איך להוציא ויזה לארה”ב למטרת תיירות

הוצאת ויזה לארצות הברית יכול להיות דבר מאד פשוט הכל תלוי בכך שעושים אותו לפי השלבים הנכונים ובעזרת האנשים המתאימים. אנשים רבים רוצים להוציא ויזה למטרת תיירות לפני הנסיעה שלהם לארצות הברית ולא יודעים למי לפנות. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. רוצים לדעת כיצד להוציא ויזת תיירות בדרך המהירה ביותר? הכל בכתבה הבאה.

איך להוציא ויזה לארה"ב למטרת תיירות
איך להוציא ויזה לארה”ב למטרת תיירות

ויזה לארה”ב למטרת תיירות – השלבים

השלב הראשון בתהליך הוא כמובן כניסה לאתר השגרירות והדפסת טופס ה- DS160. את הטפסים יש למלא בשפה האנגלית, שימו לב כי חשוב מאד להימנע מכתיבה עם שגיאות כתיב שכן הדבר יכול להביא לפסילת הטופס שלכם ודחיית הבקשה שלכם לקביעת ראיון בשגרירות. אנחנו ממליצים למלא את הטופס ביחד עם מישהו שעשה זאת כבר בעבר על מנת להבטיח שתענו על כל השאלות בצורה הטובה ביותר וללא שגיאות. זכרו כי תמיד יש לכם את האפשרות לפנות אלינו שנסייע לכם בלמלא את הטופס בצורה הטובה ביותר, בנוסף לכך במידה ותמלאו את הטופס דרכנו תוכלו למלא אותו בשפה העברית שכן אנחנו מתרגמים עבורכם את הטופס על מנת שתוכלו למלא אותו בצורה הנוחה לכם ביותר.

בשלב השני לאחר מילוי הטפסים אנו נגבה מכם את אגרת הויזה ולאחר מכן גם נקבע לכם מועד מתאים לריאיון בשגרירות. אל מועד הריאיון עליכם להגיע עם הטפסים מודפסים, תמונת פספורט עדכנית שלכם העונה לקריטריונים של שגרירות ארצות הברית ולכן היא לא תמונת פספורט רגילה. יש לבקש במיוחד להצטלם לתמונה לצורך הוצאת ויזה לארה”ב. תמונה לא תקנית גם כן עלולה לעקב את הבקשה שלכם לוויזה בעוד כמה שבועות משהו שכמובן רצוי שלא יקרה. ולכל אלה מומלץ לצרף מסמכים רלוונטיים שמראים שאין בכוונתכם להישאר בארצות הברית למטרות הגירה או עבודה בחו”ל. האישורים אותם תצטרכו לצרף הם אישורים כמו- אישור עבודה ממעסיק, 3 תלושי משכורת אחרונים, אישור לימודים אם יש, אישור על נכס בבעלותם ועוד. המלצה שלנו – המסמכים האלה יכולים להועיל המון, אל תוותרו עליהם.

מאחלים לכם המון בהצלחה בתהליך,

אנחנו כאן תמיד לשירותכם!

Fast Visa