ויזה לארה”ב בסניף ירושלים

אם תכננתם לטוס לארצות הברית למטרת תיירות או נסיעת עסקים, יהיה עליכם להוציא ויזה לארה”ב ולתאם תור לריאיון בשגרירות ירושלים בשפה העברית. אם גם אתם מונים בין התושבים המקומיים המתגוררים בירושלים, כנראה שתעדיפו לתאם ראיון להוצאת ויזה לארה”ב בירושלים. כל שיהיה עליכם לעשות הוא לוודא כי יש בידכם דרכון בתוקף, לוודא כי הפרטים שהזנתם בטופס הבקשה לויזה לארה”ב אכן מדויקים ולשלוח אותם עבור FAST VISA ולהמתין עד 24 שעות לקבלת התור לריאיון עבור ויזה לארה”ב בסניף ירושלים.

כך תוציאו ויזה לארה”ב בסניף ירושלים במהירות וללא מאמץ

תהליך מילוי הטפסים לקבלת הויזה לארצות הברית לצורך נסיעה עסקית או הוצאת ויזה לתיירים יבוצע באמצעות טפסים ייחודיים (DS 160) אשר באמצעותם ניתן למלא שאלון, לתאם מועד לריאיון בשגרירות האמריקאית ולבצע עבורכם את תשלום האגרה.

אתר FAST VISA מאפשר לכם לחסוך זמן בעת מילוי הטפסים לשגרירות ארה”ב לצורך הוצאת הויזה לארה”ב. כמו כן, כחלק מהשירות להם אתם זכאים, אנו נבצע עבורכם את תשלום האגרה ונתאם עבורכם מועד לריאיון בשגרירות ארה”ב בסניף ירושלים והסביבה הקרובה לביתכם.

כל השלבים בתהליך הבקשה לויזה לארה”ב מנוסחים ובנויים בצורה ידידותית ופשוטה לתפעול כך שתוכלו לעבור את שלב מילוי הטפסים בשפה העברית בקלות ובהצלחה ללא כל סיכוי לבלבול וטעויות שעשויות לעכב אתכם בעת הריאיון לויזה לארה”ב בשגרירות ארצות הברית.

אם אתם מתגוררים בעיר ירושלים או בסביבתה תוכלו לעבור את הריאיון בשגרירות ארה”ב בירושלים ולהתחיל כבר עכשיו במילוי הטפסים לבקשה לויזה לארה”ב. בהתאם למיקוד והכתובת בה אתם נמצאים, ניצור עמכם קשר ונוודא כי אתם מעוניינים לגשת לריאיון לויזה בשגרירות ירושלים. כמו כן, אנו נעשה את המרב על מנת שמועד הריאיון יתאים לזמן שנח לכם ביותר להגיע אליו ונחסוך מכם את העבודה הסיזיפית והנסיעה.

חשוב לדעת כי קטינים אשר נמצאים מתחת לגיל 14 כמו גם מבוגרים שמלאו להם 80 שנים אינם נדרשים להגיע אל השגרירות האמריקאית לריאיון ויוכלו להסתפק במילוי טפסי הבקשה לויזה לארה”ב בלבד, לבצע תשלום אגרה ולשלוח את טופס ה – DS 160 אל השגרירות האמריקאית באמצעות דואר שליחים בישראל.

מעוניינים להוציא ויזה לארה”ב ולעבור את הריאיון בשגרירות האמריקאית בירושלים?
מלאו את הטפסים המופיעים באתר בשפה העברית וחסכו בזמן בתהליך הוצאת הויזה לארצות הברית.
FAST VISA – ויזה לארה”ב | 050-464-6274 – התקשרו

FAST VISA מספקת שירות עצמאי ואינה פועלת מטעם שגרירות ארה”ב.

 

לקבלת פרטים נוספים: