הקונסוליה האמריקאית

הקונסוליה האמריקאית מאפשרת לכם להגיע לריאיון להוצאת ויזה לארה”ב לאחר שמילאתם את הטפסים לויזה לארה”ב בהצלחה וקבעתם מועד לקיום הריאיון באחד מסניפי הקונסוליה האמריקאית בישראל.

על מנת שתוכלו לתאם מועד לריאיון בקונסוליה האמריקאית יהיה עליכם למלא את טופס ה – DS160, לבצע את תשלום האגרה ולהתייצב בקונסוליה ביום הריאיון לצורך מעבר ריאיון קצר מול הקונסול אשר יקבע אם אתם זכאים להוציא ויזה לארה”ב למטרת תיירות.

אזור תל אביב והמרכז

הקונסוליה האמריקאית בתל אביב נמצאת בתוך בניין השגרירות ברחוב הירקון 71. תל אביב היא למעשה העיר המרכזית שאליה מגיעים רוב האנשים לצורך קיום הריאיון והוצאת הויזה לארצות הברית. כמו כן, כדאי לשים לב כי הימים בהם פועלת הקונסוליה האמריקאית הם שני עד שישי בין 8:00 ועד 16:30.

אזור ירושלים והסביבה

הקונסוליה האמריקאית בירושלים ממוקמת ברחוב דוד פלוסר 14 ומיועדת לתושבי ירושלים והסביבה. למעשה, מדובר בחיסכון של זמן בנסיעה לקיום הריאיון בקונסוליה בסניף תל אביב.
שעות הפתיחה הן 8:00 עד 16:30 בימי שני עד שישי.

תושבי המרכז, ירושלים והסביבה וכלל הארץ נהנים משירותי הוצאת ויזה לארה”ב בקונסוליה האמריקאית הקרובה אל ביתם באמצעות חברת VISA USA.

חברת VISA USA נועדה לספק לכם פתרון מהיר ונח למילוי הטפסים לויזה לארה”ב בשפה העברית, שליחת הטפסים לקונסוליה האמריקאית בישראל ותיאום המועד לריאיון על פי לוח הזמנים המתאים לכם. כאשר מדובר בתהליך שעשוי לקחת זמן בעת טיפול בכל ענייני הבירוקרטיה הסובבים סביב מילוי הטפסים ושליחתם, ביצוע תשלום האגרה ותיאום המועד לריאיון, כדאי לדעת כי תוכלו לחסוך בזמן באמצעות שירותי הוצאת ויזה לארה”ב במהירות עם VISA USA.

תור לריאיון בקונסוליה האמריקאית בתוך 24 שעות

אם יש לכם אירוע משפחתי או פגישה דחופה מטעם העבודה בארצות הברית, תוכלו לבקש שנתאם עבורכם תור לריאיון בקונסוליה האמריקאית בתוך 24 שעות בלבד ולקצר את זמני ההמתנה עד שתוכלו להגיע לריאיון עם הקונסול ולקבל את האישור לבקשת הויזה לארה”ב כפי שביקשתם.

הכנות ליום הריאיון בקונסוליה האמריקאית

ביום הריאיון תתבקשו להביא עמכם תיק קטן עם בקבוק מים, המסמכים הרלוונטיים שהכנתם מבעוד מועד. מכשירים אלקטרוניים לרבות מכשיר פלאפון סלולרי, טאבלטים וכו’ תתבקשו להשאיר מחוץ לקונסוליה.

לאחר מכן תתבקשו להתלוות עם אחד השומרים אשר יראו לכם את המקום בו עליכם יהיה להמתין לריאיון. המתינו בסבלנות עד אשר יקראו בשמכם ותתבקשו להיכנס לריאיון עם הקונסול האמריקאי, שם תשאלו מספר שאלות על כוונתכם להוציא ויזה לארה”ב, ולאחר מכן יודיעו לכם במידה והתקבלה בקשתכם להוציא ויזה לארה”ב.

מעוניינים לקבוע תור בקונסוליה האמריקאית ולהוציא ויזה לארה”ב במהירות?
התקשרו: 050-464-6274