ויזה לארה”ב למשפחה

ויזה לארה"ב למשפחה

אם תכננתם לטוס לארצות הברית לכבוד חגיגות בר או בת המצווה של הילדים, תוכלו לטוס לארה”ב ולבקר במספר רב של יעדים פופולריים. עכשיו תוכלו להגשים להם חלום, מיד לפני שתתחילו את הליך הוצאת הויזה עליכם לוודא כי כל המשפחה מחזיקה דרכון בתוקף וכן ויזה תקפה לארה”ב, לאחר מכן תוכלו להמשיך ולתאם מועד לטיסה לארה”ב.

אף כי מדובר בטיסה ארוכה של כשתיים עשרה שעות, תוכלו לפחות ליהנות ממנוחה טובה באחד מבתי המלון המקומיים. על מנת להפוך את התהליך לקל ומהיר יותר לביצוע, כך שתוכלו להקדיש את עיקר זמנכם בארגונים לקראת הטיסה המשפחתית, הכנו עבורכם הסבר מפורט שיעזור לכם להוציא ויזה לארה”ב, החל משלב מילוי הטפסים ועד קביעת הריאיון בשגרירות ארה”ב.

איך מוציאים ויזה לארה”ב למשפחה?

על מנת שתוכלו להתחיל בתהליך הוצאת הויזה לארה”ב יהיה עליכם למלא את הטפסים לבקשת הויזה האמריקאית באמצעות אתר השגרירות האמריקאית בישראל. טופס הבקשה הנקרא גם DS-160 יהיה זמין עבורכם באנגלית בלבד, לכן הימנעו מלכתוב עם שגיאות כתיב, שכן האמריקאים אינם סלחנים לשגיאות כתיב אשר יכולות לפגוע בהחלטתם לאשר לכם את הויזה האמריקאית.

אל הטפסים יש לצרף תמונת פספורט מעודכנת אשר צולמה על רקע לבן בלבד ולפי ההנחיות של השגרירות האמריקאית. כמו כן, יהיה עליכם לצרף מסמכים וטפסים רלוונטיים המעידים כי עיקר חייכם מתנהל בישראל וכי אין בכוונתכם לטוס לארצות הברית למטרות הגירה או עבודה בחו”ל.

מסמכים כגון אישור על שירות בצבא הגנה בישראל בחיל סדיר או בקבע, 3 משכורות אחרונות מהמעסיק, אישור על החזקת נכסים בארץ כגון רכב או שכר דירה, אישור לימודים להשכלה גבוהה בתוקף וכו’.

לאחר מכן, תתבקשו לבצע את תשלום האגרה לטובת הריאיון בשגרירות האמריקאית ולתאם מועד ושעה לריאיון באחד מן הסניפים של השגרירות המועדפים עליכם אשר נמצאים בתל אביב ובירושלים.

האם ישנה דרך להוציא ויזה לארה”ב לכל המשפחה מהר יותר?

על מנת שתוכלו לסיים את ההליכים של הארגונים האחרונים של הטיסה המשפחתית שלכם לארצות הברית, תוכלו לבחור לטוס לארה”ב עם FAST VISA, אשר מספקת שירותי הוצאת ויזה לארה”ב בעברית באופן מקוון דרך האתר. כמו כן, FAST VISA יתאמו עבורכם את המועד לקביעת הריאיון בשגרירות ארה”ב בזמן שנח לכם ובסניף הקרוב אליכם ולפי בחירתכם ואף יבצעו עבורכם את תשלום האגרה.

מעוניינים להוציא ויזה לארה”ב לכל המשפחה? התקשרו אלינו ונתאם עבורכם תור לריאיון לויזה בשגרירות ארה”ב.
FAST VISA – ויזה לארה”ב | 050-464-6274