הארכת תוקף לויזה לארצות הברית

הארכת תוקף לויזה לארצות הברית או חידוש ויזה לארה”ב, זהים לתהליך הגשת טופס בקשה לויזה לארה”ב. בכדי שתוכלו לקבל אישור כניסה לארה”ב, תצטרכו לוודא כי אתם מחזיקים בויזה לארה”ב בתוקף, כך שתורשו להיכנס לארצות הברית.

הכללים והנהלים של מחלקת ההגירה הנם קשוחים בכל הנוגע להנפקת אישורים לויזה ולהארכת תוקף ויזה לארה”ב ומסיבה זו אנו ממליצים כי תבצעו את הארכת תוקף הויזה שלכם באמצעות FAST VISA, חברה המתמחה בשירותי הוצאת ויזה וחידוש ויזה לארה”ב בישראל.

 

 

הארכת תוקף לויזה וחידושה בצורה מקצועית ומהירה

השירות של חברת FAST VISA מאפשר לכם להאריך את תוקף הויזה בקלות.

 

חברת FAST VISA פתחה שירות יעיל ומהיר המאפשר לאלפי מבקשי ויזות לארה”ב בישראל למלא בהצלחה מלאה את הטפסים לבקשה או הארכת הויזה לארצות הברית. כיום כבר לא ניתן לבצע הארכת ויזה לארה”ב, לכן עליכם לבצע חידוש ויזה לארה”ב במקום. כך במקום שתמלאו את הפרטים באנגלית דרך אתר השגרירות האמריקאית, תוכלו לבצע זאת באתר FAST VISA בקלות ובמהירות בשפה העברית ואופן מקוון באתר.

 

כמו כן, אנו נבצע עבורכם את תשלום האגרה לחידוש הויזה עבור השגרירות ונתאם עבורכם תור לריאיון בשגרירות ארה”ב באחד מהסניפים הקרובים אל מקום מגוריכם (סניף תל אביב וירושלים).על אף שתוכלו לבצע את תהליך חידוש הויזה לארה”ב בעצמכם, הרי שמדובר בתהליך מורכב הכולל מילוי טפסים בשפה האנגלית ושליחתם לשגרירות ארצות הברית, כמו גם תאום הריאיון בשגרירות האמריקאית וביצוע תשלום האגרה, כמו גם הבנת הנהלים ואופן הגשת הטפסים המתבצעת באמצעות האתר הרשמי של שגרירות ארצית הברית בישראל.

 

תהליך חידוש הויזה יכול להיות הרבה יותר קל, נח ונגיש, מלאו את הטפסים בשפה העברית ולאפשר לנו לבצע את העבודה הסיזיפית עבורכם ולתאם לכם ריאיון בשגרירות ארה”ב ותוכלו לגשת ולעבור את הריאיון בהצלחה.

 

קביעת ריאיון בשגרירות לצורך חידוש ויזה לארה”ב בתוך עד 24 שעות

במידה ואתם צריכים להוציא ויזה לארה”ב בדחיפות לצורך פגישה עסקית או אירוע משפחתי בארה”ב, בקשו שירות VIP של FAST VISA שמסגרתו נקבע עבורכם מועד ראיון לויזה במהירות.

 

FAST VISA | ויזה לארה”ב | 050-464-6274

 

לקבלת פרטים נוספים: