבות רכב ודירה, תשלום משכנתא או חוזה שכירות

 

לאחר מכן תתבקשו להכין 2 תמונות פספורט עדכניות בהתאם לתקן שנקבע בשגרירות האמריקאית:

  • תמונה צבעונית שצולמה על גבי רקע לבן
  • גודל התמונה יהיה 5×5 ס”מ
  • צילום נקי וללא אביזרים נוספים מלבד משקפי קריאה (במידה ויש)

 

כעת תוכלו להמשיך לשלב הבא ולהירשם לאתר השגרירות, לשלוח את הטפסים, לקבוע מועד לריאיון ולשלם את האגרה עבור השגרירות האמריקאית.

 

טופס DS 160 להוצאת ויזה לארה"ב
אחד השלבים בתהליך הוצאת הויזה הוא מילוי טופס DS160

איך אפשר לחסוך בזמן בעת מילוי טופס DS-160 להוצאת ויזה לארה”ב בעברית?

הוצאת הויזה לארה”ב עשוי להיות תהליך מורכב עבור מי שאינו בקיא בכל שלבי הבירוקרטיה ובשפה האנגלית. כמו כן, מלבד קשיי השפה ישנו גם הקריטריון של חיסכון בזמן עבור מי שצריך להוציא ויזה לארה”ב במהירות מכל סיבה שהיא.

FAST VISA מספקת שירותי הוצאת ויזה לארה”ב במהירות ותשמח לעזור לכם עם העבודה הסיזיפית בכל שלבי התהליך החל מטיפול בטפסים, קביעת המועד לריאיון בזמן שנח לכם ובמקום שנח לכם וביצוע תשלום האגרה עבורכם.

 

קביעת תור לריאיון בתוך 24 שעות בלבד – VIP

במידה ונקבעה לכם פגישה חשובה בארצות הברית, בין אם מדובר באירוע אישי ובין אם בפגישת עסקים, אנו נדאג שתקבלו זימון לשגרירות האמריקאית בתוך 24 שעות בלבד מרגע מילוי הטפסים והעברתם לטיפול FAST VISA.

מעוניינים לקבל זימון מהיר לריאיון בשגרירות ארצות הברית?
מוזמנים לשאול אותנו על שירותי ה- VIP שלנו ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

לפרטים נוספים על הוצאת ויזה לארה”ב ומילוי הטפסים לויזה בשפה העברית צרו עמנו קשר.

רוצים לשמוע עוד?

דברו איתנו נשמח לעזור לכם בכל שאלה ובעיה.

טלפון: 050-464-6274

צוות FastVisa