תהליך הוצאת ויזה לארה”ב

תהליך הוצאת ויזה לארה”ב אינו חייב להיות מורכב ומסובך עבור אלו המתקשים במילוי הטפסים הזמינים באתר השגרירות בשפה האנגלית. למעשה, ניתן לחסוך את כל התהליך ולעשות זאת באמצעות חברה חיצונית המתמחה בשירותי הוצאת ויזה לארה”ב במהירות. איך עושים זאת? כל התשובות בפנים.

 

תהליך הוצאת ויזה לארה”ב דרך השגרירות

עד כה התבקשנו לבצע את כל התהליך דרך אתר השגרירות, החל משלב מילוי הטפסים לבקשת הויזה לארה”ב, המצאת המסמכים הרלוונטיים לשם הצגתם בפני הקונסול האמריקאי על כך שעיקר חייכם מתנהל בישראל, קביעת המועד לריאיון וביצוע תשלום האגרה.

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב

עבור מי שעובד ברוב שעות היממה, ייתכנו קשיים בהשלמת התהליך בזמן, בייחוד כאשר ישנו תאריך לטיסה לארצות הברית ורוצים לסגור את הפינה של קבלת אשרת הכניסה לארה”ב בזמן. כמו כן גם הטפסים לויזה לארה”ב מכילים שאלות רבות המנוסחות באנגלית ועליהם יש לענות ללא שגיאות כתיב שעשויות לגרום לפסילת הטופס בפני השגרירות האמריקאית.

 

הוצאת ויזה לארה”ב במהירות עם חברת FAST VISA

על מנת לחסוך בזמן במילוי הטפסים בשפה האנגלית, הכנו עבורכם מערכת באמצעותה תוכלו לעבור את התהליך באופן מזורז. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר של חברת FAST VISA ולמלא את כל השאלון והטפסים לויזה לארה”ב בשפה העברית. לאחר מכן, תתבקשו להמתין בסבלנות מספר ימים עד שתקבלו את המועד לקיום הריאיון בשגרירות ארצות הברית בסניף הקרוב אל ביתכם בהתאם לימים והשעות הנוחים לכם.

 

ויזה מהירה לארה”ב תוך 24 שעות בלבד

אם מכל סיבה שהיא עליכם לתפוס טיסה לארצות הברית בדחיפות, בין אם למטרת נסיעת עסקים ובין אם לאירוע משפחתי אישי, תוכלו לבקש את שירות ה- VIP של FAST VISA באמצעותו תוכלו לקבל זימון מהיר לריאיון בשגרירות ארצות הברית בתוך 24 שעות בלבד.

 

הכנות ליום הריאיון בשגרירות ארה”ב

לאחר שקיבלתם את מועד הריאיון כל שעליכם לעשות הוא להמתין בסבלנות ליום הריאיון מול הקונסול האמריקאי. כמו כן, עליכם להכין מראש את הטפסים הרלוונטיים המעידים על כך שעיקר חייכם מתנהל בישראל, כמו גם האישורים עבור תשלום האגרה שנשלחו אליכם דרך חברת FAST VISA.

 

הריאיון בשגרירות האמריקאית

לאחר כניסתכם לשגרירות תתבקשו להמתין בסבלנות עד אשר יקראו בשמכם להיכנס לריאיון עם הקונסול האמריקאי. משך הריאיון – מספר דקות בלבד בהם תשאלו כמה שאלות אודות נסיבות הבקשה והנסיעה לארצות הברית וכו’.

 

רוצים לחסוך בזמן ולקבל זימון לריאיון בשגרירות תוך 24 שעות בלבד?
לפרטים נוספים התקשרו: 050-464-6274