הארכת ויזה לארה”ב

על מנת שתוכלו להיכנס לארצות הברית, יהיה עליכם לוודא כי עומדת לרשותכם ויזה לארה”ב בתוקף כך שתוכלו לבקר בארצות הברית. מחלקת ההגירה בארצות הברית מקפידה על הכללים וקשוחה בכל הנוגע למתן אישורים לויזה, לכן אנו ממליצים לכם להאריך את הויזה עם FAST VISA שמתמחה במתן שירות עבור אלפי מבקשים להארכת ויזה לארה”ב בישראל, למנוע טעויות במילוי הטפסים, לחסוך בזמן ולהוציא ויזה מהר יותר.

הארכת ויזה לארה
הארכת ויזה לארה”ב

שירות מהיר ומקצועי להוצאת ויזה לארה”ב

אנו גאים להכיר לכם את השירות המקצועי של FAST VISA באמצעותו תוכלו למלא טופס הארכת ויזה לארה”ב. תוכלו למלא טופס בעברית שהכנו עבורכם שיהפוך את התהליך שלהם לקל יותר ומהיר יותר. בנוסף חשוב לנו לומר כי על מנת להאריך את הויזה לארה”ב לתקופה של עד 10 שנים, יהיה עליכם להגיש בקשה לשגרירות ארה”ב.

השירות של חברת FAST VISA נועד לעזור לכם למלא בהצלחה את טופס הבקשה להארכת הויזה לארה”ב, אם כי חשוב להדגיש כי לא ניתן יותר להאריך ויזה לארה”ב ולכן יש לחדש את הויזה לארצות הברית.
כלומר, במקום שתצטרכו למלא את טופס ה – DS 160 באתר שגרירות ארה”ב, טופס ארוך אותו ניתן למלא בשפה האנגלית בלבד, תוכלו להיעזר בשירותי הוצאת ויזה לארה”ב שיחסכו לכם זמן יקר אותו תוכלו להקדיש לארגון הנסיעה שלכם לארצות הברית. נוסף לכך נדאג לשלם עבורכם את אגרת חידוש הויזה ולתאם עבורכם מועד לראיון בשגרירות האמריקאית בישראל.

הערך המוסף של FAST VISA

כל אחד יכול למלא בעצמו טופס הארכת ויזה לארצות הברית גם ללא סיוע בשירותי הוצאת ויזה לארה”ב. את טופס חידוש הויזה לארה”ב תוכלו למצוא ללא מאמץ רב באתר האינטרנט של שגרירות ארה”ב בישראל. אחרי שמצאתם את הטופס תוכלו להתחיל למלא אותו אונליין באתר ולאחר מכן תתבקשו לבצע את התשלום ולקבוע את הריאיון בשגרירות האמריקאית. תוכלו לראות כי דפי האתר מוצגים בשפה העברית אך בעת מילוי הטופס חידוש ויזה לארה”ב ייתכן ותתקלו בקשיים בגלל השפה האנגלית ושל מורכבותו.

על מנת לחסוך לכם זמן בהתעסקות במילוי הטפסים הקמנו עבורכם את אתר FAST VISA, שירות מקצועי שיוכל לאפשר לכם לחדש את הויזה לארה”ב ללא כל מאמץ ובאמצעות טופס בשפה העברית שקל להבין ולמלא ללא כל בעיה.

אנו נלווה אתכם צעד אחר צעד לכל אורך התהליך בזמן שכל שיהיה עליכם לדאוג לו הוא דרכון בתוקף שיעמוד לרשותכם, ולהגיש את הטופס המופיע באתר תוך הקפדה על מילוי הפרטים באופן מדויק ואנו נדאג לבצע עבורכם את כל שאר התהליך עד קביעת המועד לראיון לשגרירות ארה”ב.

חידוש ויזה לארצות הברית מעתה יהיה הרבה יותר קל, מהיר ונח. אנו מזמינים אתכם למלא את הטופס בעוד שאתם תדאגו לתכנון הטיול והנסיעה שלכם.

FAST VISA | ויזה לארה”ב | 050-464-6274

FAST VISA מספקת שירות עצמאי ואינה פועלת מטעם שגרירות ארה”ב.