הוצאת ויזה לארה”ב באופן עצמאי

לפני שתורשו לעלות לטיסה לארצות הברית, יהיה עליכם לעבור תהליך של קבלה ואישור ויזה מטעם השגרירות האמריקאית בישראל. תהליך הוצאת ויזה לארה”ב באופן עצמאי בעברית הוא קל ומהיר יותר למי שמעוניין להשאיר את עבודת הניירת לטיפול חברה חיצונית המתמחה בשירותי הוצאת ויזה לארצות הברית.

בכדי להוציא ויזה לארה”ב באופן עצמאי, יהיה עליכם להיכנס לאתר השגרירות האמריקאית ולמלא את הטפסים להוצאת ויזה לארה”ב (DS-160). הטפסים זמינים באתר השגרירות בשפה האנגלית בלבד. יש להימנע מכתיבת הפרטים עם שגיאות כתיב שעשויות להוביל לפסילת הטופס ודחיית מועד הריאיון במספר שבועות נוספים.

השלב הראשוני שעליכם יהיה לעשות הוא למלא את הפרטים האישיים שלכם הכוללים שם מלא, כתובת, טלפון ומידע נוסף אותו תידרשו למלא בהמשך הטופס. לאחר שסיימתם למלא את כל הפרטים בהצלחה, תתבקשו לצרף אל טופס הבקשה לויזה לארה”ב מסמכים רלוונטיים המעידים כל כוונתכם להוציא ויזה למטרות תיירות ולא מכל סיבה אחרת לרבות הגירה או עבודה בארצות הברית.

הוצאת ויזה לארה"ב באופן עצמאי
הוצאת ויזה לארה”ב באופן עצמאי

 

המסמכים אותם תוכלו לצרף אל טופס הבקשה הם: אישור על שירות צבאי בצבא הגנה לישראל בשירות סדיר או בצבא קבע, אישור לימודים בתוקף באחד מהמוסדות להשכלה גבוהה בישראל, אישור עבודה מהמעסיק בצירוף של 3 תלושי משכורת אחרונים, אישור על החזקת נכסים במדינת ישראל לרבות רכב או דירה בבעלותכם.

השלב הבא שעליכם לעשות הוא לצרף תמונת פספורט עדכנית לטופס הוצאת הויזה לארה”ב. במידה ואין לכם אחת, תוכלו לגשת לאחת מתחנות הצילום המורשות להדפיס תמונות פספורט בהתאם להנחיות של השגרירות האמריקאית. לאחר מכן תתבקשו לקבוע מועד לריאיון בשגרירות ארה”ב ולשלם את האגרה עבור הקונסוליה האמריקאית.

 

הוצאת ויזה לארצות הברית באופן עצמאי באתר השגרירות

אם ברצונכם להוציא ויזה לארצות הברית באופן עצמאי, היכנסו לאתר שגרירות ארה”ב ולמלא את השאלון בשפה האנגלית וללא שגיאות כתיב.

 

כמו כן, יהיה עליכם לצרף מסמכים רלוונטיים לטופס ה DS160 המראים כי חייכם מתנהלים בארץ ישראל. מסמכים כגון: אישור לימודים בתוקף במכללה או באוניברסיטה, אישור שירות בצה”ל בקבע או סדיר, אישור החזקת נכסים בארץ לרבות דירה או רכב, אישור עבודה מהמעסיק כמו גם תלושי שכר עבור שלושת החודשים האחרונים. מסמכים אלו נועדו להראות לשגרירות כי אין בכוונתכם להוציא ויזה לארה”ב על מנת להגר לארצות הברית או למטרות עבודה.

 

בשלב הבא תתבקשו לצרף צילום פנים מעודכן לטופס הבקשה בגודל 5X5 ס”מ שצולמה על גבי מסך לבן בלבד ובהתאם להנחיות והכללים שנקבעו מטעם שגרירות ארצות הברית. לאחר שסיימתם למלא את כל השאלון והטפסים בהצלחה, תתבקשו לתאם מועד לראיון, בזמן שיתאים לכם ומיד לאחר מכן לבצע תשלום אגרה טרם הראיון.

 

כמה עולה להוציא ויזה לארה”ב באופן עצמאי?

עלות האגרה לויזה לארה”ב עומדת על 160$ נכון להיום. אם ברצונכם להוציא ויזות מיוחדות תתבקשו לשלם 190$ ועד 270$ להוצאת הויזה היקרה ביותר. שימו לב כי השם של מבקש הבקשה להוצאת הויזה לארצות הברית אכן זהה לשם המופיע ע”ג הקבלה של טופס תשלום האגרה שקיבלתם. את תשלום האגרה תוכלו לבצע באמצעות כרטיסי אשראי מסוג ויזה או מסטרקארד בינלאומיים בלבד עם אפשרות לבצע עסקאות מחוץ לישראל.

 

הוצאת ויזה לארה”ב בעברית עם FAST VISA

בכדי שתוכלו לחסוך בזמן בתהליך הוצאת הויזה לארה”ב, תוכלו לפנות אל חברה המספקת שירותי הוצאת ויזה לארה”ב בעברית בקלות ובמהירות. את טופס הבקשה לויזה לארה”ב תוכלו למלא באותו מקוון דרך האתר ולאחר שתשלחו אותו אל צוות FAST VISA הם יוכלו להמשיך את התהליך עבורכם ולקבוע מועד לריאיון בשגרירות בזמן שנח לכם ובמקום שנח לכם – בסניף תל אביב או בירושלים.

האם ניתן להוציא ויזה לארה”ב במהירות?
אם אין לכם זמן למלא את הטפסים באתר השגרירות, תוכלו לעשות זאת באמצעות השירות שלנו. אנו נחסוך לכם זמן במילוי הפרטים ושליחת הטפסים לשגרירות, כמו גם ביצוע תשלום האגרה עבורכם ומיד לאחר מכן תוכלו לקבל מועד לריאיון לויזה מול הקונסול האמריקאי.

 

חיסכון בזמן והתעסקות במקום להוציא ויזה לארה”ב באופן עצמאי

כדי לחסוך זמן במילוי השאלון ובהגשת הטפסים לשגרירות ארה”ב, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהעזר בשירותנו ובכך נוכל להקל עליכם משמשעותית.

 

בנוסף לחיסכון בזמן במילוי הטפסים, נסייע לכם בתשלום האגרה ובקביעת המועד לראיון האישי להוצאת ויזה לארה”ב.

 

לקבלת פרטים נוספים על הוצאת ויזה לארצות הברית באופן עצמאי עם חברת FAST VISA התקשרו: 050-464-6274