ויזה דחופה לארה”ב

במידה ונדרשתם להוציא ויזה דחופה לארה”ב מכל סיבה שהיא, יש לכם מספר דרכים באמצעותן תוכלו לזרז את תהליך הבקשה להוצאת ויזה באופן דחוף. אישור התהליך של הוצאת הויזה במקרים דחופים תלוי בנציגות הרשמית של ארה”ב בישראל, אך גם הם מבינים כי יכולים לקרות מקרים בהם יצטרכו המבקשים להוציא ויזה לארה”ב באופן דחוף וזו הסיבה שתוכלו לקבל מסלולים מהירים יותר במקרים מסוימים.

הוצאת ויזה בדחיפות מטעם שגרירות ארה”ב

שגרירות ארה”ב בישראל מחזיקה באמנת שירות אשר באמצעותה ניתן במקרים מסוימים לזרז את תהליך הבקשה לקבלת ויזה לארה”ב בשתי דרכים.

הדרך הראשונה תהיה זירוז המועד לריאיון האישי בשגרירות בעוד שהדרך השנייה תהיה אישור מהיר יותר של המסמכים הרלוונטיים בשגרירות ארה”ב. השגרירות יתחשבו במקרים רפואיים או הומניטריים לצורך לימודים אקדמאים או לשם קיום מפגשים עסקיים אשר גם לאמריקאים קיים צד עסקי בהם, לכן תנסה לזרז את התהליך של אישור הויזה לארה”ב במיוחד במקרים אלו.

בנוסף, ניתן לקבל מהשגרירות פטור מריאיון אישי עבור קטינים עד גיל 14 שנים וקשישים מגילאי 80 ומעלה.

אלו עוד דרכים יכולות לזרז את התהליך לקבלת ויזה דחופה לארה”ב?
במידה ואתם מעוניינים לחסוך בזמן בשלב מילוי הטפסים להוצאת הויזה לארה”ב אשר כולל 16 עמודים של שאלות בשפה האנגלית, תוכלו לנצל את הזמן שלכם להתארגנות לקראת הפגישה החשובה בארצות הברית כאשר תמלאו את הטפסים לויזה לארה”ב בשפה העברית ללא כל עיכובים נוספים.

שירותי הוצאת ויזה דחופה לארה”ב תוך 24 שעות עם חברת FAST VISA

באמצעות שירותי הוצאת ויזה לארה”ב של חברת FAST VISA תוכלו למלא את הטפסים לויזה לארה”ב בשפה העברית ולהשתמש בשירות ה – VIP שלנו המאפשר לכם לקבל מועד לריאיון בשגרירות ארה”ב בסניף הקרוב ביותר אליכם ובמועד הקרוב ביותר, כך שתוכלו להוציא ויזה דחופה לארה”ב בכמה שפחות זמן ולחסוך את תהליך מילוי הטפסים בשפה האנגלית באתר השגרירות.

פתרון זה מאפשר לכם לרכז את כל תהליך הבקשה תחת קורת גג אחת באופן נח, מהיר ונרגיש המאפשר לכם ליצור עמנו קשר ולקבל מענה לכל שאלה במידה ונתקלתם בקשיים בעת מילוי הטפסים או בשלב הריאיון בשגרירות ארה”ב.

אם ברצונכם להוציא ויזה לארה”ב באופן דחוף, תוכלו להיעזר בשירותי הוצאת ויזה לארה”ב של FAST VISA ולחסוך בזמן בהתעסקות עם העבודה הסיזיפית בעצמכם.

לפרטים נוספים התקשרו: 050-464-6274

להבהרה, האתר פועל באופן עצמאי ואינו פועל מטעם שגרירות ארצות הברית.

לקבלת פרטים נוספים: