כיצד לבחור חברה מומלצת להוצאת ויזה לארה”ב?

אולי קמתם בבוקר והתחשק לכם לראות את סן פרנסיסקו. ייתכן שפשוט חלמתם כל החיים ללמוד סמסטר בניו יורק. ואולי אתם בכלל אנשי עסקים ותיקים שזקוקים לחידוש ויזה, והליך בירוקרטי ארוך ומייגע הוא הדבר האחרון שמתחשק לכם לעבור? לא משנה מה מצבכם ומאיזו סיבה אתם מעוניינים לנסוע לאמריקה הגדולה, אתם חייבים אישור כניסה לארצות הברית. כלומר – ויזה ואחת הדרכים הטובות הקלות ביותר להוציא ויזה היא לבחור חברה מומלצת להוצאת ויזה לארה”ב שתקל עליכם משמעותית את התהליך ותחסוך לכם זמן יקרה ואנרגיה שתוכלו להשקיע בתכנון הטיול.

חותמת חברה מומלצת להוצאת ויזה לארה"ב

מהי ויזה לארצות הברית?

ארצות הברית היא מדינה שמתייחסת בכובד ראש לבירוקרטיה, ושומרת בקנאות את גבולותיה כדי למנוע הגירה בלתי חוקית ועובדים ללא אישור בתחומיה. לשם כך, כל אדם בעולם אוחז באחד משלושה מצבים:

 • או שהוא אזרח ארצות הברית בעל דרכון אמריקאי.
 • או שהוא אזרח של מדינה שמחזיקה בהסכם כניסה עם ארצות הברית (תכנית הפטור מויזה – ESTA, בה חברות רוב מדינות אירופה, אוסטרליה, יפן, דרום קוריאה, טאיוואן ועוד).
 • או שאינך אזרח של מדינה נוספת, אלא בעל אזרחות ישראלית בלבד – ולכן יש לך צורך להנפיק ויזה לפני שתוכל לתכנן את הטיול לארצות הברית.

 

סוגי ויזות

דינו של אדם שרוצה לנסוע לדיסנילנד שונה, כמובן, מהייטקיסט שנוסע לתקופת עבודה של שנה בעמק הסיליקון. לכל אדם צרכים אחרים ולכן הויזה של כל אחד מותאמת לכך. להלן סוגי הויזות העיקריים:

 • ויזת תייר – הסוג הנפוץ לו רובכם תזדקקו. מתאימה למי שמבקר בארצות הברית לזמן קצר יחסית, בלי כוונה לעבוד במהלך שהייתו.
 • ויזת סטודנט – מתאימה לתלמידים שטסים לארצות הברית במסגרת חילופי סטודנטים ולמשלימי דוקטורט בארצות הברית.
 • ויזת אנשי צוות – ויזה שמתאימים לאנשי צוות – דיילים או אנשי ספינה – ששוהים בתוך ארצות הברית או בשטח טריטוריאלי ששייך לה בזמן עבודתם.
 • ויזת משקיעים – ויזה שמתאימה לאנשי עסקים שבאים למדינה כדי להשקיע במיזמים ועסקים.

 

 

מהו תהליך הנפקת הויזה לארצות הברית?

בדרך אל היעד הנכסף תצטרכו לעבור מספר שלבים:

 • מילוי טפסים: בשלב הראשון תצטרכו למלא מסמכים שמציגים את מצבכם ואת הסיבה להגשת הויזה. מדובר בתהליך ארוך ומייגע – מאחר ומדובר בלא מעט טפסים שרבים מהם כוללים צירוף של תעודות, מסמכים ישנים ותוספות שונות. מטרת הממשלה האמריקאית היא להבין כל דבר שקשור אליכם: החל ממצבכם המשפטי ועד למצבכם הכלכלי. המטרה היא לוודא שאתם לא מתכננים להגר באופן בלתי חוקי לארצות הברית.

  ולכן, במהלך מילוי הטפסים נסו לתת דגש על כל מסמך שמעיד על כוונתכם לחזור לישראל במהרה: טפסים שמעידים על כך שאתם באמצע לימודים בארץ, מכתב מהבוס שלכם שמודיע על חוזה העסקה בתוקף, טפסים משפחתיים שמוכיחים שהמשפחה שלכם נמצאת בארץ ומחכה לחזרתכם, וכל דבר אחר שיוביל לאותה מסקנה. מאחר והמסמכים ארוכים ומתישים, וכתובים באנגלית, בשלב זה ישראלים רבים בוחרים להקל מעליהם את עומס התהליך ומעבירים את המטלה לחברת הוצאת ויזה לארצות הברית, שבאמצעות ריאיון טלפוני מנגישה את התהליך לכל אדם שחושש מבירוקרטיה.

 

 • אגרה: הטיול לארצות הברית לא זול במיוחד (בכל זאת, מדובר בטיסה לקצה השני של כדור הארץ…) וגם בשביל לקבל אישור כניסה למדינה תצטרכו להשקיע ולשלם אגרה של 160 דולרים כדי להגיש את הבקשה. בכך אתם גם משלמים על עלות הפעלת מערכת הסינון והריאיונות, וגם מוכיחים את רצינותכם.

 

 • ריאיון בשגרירות האמריקנית: איטס דה מאני טיים! כלומר, הרגע בו תזכו להיכנס למתחם המקודש – השגרירות האמריקנית 😉 ולהוכיח שאתם ממש ממש רוצים לטוס וממש ממש מתכוונים לחזור חזרה ולהישמע להוראות. הריאיון כולל הרבה דקויות עליהן רצוי להקפיד בדרך לקבלת הויזה, וחברות הוצאת ויזה לארצות הברית יודעות זאת ומקפידות לסייע ללקוחותיהן בכל דרך כדי לעזור להם להיות בין אלו שעוברים אותו בהצלחה.
  הריאיון מתרחש בשגרירות ארצות הברית בירושלים או בתל אביב, במועד שנקבע מראש לאחר הגשת הטפסים והבקשה.
  לשגרירות תצטרכו להגיע ללא נשק ולהפקיד את מכשירי החשמל בחוץ, ולכן מומלץ להביא איתכם ספר או עיתון שיעסיקו אתכם בזמן ההמתנה בתור.

  בכניסה לשגרירות ייערך בידוק בטחוני, ובו הקפידו להישמע להוראות המאבטחים.
  הריאיון עצמו: כשיקראו בשמכם, גשו בשקט לעמדה, בה תפגשו נציג של השגרירות שידבר איתכם באנגלית או בעברית. ענו לו באנגלית או בעברית, בנימוס, והסבירו לו בפשטות את סיבת בואכם בתגובה לשאלות שהוא יציג. במידה ותהיה בעיה, תיקראו להמשך טיפול (או תקבלו סירוב) ובמידה והכל בסדר… עברו לשלב הבא.

 

 • המתנה לקבלת האישור: נהדר, קיבלתם אישור כניסה! זה הזמן לחכות בסבלנות בשבועות הבאים עד שהדרכון שלכם יישלח אליכם חזרה הביתה עם ויזה לארצות הברית. מזל טוב, אתם בפנים 😉

 

חברות להנפקת ויזה לארצות הברית

אם התהליך היה נשמע לכם מסובך, מה נאמר? אתם צודקים, זה באמת עסק לא פשוט. אם היה מדובר רק בהגשת מסמכים אינסופית, סבבה. אבל זה לא רק זה: אחוזים משמעותיים ממגישי הבקשות לארצות הברית לא מקבלים אישור כניסה, ולכן בכל פעם שאתם ניגשים לנסות להשיג ויזה, קיים סיכוי גדול שתפסידו כסף ותחושו עוגמת נפש משמעותית כשהבקשה לא תאושר. אם התהליך מתבצע דרך חברה מומלצת להוצאת ויזה לארה”ב, הסיכוי שהבקשה תתקבל גדל באופן משמעותי, בזכות ההיכרות העמוקה של החברה עם תהליך הבקשה והמוקשים שמסתתרים בדרך לאישור.

 

בנוסף, חברות מומלצות להנפקת ויזה לארצות הברית יסייעו לכם בחסכון משמעותי של זמן ומאמץ: ערימות הבירוקרטיה והטפסים שתצטרכו למלא עשויות להוציא מדעתו כל אדם, ובמיוחד את מי שאינו מרגיש בטוח בהתנסחות בשפה האנגלית. כדי לפתור לכם את ההתעסקות ולפשט גם את מסירת המידע האישי, חברת הוצאת הויזה תערוך איתכם ריאיון טלפוני בעברית ותנחה אתכם בחיפוש הטפסים הנכונים. לקראת הריאיון בשגרירות תקבלו הנחיות מפורטות, ובמקרה בו קיימת בעיה – בקשה מיוחדת או סירוב ויזה – אנשי החברה יוכלו להנחות אתכם כיצד לפעול ויעשו מאמצים מיוחדים כדי לאפשר לכם את הכניסה לארצות הברית למרות הכל.

 

כיצד תמצאו חברת מומלצת להוצאת ויזה לארה”ב?

ראשית, בדקו מהן דרישותיכם המיוחדות: האם אתם צריכים ויזת תיירים, ויזת עבודה, ויזת סטודנט או אולי בכלל ויזת הגירה. לאחר מכן, אספו את פרטיהן של מספר חברות אפשריות ודברו איתן כדי לשמוע מהו תהליך ההתנהלות שלהן במקרים זהים לשלכם. אחרי שתסיימו את סקר השוק תוכלו לגשת לביקורות גולשים – ברשתות החברתיות ובאתרים – ולשמוע מאנשים שעברו את התהליך על איך הוא היה, האם נתקלו בבעיות בדרך מצד החברה, והאם הבקשה אושרה לבסוף (ואם לא, מדוע).

 

טיפים ודגשים חשובים

 

ויזה לילדים:

אם אתם מתכננים לטוס עם הילדים לטיול באמריקה, תשמחו לשמוע שילדים קטנים מתחת לגיל 14 (אותו כלל תקף גם לגבי אנשים מעל גיל 80) לא חייבים להגיע לשגרירות לריאיון, ויכולים לקבל ויזת כניסה מרחוק. לשם כך עדיין תצטרכו להגיש את כל הטפסים. חברת הוצאת הויזה תוכל לעזור לכם בתהליך מילוי השאלות והגשת הבקשה, וכמובן – לסייע במקרה והיא לא התקבלה.

 

גרין קארד:

במקרה בו אתם שואפים לעבור לגור בארצות הברית, כמובן שתצטרכו לעבור תהליך ארוך ומסורבל יותר מתהליך הגשת ויזה בלבד: תצטרכו בעצם “להתקבל” למגורים בארצות הברית ולהוכיח שאתם אזרחים מועילים שיתרמו למדינה. גם את התהליך הזה מומלץ בחום לעבור עם חברת הוצאת ויזות לארצות הברית, כדי להפוך אותו לפשוט יותר. בתקופת הגשת ויזת הגירה החיים מלאים ביותר מדי בירוקרטיה… חסכו קצת ממנה.

 

חידוש ויזה:

אם כבר הוצאתם ויזה בעבר, וכעת אתם רק רוצים לחדש אותה, התהליך פשוט יותר. בטיפול נכון בתהליך הבקשה, בעזרת חברה מומלצת להוצאת ויזה לארה”ב שזהו תחום מומחיותה, סביר להניח שאפילו לא תצטרכו להגיע לשגרירות! מילוי הטפסים הנכונים, והגשת בקשה ברורה בהתאם להנחיות ובמידה ואתם עומדים בקריטריונים הנדרשים, יספיקו – ותקבלו את הארכת הויזה במהירות דרך הדואר.

 

ויזה דחופה:

לפעמים, מה לעשות, צריך לטוס לארצות הברית בהתראה של כמה ימים ולהוציא ויזה דחופה לארה”ב . בין אם מדובר בטיול ובין אם בנסיעת עבודה דחופה, אי אפשר לוותר על ויזה בתוקף ויש להשיג אותה במהירות. כאן ההתערבות של חברת מומלצת להוצאת ויזה לארה”ב יכולה להציל לכם את הנסיעה, כשבזכות היכרות החברה עם התהליך סביר שתוכלו לקבל את האישור תוך מספר ימים.

 

דרכון אירופאי:

בעלי דרכון פולני, אנגלי, שוודי או פורטוגלי? אתם זכאים להיכנס לארצות הברית תחת ויזת ESTA. כאן התהליך לא ארוך וידרוש מכם רק להגיש כמה מסמכים באתר הייעודי, לשלם עמלה מדי כמה שנים ולחכות להגעת האישור. חברת הוצאת ויזה תשמח לעזור לכם גם כאן ולסייע במקרה של סירוב עקב סטטוס בעייתי.

 

אזרח אמריקאי?

גם אזרחים אמריקנים צריכים עזרה, בחידוש דרכונים ובהגשת בקשות נוספות מול השגרירות. אנחנו כאן גם עבורכם, וההיכרות העמוקה שלנו עם כל שלב בתהליך תוריד מעל כתפיכם הרבה דאגה.

 

בהצלחה במציאת חברה ובהוצאת הויזה, והעיקר – תהנו אצל דוד סם!

השארת תגובה