להוציא ויזה לארה”ב בקלי קלות

להוציא ויזה לארה”ב אינו תהליך מורכב ומסובך אם מכירים את התהליך מבעוד מועד אך עבור רובנו שמוציאים ויזה אחת ל – 10 שנים מדובר בהתמודדות שיכולה לגזול לא מעט זמן ואנרגיה.

איך להוציא ויזה לארה”ב דרך השגרירות האמריקאית

על מנת להגיע לריאיון בשגרירות ארה”ב יהיה עליכם למלא את הטפסים לויזה לארה”ב הזמינים באתר השגרירות בשפה האנגלית. טופס ה-DS 160 הינו שאלון שיהיה עליכם למלא דרך אתר השגרירות ולתאם זימון לריאיון בקונסוליה מול השגריר האמריקאי.

 

אז איך עושים את זה?
השלב הראשון שיהיה עליכם לעשות הוא למלא את כל השאלון והפרטים בשפה האנגלית נכונה, השגרירות אינה מגלה סלחנות לשגיאות כתיב טכניות בכתיבת המידע האישי עליכם ועשויה לפסול לכם את הטופס.

 

להוציא ויזה לארה"ב בקלי קלות
להוציא ויזה לארה”ב בקלי קלות

 

לאחר מכן תתבקשו לצרף כל מסמך שיש ברשותכם המעיד על כך שאתם מנהלים את עיקר חייכם בישראל ואין לכם כל כוונה לעזוב את הארץ ולהגר לארצות הברית מכל סיבה שהיא (לרבות עבודה ומגורים בארה”ב). מסמכים אלו כוללים: אישור עבודה בתוקף עם תלושי שכר של 3 חודשי עבודה קודמים, אישור עבור שירות בצבא, אישור לימודים בתוקף – להשכלה גבוהה. כמו כן, אישורים נכסים בבעלותך ותשלום משכנתא מעידים על כך כי הסיכויים שתישארו בארץ גבוהים מהאלטרנטיבה הקיימת בפני הקונסוליה האמריקאית.

איך להוציא ויזה לארה”ב בקלי קלות

השלב הבא יהיה הכנת התמונות לדרכון ולמטרת הוצאת הויזה לארה”ב. לכו לחנות המציעה שירותי צילום והדפסה של תמונות פספורט המותאמות לדרכון והדפסת הויזה. (וודאו כי מדובר במקום אוטנטי שעומד בהנחיות של השגרירות האמריקאית בכדי למנוע אי נעימויות בשלב הריאיון). כעת תוכלו לצרפם אל הטופס ולהמשיך אל השלב הבא.

כעת, לפני שתוכלו להוציא ויזה לארה”ב יהיה עליכם לשלם את האגרה עבור הוצאת הויזה ולתאם ריאיון בשגרירות האמריקאית מול השגריר האמריקאי. לאחר תשלום האגרה, תוכלו לקבוע את הריאיון במועד הרצוי ובסניף השגרירות הקרוב ביותר אל מקום מגוריכם.

 

איך להוציא ויזה לארה”ב – איך באמת עושים את זה במהירות

בכדי שתוכלו לחסוך בזמן ובהתעסקות מיותרת עם מילוי הטפסים בשפה האנגלית ושליחתם לשגרירות, כמו גם ביצוע תשלום האגרה ותיאום המועד לריאיון בשגרירות, תוכלו להשאיר את העבודה הסיזיפית לחברה המתמחה בשירותי הוצאת ויזה לארה”ב בקלות ובמהירות.

FAST VISA מספקים את הפתרון המהיר ביותר לכך באמצעות קביעת מועד לריאיון ומיקום הריאיון בשגרירות תוך 24 שעות בלבד, כמו גם חיסכון בזמן עבור מילוי הטפסים לויזה לארה”ב בשפה העברית וביצוע תשלום האגרה עבורך.

 

מעוניינים לחסוך בזמן ולקבל מועד לתאריך ב-24 שעות הקרובות?
צרו עמנו קשר לפרטים נוספים:
FAST VISA | להוציא ויזה לארה”ב בקלות ובמהירות | טלפון: 050-464-6274