ויזה לארה”ב לתושבי ירושלים

הוצאת ויזה לארצות הברית מירושלים מעולם לא הייתה קלה יותר

העיר ירושלים הייתה במשך שנים ארוכות מקופחת לעומת תל אביב בכל מה שקשור לשירותים קונסולריים. השגרירות האמריקאית הייתה במשך שנים ארוכות ממוקמת בתל אביב, ובאופן טבעי היא ריכזה את מירב המאמצים הבירוקרטיים והתרבותיים של האמריקאים במדינה. עם זאת, בכל מה שקשור להוצאת ויזה לארצות הברית לתושבי ירושלים המגיעים לטייל לא היה הבדל מהותי. תושבי העיר יכלו לגשת לקונסוליה האמריקאית ולעבור תהליך כמעט זהה לזה המתבצע בתל אביב. כיום, לאחר העברת השגרירות האמריקאית לירושלים, משימת הוצאת ויזה הפכה אפילו קלה יותר.

 

איך העברת השגרירות הקלה את הוצאת ויזה עבור תושבי ירושלים

העברת השגרירות האמריקאית לירושלים הייתה קודם כל צעד הצהרתי המכיר בריבונותה של ישראל על עיר הבירה. לצד המשמעות הפוליטית העמוקה, להעברת השגרירות יש משמעויות והשפעות פרקטיות רבות על תושבי העיר, ובפרט בתחום הוצאת הוויזה. העברת השגרירות הקלה על התהליך במספר דרכים:

  • שירותים מתקדמים: למרות שוויזות תייר רגילות היה ניתן להנפיק גם בקונסוליה האמריקאית לפני העברת השגרירות כולה, הוצאת ויזות עבודה וויזות אחרות היו לעיתים יכולים להתבצע רק בתל אביב. העברת השגרירות גיוונה את השירותים המגיעים לתושב ירושלים.
  • ערעורים: לעיתים ערעור על אי קבלת ויזה הייתה דורשת נסיעה עד השגרירות בתל אביב. כיום לאחר המעבר, התהליך כולו יכול להתבצע ללא צורך לצאת את גבולות ירושלים. כך תוכלו להיאבק על זכותכם לבקר בארצות הברית בנוחות יחסית.

 

ניתן להקל על התהליך עם סיוע מקצועי

כדי להוציא ויזה לארצות הברית עלינו לעבור תהליך ארוך ומתיש. היום, את חלקו הראשון של התהליך הכולל מילוי טופס בקשה ניתן לעשות באופן ממוחשב בקלות יחסית לעבר. עם זאת, עדיין ישנם מקרים רבים של סירובי בקשות, או של אישורים המתעכבים חודשים רבים. בדיוק מהסיבה הזו קיימים שירותים מקצועיים שמטרתם לסייע לכם לעבור את התהליך בצורה המהירה והיעילה ביותר. שירות כזה יאפשר לכם ראש שקט בידיעה שהתהליך מתקדם בקצב המהיר ביותר, וכל מה שקשור בכם בוצע בצורה מושלמת.

לקבלת פרטים נוספים: