הוצאת ויזה לארה”ב באופן עצמאי או דרך סוכנות

לפני שתורשו לעלות לטיסה לארצות הברית, יהיה עליכם לעבור תהליך של קבלה ואישור ויזה מטעם השגרירות האמריקאית בישראל. תהליך הוצאת ויזה לארה”ב באופן עצמאי בעברית הוא קל ומהיר יותר למי שמעוניין להשאיר את עבודת הניירת לטיפול חברה חיצונית המתמחה בשירותי הוצאת ויזה לארצות הברית.

בכדי להוציא ויזה לארה”ב באופן עצמאי, יהיה עליכם להיכנס לאתר השגרירות האמריקאית ולמלא את הטפסים להוצאת ויזה לארה”ב (DS-160). הטפסים זמינים באתר השגרירות בשפה האנגלית בלבד. יש להימנע מכתיבת הפרטים עם שגיאות כתיב שעשויות להוביל לפסילת הטופס ודחיית מועד הריאיון במספר שבועות נוספים.

השלב הראשוני שעליכם יהיה לעשות הוא למלא את הפרטים האישיים שלכם הכוללים שם מלא, כתובת, טלפון ומידע נוסף אותו תידרשו למלא בהמשך הטופס. לאחר שסיימתם למלא את כל הפרטים בהצלחה, תתבקשו לצרף אל טופס הבקשה לויזה לארה”ב מסמכים רלוונטיים המעידים כל כוונתכם להוציא ויזה למטרות תיירות ולא מכל סיבה אחרת לרבות הגירה או עבודה בארצות הברית.

הוצאת ויזה לארה"ב באופן עצמאי
הוצאת ויזה לארה”ב באופן עצמאי

 

המסמכים אותם תוכלו לצרף אל טופס הבקשה הם: אישור על שירות צבאי בצבא הגנה לישראל בשירות סדיר או בצבא קבע, אישור לימודים בתוקף באחד מהמוסדות להשכלה גבוהה בישראל, אישור עבודה מהמעסיק בצירוף של 3 תלושי משכורת אחרונים, אישור על החזקת נכסים במדינת ישראל לרבות רכב או דירה בבעלותכם.

השלב הבא שעליכם לעשות הוא לצרף תמונת פספורט עדכנית לטופס הוצאת הויזה לארה”ב. במידה ואין לכם אחת, תוכלו לגשת לאחת מתחנות הצילום המורשות להדפיס תמונות פספורט בהתאם להנחיות של השגרירות האמריקאית. לאחר מכן תתבקשו לקבוע מועד לריאיון בשגרירות ארה”ב ולשלם את האגרה עבור הקונסוליה האמריקאית.

 

הוצאת ויזה לארצות הברית באופן עצמאי באתר השגרירות

אם ברצונכם להוציא ויזה לארצות הברית באופן עצמאי, היכנסו לאתר שגרירות ארה”ב ולמלא את השאלון בשפה האנגלית וללא שגיאות כתיב.

דגל ארה"ב

כמו כן, יהיה עליכם לצרף מסמכים רלוונטיים לטופס ה DS160 המראים כי חייכם מתנהלים בארץ ישראל. מסמכים כגון: אישור לימודים בתוקף במכללה או באוניברסיטה, אישור שירות בצה”ל בקבע או סדיר, אישור החזקת נכסים בארץ לרבות דירה או רכב, אישור עבודה מהמעסיק כמו גם תלושי שכר עבור שלושת החודשים האחרונים. מסמכים אלו נועדו להראות לשגרירות כי אין בכוונתכם להוציא ויזה לארה”ב על מנת להגר לארצות הברית או למטרות עבודה.

 

בשלב הבא תתבקשו לצרף צילום פנים מעודכן לטופס הבקשה בגודל 5X5 ס”מ שצולמה על גבי מסך לבן בלבד ובהתאם להנחיות והכללים שנקבעו מטעם שגרירות ארצות הברית. לאחר שסיימתם למלא את כל השאלון והטפסים בהצלחה, תתבקשו לתאם מועד לראיון, בזמן שיתאים לכם ומיד לאחר מכן לבצע תשלום אגרה טרם הראיון.

 

כמה עולה להוציא ויזה לארה”ב באופן עצמאי?

עלות האגרה לויזה לארה”ב עומדת על 160$ נכון להיום. אם ברצונכם להוציא ויזות מיוחדות תתבקשו לשלם 190$ ועד 270$ להוצאת הויזה היקרה ביותר. שימו לב כי השם של מבקש הבקשה להוצאת הויזה לארצות הברית אכן זהה לשם המופיע ע”ג הקבלה של טופס תשלום האגרה שקיבלתם. את תשלום האגרה תוכלו לבצע באמצעות כרטיסי אשראי מסוג ויזה או מסטרקארד בינלאומיים בלבד עם אפשרות לבצע עסקאות מחוץ לישראל.

 

ויזה לארה”ב באופן עצמאי או דרך סוכנות?

ויזה לארצות הברית באופן עצמאי או דרך סוכנות?כשמדובר על טיפול בויזה לארצות הברית, הרבה אנשים מסתבכים ולכן מוותרים בסופו של דבר על התהליך. כשאתם פונים לסוכנות כמונו על מנת שתעשה את התהליך עבורכם אתם יכולים להיות בטוחים שהתהליך יעשה בצורה מהירה וקלה, רוצים לדעת איך? הכל בכתבה הבאה.

 

מדוע אנשים מסתבכים בתהליך הוצאת הוויזה?

תהליך הוצאת הוויזה נועד למנוע מגורמים לא רצויים כניסה לתחומי ארצות הברית. למרות העוצמה הכלכלית האדירה של אמריקה, אשר נדמה שרק הולכת וגדלה, חלק גדול מהאזרחים האמריקאים נמצא במשבר כלכלי של ממש. מעברן של רוב משרות הייצור במפעלים אל מזרח אסיה ואפריקה הובילו לפיטורים המוניים, ולגל של אבטלה גם בערים שנחשבו בעבר למוקדים של עוצמה כלכלית כדוגמת דטרויט.

המגבלות והבירוקרטיה של הוצאת הויזה, נועדו למנוע מעובדים לא חוקיים כניסה אל ארצות הברית, ועל ידי כך לשמור כמה שיותר משרות עבור המקומיים. תהליך הוצאת הויזה כולל שלב של מילוי מסמכים רשמיים, תשלום אגרה, והגעה אל הקונסוליה עבור ריאיון אותו חשוב לשריין מבעוד מועד.

רק לאחר הריאיון תתקבל ההחלטה האם לאשר לכם להיכנס לתחומי ארצות הברית. בעוד עבור חלק מהאנשים ההליך עובר בצורה חלקה, לעיתים מתעוררים קשיים. הצורך למלא את המסמכים הרשמיים בצורה מלאה ומושלמת, להכין את כלל התצהירים הדרושים ולהגיע בצורה מכובדת אל הריאיון בקונסוליה גורמים לאנשים רבים להסתבך.

 

היתרונות של הוצאת הויזה דרך סוכנות על פני הוצאת הויזה עצמאית

למרות שאנשים רבים מבקשים לעבור את תהליך הוצאת הוויזה באופן עצמאי, לעיתים יש יתרונות של שימוש באחת מהחברות או הסוכנויות הרבות המתמחות בסיוע בהגשת הבקשה. יתרונות אלו כוללים בין השאר:

זמן: הוצאת הויזה לוקחת תמיד מספר שבועות. הזמן כולל את משך ההמתנה עד סיום הליך האישור בקונסוליה, משך מילוי הטפסים הרשמיים, ההמתנה לתור לריאיון האישי ועוד. שימוש בסוכנות להוצאת ויזה לא יעלים את זמן ההמתנה, אך הוא עשוי לצמצם אותו באופן משמעותי. מילוי המסמכים יהיה יעיל, קביעת התור תעשה מבעוד מועד והבקשה תוגש בצורה מלאה ללא צורך בהשלמות.

שיפור סיכויי הקבלה: לאדם מן השורה, אשר עובד במקום מסודר במשך זמן רב, הסיכויים לא לקבל בסופו של יום את הוויזה הם יחסית קטנים. עם זאת, עבור אנשים צעירים, או עובדים בעבודות זמניות, עלולה בהחלט להתעורר בעיה בקבלת האישור. עבודה עם סוכנות תסייע לכם להביא את כלל האישורים הנדרשים ולמלא את הטפסים בצורה שתדגיש את הקשר שלכם לישראל ועל ידי כך תעלה את הסיכוי לקבלת הוויזה.

ראש שקט: פעמים רבות אנחנו מנסים להוציא את הוויזה סמוך יחסית למועד הטיול המתוכנן, כאשר כרטיסי הטיסה כבר נקנו והמלונות כבר הוזמנו. העיסוק בהוצאת הוויזה, עבור האדם אשר אינו מתורגל בכך, יכול בהחלט להיות מתיש ומרגיז, ולו רק בגלל ההתמודדות עם מערכת בירוקרטית קפדנית. סוכנות להוצאת ויזה תוכל לסייע לכם בהרגעת השטח לקראת הטיול הגדול, ובצמצום העיסוק שלכם בימים שלפני הטיסה. כך, תוכלו להשקיע את זמנכם בתכנון הטיול המושלם.

 

מהם השיקולים שיש לקחת בחשבון לפני קבלת ההחלטה

לצד היתרונות של הוצאת ויזה לארצות הברית דרך סוכנות התמחה בתחום, קיימים גם יתרונות עבור מעבר התהליך באופן עצמאי:

ראשית, הוצאת הוויזה באופן עצמאי תלמד אתכם לעשות זאת ביעילות רבה יותר בפעמים הבאות. ניסיון זה יהיה הכרחי במיוחד אם תבחרו לצאת לטיול הבא יחד עם ילדים או בני משפחה אשר טרם קיבלו את האישור, או אם יעברו מעל עשר שנים מהטיול הקודם ותצטרכו להוציא ויזה חדשה.

בנוסף, מאחר ועבור רוב האנשים מדובר בהליך רשמי שסופו לרוב בקבלת אישור, מעבר התהליך באופן עצמאי עשוי לחסוך עבורכם כסף שתוכלו לנצל במהלך הטיול. אם אתם טסים עבור סיור מקצועי, מעבר התהליך באופן עצמאי והיכרות עמו יכולים למצב אתכם כמוקד ידע בתחום, ולשפר את מעמדכם בתוך מקום העבודה.

 

איך נבחר את הסוכנות להוצאת ויזה לארצות הברית האידיאלית עבורנו

במידה ובחרתם לעבור את התהליך דרך סוכנות, חשוב מאוד שתבחרו את הסוכנות הטובה ביותר. השיקולים בחירת הסוכנות כוללים בין השאר:

ותק: האיכות של הסוכנות והיכולת שלה לסייע לכם תלויים באופן ישיר בוותק שלה. הניסיון של העובדים יוכל לעשות את ההבדל בין הצלחה לכישלון, ולחסוך לכם זמן רב. רק היכרות אינטימית עם התהליך שנבנתה במשך שנים תבטיח הצלחה.

עלות: חשוב מאוד לבחור בהצעה משתלמת. עם זאת, זכרו כי ביטול הטיול, או זמן המתנה ארוך מידי עשויים להיות תוצאה ישירה של בחירה בסוכנות זולה ולא מנוסה מספיק.

 

 

הוצאת ויזה לארה”ב בעברית עם FAST VISA

בכדי שתוכלו לחסוך בזמן בתהליך הוצאת הויזה לארה”ב, תוכלו לפנות אל חברה המספקת שירותי הוצאת ויזה לארה”ב בעברית בקלות ובמהירות. את טופס הבקשה לויזה לארה”ב תוכלו למלא באותו מקוון דרך האתר ולאחר שתשלחו אותו אל צוות FAST VISA הם יוכלו להמשיך את התהליך עבורכם ולקבוע מועד לריאיון בשגרירות בזמן שנח לכם ובמקום שנח לכם – בסניף תל אביב או בירושלים.

האם ניתן להוציא ויזה לארה”ב במהירות?
אם אין לכם זמן למלא את הטפסים באתר השגרירות, תוכלו לעשות זאת באמצעות השירות שלנו. אנו נחסוך לכם זמן במילוי הפרטים ושליחת הטפסים לשגרירות, כמו גם ביצוע תשלום האגרה עבורכם ומיד לאחר מכן תוכלו לקבל מועד לריאיון לויזה מול הקונסול האמריקאי.

 

חיסכון בזמן והתעסקות במקום להוציא ויזה לארה”ב באופן עצמאי

כדי לחסוך זמן במילוי השאלון ובהגשת הטפסים לשגרירות ארה”ב, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהעזר בשירותנו ובכך נוכל להקל עליכם משמשעותית.

 

בנוסף לחיסכון בזמן במילוי הטפסים, נסייע לכם בתשלום האגרה ובקביעת המועד לראיון האישי להוצאת ויזה לארה”ב.

 

לקבלת פרטים נוספים על הוצאת ויזה לארצות הברית באופן עצמאי עם חברת FAST VISA התקשרו: 050-464-6274