קביעת תור בשגרירות ארה”ב

בכדי שתוכלו להוציא ויזה לארה”ב בין אם מדובר בוויזת תיירות או וויזת עסקים עליכם למלא טופס DS 160 ולשלם את האגרה עבור הויזה, לאחר שתעשו זאת תוכלו לעבור אל השלב הבא לצורך קביעת תור בשגרירות ארה”ב לראיון לקבלת הויזה האמריקאית. חשוב להדגיש כי אין באפשרותכם להגיע אל השגרירות מבלי שקבעתם תור לריאיון ועליכם להציג ראייה לכך על גבי מסמכים מודפסים עם מועד הריאיון שקבעתם.


מי צריך להגיע לריאיון בשגרירות ארה”ב?

על מנת שתוכלו להוציא ויזה לארה”ב עליכם להתייצב לריאיון אישי בשגרירות ארה”ב. מדובר בשלב הכרחי בתהליך קביעת תור בשגרירות ארה”ב עבור רוב המבקשים. יחד עם זאת, מי שעדיין לא מלאו לו 14 שנים או מי שמלאו לו 80 שנים לא יצטרכו להגיע לריאיון ויוכלו למלא את טופס הבקשה, לשלם את האגרה ולשלוח את המסמכים הרלוונטיים בצירוף התמונות והדרכון בתוקף ישירות עבור שגרירות ארה”ב. נוסף על כך, אלו המועמדים להוצאת ויזה דיפלומטית, אלו המחזיקים דרכון ממדינות שאינן נדרשות להוציא ויזה לארה”ב בעת כניסתם לארצות הברית, יוכלו להתאים לתכנית “פטור מראיון אישי” מאת השגרירות האמריקאית ובעקבות העובדה שכבר הייתה להם ויזה אמריקאית בעבר. (ניתן לקרוא על פרטי התכנית במלואם באתר השגרירות) – יוכלו לקבל פטור מלהגיע לשגרירות ארה”ב ולעבור ריאיון אישי.

איך קובעים תור לריאיון?
על מנת לקבוע תור לריאיון עליכם להיכנס לאתר האינטרנט של שגרירות ארה”ב בשפות אנגלית, עברית וערבית ומאפשר לאלו המבקשים להוציא ויזה, לתאם תאריכים אפשריים בכדי לתאם מועד לריאיון להוצאת ויזה לארה”ב. כתובת האתר: https://ais.usvisa-info.com. תוכלו לתאם מועד לריאיון בשגרירות ארה”ב בתל אביב או בקונסוליה הכללית האמריקאית בירושלים לפי בחירתכם.

ימי הפעילות של השגרירות לשם קיום הריאיון הם שני עד שישי בשעות 7:00 – 14:00.
לאחר שסיימתם למלא בהצלחה את טופס הבקשה לויזה, אנו ממליצים לכם לתאם תור בשגרירות ארה”ב בהקדם מכיוון שישנן תקופות עמוסות בשנה כאשר נתפסים התורים מאוד מהר ובמקרים מסוימים אף נדרשת המתנה ממושכת.

שירותי FAST VISA
FAST VISA תסייע לך להוציא ויזת תיירות לארה”ב בקלות ובמהירות. באמצעות FAST VISA תוכלו למלא את טופס השאלון באופן מקוון דרך האתר ובשפה העברית ובכך מאפשר לכם לחסוך זמן במילוי הטופס בשפה האנגלית דרך אתר שגרירות ארה”ב. כמו כן, FAST VISA תבצע עבורך את קביעת התור בשגרירות ארה”ב ותתאם עבורכם את הריאיון.  מוזמנים להתחיל בתהליך ולהגיש לנו את הטפסים בשפה העברית ולהתפנות לעסוק בארגון הנסיעה והטיול שלכם לארצות הברית.

FAST VISA מספקת שירות עצמאי ואינה פועלת מטעם שגרירות ארה”ב.