קביעת ראיון לויזה לארה”ב

על מנת שיהיה באפשרותכם להוציא ויזה לארה”ב לכל מטרה, בין אם מדובר בוויזת תייר ובין אם בכוונתכם להוציא וויזה לעסקים, תתבקשו למלא טופס ייעודי (DS 160) ולאחר מכן יהיה עליכם לשלם את האגרה עבור שגרירות ארה”ב לצורך הנפקת הויזה וכן קביעת ראיון לויזה לארה”ב בשגרירות האמריקאית באחד מהסניפים הקרובים אל ביתכם בתל אביב או בירושלים. כדאי לציין כי אין אפשרות להגיע אל השגרירות באופן עצמאי ללא זימון רשמי לריאיון עם הקונסול האמריקאי והצגת מסמכים רלוונטיים המעידים על כך שהנכם מוזמנים למועד הריאיון שנקבע בשגרירות.

קביעת ראיון לויזה לארה"ב

קביעת ראיון לויזה לארה”ב – מי נדרש להתראיין בשגרירות ארה”ב?

בכדי שיהיה באפשרותכם להנפיק ויזה לארה”ב, תתבקשו להגיע אל השגרירות האמריקאית לריאיון אישי. שלב זה הינו בגדר חובה בעת תיאום המועד לתור לריאיון בשגרירות עבור מרבית האוכלוסייה. בנוסף, כל אותם האנשים שטרם הגיעו לגיל 14 או אלו שכבר עברו את גיל 80, יוכלו למלא את הטפסים לויזה לארה”ב, לבצע את תשלום האגרה, ולשלוח את כל הניירת בצירוף תמונות הפספורט והדרכון עבור השגרירות האמריקאית וכל זאת מבלי להגיע לשגרירות ארה”ב. כמו כן, כל אותם המועמדים אשר ביקשו להוציא ויזה דיפלומטית לארצות הברית ומחזיקים בדרכון באחד מהמדינות אשר פטורות מהוצאת ויזה אמריקאית בעת הכניסה לארצות הברית, יוכלו להשתתף בתכנית “פטור מריאיון אישי” בידי שגרירות ארצות הברית ולאור המצב שקיבלו ויזה לארה”ב בעברם. (פרטים נוספים על תכנית הפטור מריאיון אישי ניתן למצוא באתר של השגרירות האמריקאית).

איך מתבצעת בפועל קביעת ראיון לויזה לארה”ב?

בכדי שתוכלו להגיע לקונסוליה האמריקאית עליכם לתאם תור לריאיון באמצעות אתר אינטרנט ייעודי של השגרירות האמריקאית דרכו ניתן למלא את הטפסים בשפה האנגלית ולבחור באילו תאריכים יתאים לכם להגיע לריאיון להוצאת ויזה לארה”ב.

שגרירות ארה”ב מפעילה 2 סניפים ברחבי הארץ הפועלים בירושלים ובתל אביב ואת מיקום הריאיון תוכלו לתאם בהתאם לאזור הגאוגרפי המועדף עליכם.

ימי הפעילות בשגרירות האמריקאית לצורך קיום הריאיון מול הקונסול האמריקאי הינם בימי שני ועד שישי ובין השעות 7:00 – 14:00. כשתסיימו למלא את הטופס לבקשה לויזה לארה”ב, נבקש מכם שלא לחכות יותר מדי זמן ולקבוע תור לריאיון בקונסוליה האמריקאית בהקדם האפשרי, וזאת משום שקיימות מספר תקופות בשנה אשר מתמלאות עד אפס מקום ונדרש להמתין זמן רב בסבלנות.

FAST VISA יעזרו לכם להוציא ויזה אמריקאית

FAST VISA יתאמו עבורך תור לריאיון לויזה לארה”ב במהירות (אנו יכולים לסגור טיפול מלא בלקוח תוך שעתיים)  ויחסכו לך זמן והתעסקות בעבודה הסיזיפית הנדרשת לצורך מילוי הטפסים בעצמך בשפה העברית. בנוסף FAST VISA תבצע עבורך את תשלום האגרה כך שתוכל להתפנות באופן מלא לארגון הטיסה לארצות הברית.

לקבלת פרטים נוספים: