איך מוציאים ויזה לארה”ב?

תמיד חלמתם לצאת לחופשה לארצות הברית? רגע לפני שקונים את הכרטיסים ועולים על המטוס הכנו עבורכם הסבר שילמד אתכם איך מוציאים ויזה לארה”ב. אז חסכתם כסף וארגנתם תוכנית לטיול הגדול שתעשו כשתבקרו בארצות הברית, רק דבר אחד לא לקחתם בחשבון והוא עניין הויזה. איך מוציאים ויזה לארצות הברית? כמה זמן לוקח להוציא ויזה לארה”ב? ומה הדרך הנכונה ביותר לעשות זאת?

את הויזה מוציאים דרך שגרירות ארצות הברית בראיון עם נציג הקונסוליה האמריקאית בו הוא יחליט האם מגיעה לכם אשרת הכניסה או לא. עוד לפני הראיון עצמו תדרשו לעשות מספר שלבים על מנת להבטיח את סיכוייכם לקבל את האישור המיוחל ולקיים את הטיול שכל כך חיכיתם לו.

השלב הראשון

תוכלו להיכנס לאתר השגרירות האמריקאית ולמלא טופס שנקרא DS-160. זהו טופס בעל 16 עמודים שאותו יש למלא בשפה האנגלית וללא שגיאות כתיב. שימו לב שהפרטים שאתם ממלאים בטופס הם מדויקים וכתובים בצורה נכונה שכן בשגרירות לא סלחנים לגבי שגיאות כתיב והדבר יכול לדחות לכם את מועד הראיון שקבעתם ואפילו יכול לפגוע לכם בסיכוי לקבל את אשרת הכניסה.

במידה ואין ברשותכם תמונת פספורט תתבקשו להביא עמכם לריאיון 2 תמונות פספורט או לחלופין להעלות את התמונה העדכנית לאתר השגרירות עם רקע לבן ובהתאם להנחיות.

לאחר שסיימתם למלא את הטופס בשפה האנגלית, הקפידו להזין פרטיכם במדויק וללא טעויות או שגיאות במילוי הפרטים, זאת מכיוון שהקונסוליה האמריקאית אינה מגלה סבלנות בנוגע לטעויות מסוג זה ועשויות לפסול לכם את הריאיון ולהאריך את זמן הוצאת הויזה לארה”ב.

השלב הבא שיהיה עליכם לעשות הוא לשלם את האגרה ולאחר מכן תוכלו לקבוע את מועד הריאיון והשעה הנוחים לכם בתיאום עם לוח הזמנים של השגרירות, ולתאם את הריאיון באחד מהסניפים של שגרירות ארצות הברית בישראל הנמצאים בתל אביב ובירושלים.

כתובות, טלפונים ופרטים נוספים של שגרירות ארה”ב בירושלים ותל אביב תמצאו כאן

 

תמונה לויזה לארה”ב

עליכם לצרף אל טופס הבקשה לויזה לארה”ב תמונה מסוג פספורט מעודכנת שלכם. במידה ואין לכם, תוכלו לגשת אל כל אחת מתחנות הצילום ברחבי הארץ ולבקש להצטלם לתמונת פספורט עבור הוצאת דרכון וויזה לארה”ב. וודאו מול תחנת הצילום כי התמונה עומדת בכל הקריטריונים של השגרירות האמריקאית, שכן תמונות שלא יעמדו בתנאי השגרירות יגרמו לפסילת הטופס ולדחייה במועד הריאיון מול הקונסול האמריקאי.

 

הצטיידו במסמכים הנדרשים

הצטיידו במסמכים המעידים על כך שבקשתכם להוצאת הויזה היא למטרת תיירות בלבד ולא למטרות אחרות, בכדי לעשות זאת, תוכלו לצרף לטופס הבקשה:

  1. אישור לימודים בתוקף במוסד אקדמאי להשכלה גבוהה כגון אוניברסיטה או מכללה.
  2. אישור עבודה מהמעסיק ועותק מתלוש המשכורת עבור שלושת חודשי עבודה אחרונים.
  3. אישור על כך ששירתת בצבא כחייל סדיר או בקבע.
  4. הוכחת בעלות על נכסים בישראל כמו רכב ודירה.

 

איך מוציאים ויזה לארה”ב מהר יותר וחוסכים בזמן התהליך?

ישנה אפשרות נוספת והיא לעשות את התהליך דרכנו. אנחנו נעבור אתכם על הטופס לאחר שמילאתם אותו על מנת לוודא שהוא כתוב בצורה הטובה ביותר ובנוסף לכך נתרגם לכם אותו לשפה האנגלית בשביל לשפר את סיכוייכם לקבלת הויזה. לאחר השלב הזה יש לשלם את האגרה לשגרירות, גם כאן ניתן לשלם אותה דרכנו. אנחנו מלווים אותך מתחילת התהליך ועד לקבל הויזה המיוחלת.

על מנת שתוכלו להוציא ויזה לארה”ב ולקבל זימון לתור עבור הריאיון בשגרירות האמריקאית מהר יותר, כל שיהיה עליכם לעשות הוא למלא את הטפסים לויזה לארה”ב בשפה העברית אשר נמצאים באתר FAST VISA ולבקש את שירות ה VIP שלנו אשר מאפשר לכם לקבל זימון לריאיון לשגרירות ארה”ב תוך 24 שעות.

לאחר שתמלאו את הטפסים לויזה לארה”ב בעברית, אנו נשלח אותם עבורכם אל השגרירות האמריקאית ונקבע לכם מועד לריאיון בסניף הקרוב אליכם והמועדף עליכם להגיע לצורך קיום הריאיון.

אנו נקבע לך מועד לריאיון בשגרירות בהתאם לזמינות וכמובן בתיאום מלא לצרכים שלך. אל השגרירות יש להגיע בצירוף טופס ה- DS-160 מודפס, תמונה בגודל מותאם לויזה ומספר מסמכים אשר יגדילו את האמינות שלך מול הקונסול האמריקאי.

אנו בטוחים שלאחר כל השלבים האלה קבלת הוויזה לארצות הברית קרובה אליכם יותר מתמיד,כל שנותר לכם לעשות הוא לצלצל אלינו ואנחנו כבר נעשה את כל התהליך בשבילכם, במהירות וביעילות.

 

התקשרו אלינו ונסיים טיפול בבקשתכם לויזה בתוך 24 שעות בלבד.
FAST VISA – ויזה לארה”ב | 050-464-6274