קביעת ריאיון בשגרירות ארה”ב

קביעת ריאיון בשגרירות ארה”ב תוכלו לעשות באמצעות אתר השגרירות אך לא לפני שתתחילו במילוי טופס ה- DS-160 הזמין באתר השגרירות בשפה האנגלית. הכנו עבורכם את כל השלבים שיהיה עליכם לעבור בטרם תקבעו מועד לריאיון בשגרירות ארה”ב מול הקונסול האמריקאי.

 

שלב א’ – מילוי הטפסים | קביעת ריאיון בשגרירות ארה”ב

השלב הראשון שעליכם לעשות הוא למלא את הטופס לויזה לארה”ב באופן מקוון דרך האתר של שגרירות ארצות הברית בישראל. הקפידו למלא את הטופס נכונה וללא שגיאות כתיב באנגלית שכן הטופס שלכם עשוי להיפסל, מה שעשוי להוביל לדחיית הריאיון ולקביעת מועד חדש בשגרירות ארה”ב. בטופס תתבקשו לרשום פרטים על מקום העבודה שלכם, מטרת הנסיעה לארצות הברית ופרטים נוספים אודות הנסיעה.

לאחר שסיימתם למלא את הטפסים בהצלחה, יהיה עליכם להירשם לאתר השגרירות האמריקאית ולשלם את האגרה בעלות של 160$ עבור הגשת הבקשה לויזה לארה”ב. לאחר מכן תוכלו להמשיך בתהליך קביעת ריאיון בשגרירות ארה”ב כפי שתכננתם.

קביעת ריאיון בשגרירות ארה"ב
קביעת ריאיון בשגרירות ארה”ב

שלב ב’ – הכנות לקראת הריאיון בשגרירות

בטרם הגעתכם לשגרירות ארצות הברית, עליכם להכין מראש מספר פריטים ליום הריאיון:

  • אישור עבור טופס הבקשה שמילאתם – טופס ה-DS
  • אישור עבור תשלום האגרה לויזה לארה”ב
  • צירוף הזימון לריאיון במועד שנקבע
  • תמונת פספורט צבעונית שצולמה על גבי רקע לבן והודפסה בגודל של 5×5 ס”מ
  • בדיקת תוקף הדרכון והצגתו בפני הקונסול האמריקאי ביום הריאיון
  • אישורים רלוונטיים המעידים על כך שחייכם מתנהלים בארץ ישראל. תלושי שכר, אישור העסקה, מסמכים המעידים על שירותכם בצה”ל בסדיר או בקבע, אישור לימודי השכלה גבוהה במכללה או באוניברסיטאות בישראל

 

כניסה לשגרירות – מה מותר ומה אסור

  • מותר להיכנס עם ניילוניות עבור המסמכים, עיתון או מגזין, ספר קריאה, כלי כתיבה, מפתחות וארנק בלבד.
  • אסור להיכנס עם תיק גב או מזוודות, מכשירים אלקטרוניים, ניידים, טאבלטים וכו’. כמו כן, נוזל או תרסיס העומד לרשותכם, לרבות אבקות, מצתים וגפרורים וכלי נשק – תתבקשו להפקיד מחוץ לכותלי השגרירות.

 

שלב ג’ – הריאיון

השלב הבא יהיה לעבור את הבידוק הביטחוני אשר ילוו אתכם אל המקום בו תתבקשו להמתין בסבלנות עד אשר יקראו בשמכם להיכנס לריאיון עם הקונסול האמריקאי. לאחר מספר שאלות הקשורות בנסיבות שהנכם מעוניינים להוציא ויזה לארה”ב, תוכלו לקבל לבסוף את התשובה לבקשה, בין אם אושרה או נדחתה.

 

במידה ובקשתכם נדחתה, יהיה עליכם להמתין כחודש וחצי עד הריאיון הבא. אם אתם מעוניינים לחסוך בזמן בקביעת המועד לריאיון בשגרירות ארה”ב ולחדש את הויזה לארה”ב במהירות, פנו אל חברת FAST VISA ואנו נדאג לעשות את העבודה הסיזיפית עבורכם.

 

לפרטים נוספים התקשרו: 050-464-6274