איך מוציאים ויזה לאמריקה

אם הגעתם לכאן, קרוב לוודאי כי חיפשתם את המונח ויזה לאמריקה, אם זאת חשוב להבין שהמינוח הנכון הוא “איך מוציאים ויזה לארצות הברית” מכיוון שכידוע אמריקה היא יבשת שכוללת מדינות נוספות מלבד ארה”ב. אנו ב- FAST VISA מסייעים בהוצאת ויזה לארצות הברית בעברית ומפשטים את התהליך לנוחיותכם. אם תכננתם לטוס לחופשה לארה”ב, תוכלו להוציא ויזה לאמריקה (ויזה לארה”ב) ולבקר במספר יעדים תיירותיים פופולריים לפי בחירתכם. אך לפני שתורשו להמריא על הטיסה לארצות הברית, יהיה עליכם לוודא כי קיבלתם אישור לויזה לאמריקה.

על מנת שתורשו לקבל ויזה אמריקאית מטעם שגרירות ארצות הברית בישראל, תתבקשו להגיע לריאיון בשגרירות ארה”ב באחד מהסניפים העומדים לרשותכם בסניף תל אביב ובירושלים. השלב הראשון שיהיה עליכם לעשות הוא לגשת לאתר השגרירות ולמלא את טופס הבקשה לויזה לארה”ב הנקרא גם טופס DS – 160 הזמין עבורכם בשפה האנגלית.

עליכם להקפיד על מילוי הפרטים בצורה מדויקת, שכן השגרירות האמריקאית לא תגלה סלחנות כלפי שגיאות כתיב טכניות במילוי הפרטיים האישיים שלכם. דבר שיכול להוביל לעיכוב במועד הריאיון ולתהליך הוצאת הויזה לארה”ב להתארך. הכינו מראש תמונת פספורט עדכנית ובהתאם להנחיות הגדלים אשר קבעה השגרירות האמריקאית וצרפו אותה אל טופס בקשה לויזה לאמריקה. לאחר מכן, תתבקשו לענות על השאלות נכונה ולצרף מסמכים המעידים על כך שאת עיקר חייכם אתם מנהלים בישראל.

פעולה זו נועדה להראות לשגרירות שאין בכוונתכם כל כוונה לטוס לארצות הברית למטרת הגירה או עבודה, ובכך לאפשר לשגרירות לאשר לכם את קבלת הויזה לטיסה לארה”ב. המסמכים אותם תוכלו לצרף הינם: אישור לימודי השכלה גבוהה בתוקף, אישורים על שירות בצבא הגנה לישראל בשירות סדיר או קבע, אישור על החזקת נכסים בארץ כגון רכב או דירה וכו’. לאחר שצירפתם את המסמכים הרלוונטיים, שמרו עליהם והציגו אותם ביום הריאיון בשגרירות האמריקאית.

לאחר מכן, תתבקשו לבצע את תשלום האגרה עבור השגרירות ולתאם מועד לריאיון בסניף הקרוב אל אזור מגוריכם. הכנות ליום הריאיון לקבלת ויזה לאמריקה לקראת יום הריאיון בשגרירות האמריקאית, יהיה עליכם להצטייד במסמכים שהכנתם בצירוף טופס אישור תשלום האגרה, אותם תתבקשו להציג במעמד הריאיון עם הקונסול האמריקאי.

אל השגרירות תתבקשו להגיע עם בקבוק מים קטן ותיק מסמכים או ניילונית בלבד. חפצים אחרים לרבות מכשירים אלקטרוניים או מכשיר טלפון נייד לא יורשו להיכנס אל השגרירות האמריקאית ואותם תתבקשו להפקיד בחוץ. לאחר מכן תתבקשו להתלוות עם השומר אשר יציג לכם את המקום בו יהיה עליכם להמתין עד שיקראו בשמכם להיכנס לריאיון עם הקונסול האמריקאי.

הריאיון יימשך מספר דקות בהם תשאלו מספר שאלות עד שתקבלו תשובה בנוגע לקבלת הויזה לארה”ב. ויזה לאמריקה במהירות חברת FAST VISA מספקת שירותי הוצאת ויזה לאמריקה, המאפשרים לך למלא את הטפסים לויזה לארה”ב בעברית באופן מקוון דרך האתר ולקבל תור לריאיון בשגרירות האמריקאית תוך 24 שעות. לפרטים נוספים על הוצאת ויזה לאמריקה עם FAST VISA, התקשרו: 050-464-6274