הקונסוליה האמריקאית בירושלים ובתל אביב

כל אדם שמעוניין לנסוע לארצות הברית לכל מטרה שהיא אינו יכול להימנע מביקור בקונסוליה האמריקאית – המקום שבו מתקבלת ההחלטה הסופית, האם לתת למועמד ויזה או לא. עם זאת, לרגע חשוב זה מובילים מספר תהליכים נוספים שהדיוק בביצועם משפיע באופן ישיר על התוצאה הסופית. כך, אם יודעים בדיוק את כל השלבים הנדרשים לצורך הוצאת ויזה לארה”ב, ניתן לבצע את המשימה באופן פשוט ונגיש יחסית. אחד הגורמים המכריעים בהצלחת תהליך זה.

הקונסוליה האמריקאית מאפשרת לכם להגיע לריאיון להוצאת ויזה לארה”ב לאחר שמילאתם את הטפסים לויזה לארה”ב בהצלחה וקבעתם מועד לקיום הריאיון באחד מסניפי הקונסוליה האמריקאית בישראל.

על מנת שתוכלו לתאם מועד לריאיון בקונסוליה האמריקאית יהיה עליכם למלא את טופס ה – DS160, לבצע את תשלום האגרה ולהתייצב בקונסוליה ביום הריאיון לצורך מעבר ריאיון קצר מול הקונסול אשר יקבע אם אתם זכאים להוציא ויזה לארה”ב למטרת תיירות.

הקונסוליה האמריקאית בתל אביב

הקונסוליה האמריקאית בתל אביב נמצאת בתוך בניין השגרירות ברחוב הירקון 71.
תל אביב היא למעשה העיר המרכזית שאליה מגיעים רוב האנשים לצורך קיום הריאיון והוצאת הויזה לארצות הברית.
כמו כן, כדאי לשים לב כי הימים בהם פועלת הקונסוליה האמריקאית הם שני עד שישי בין 8:00 ועד 16:30.

מכיוון שמדובר באחד האזורים הכי פקוקים בארץ, תמיד כדאי לצאת כמה שיותר מוקדם, על מנת לא לאחר לראיון דבר שעשוי להראות לא טוב ולגרום לדחיית הראיון שוב למועד מאוחר יותר.

הקונסוליה האמריקאית בירושלים

הקונסוליה האמריקאית בירושלים ממוקמת ברחוב דוד פלוסר 14 ומיועדת לתושבי ירושלים והסביבה.
למעשה, מדובר בחיסכון של זמן בנסיעה לקיום הריאיון בקונסוליה בסניף תל אביב.
שעות הפתיחה הן 8:00 עד 16:30 בימי שני עד שישי.
לאחרונה עברה ההגדרה של “שגרירות ארצות הברית” לקונסוליה בירושלים אך מדובר בהגדרה סמלית / פוליטית בלבד ובפועל שתי הקונסוליות ממשיכות לקבל קהל כרגיל.

אילו טפסים לויזה לארה”ב קיימים היום?

על מנת לקבל אשרת כניסה לארצות הברית, חשוב להוכיח שהכוונות שלכם טובות ואתם לא מתכנים לבצע כל פעולות פסולות במדינה בזמן השהייה שלכם, למשל, שאתם לא מתכוונים להישאר במדינה בתור מסתננים / שוהים לא חוקיים. לשם כך כחלק מהתהליך, יש למלא טפסים לויזה לארה”ב שהמטרה שלהם היא להבהיר את הכוונות שלכם וכן להציג את האמינות באמצעות תיאור העבודה, הנכסים שיש לכם (כי לא סביר שאדם שיש לו בית ועבודה יציבה יחליט להישאר בארצות הברית כמהגר לא חוקי) ושאר גורמים שמציגים אתכם ברוח חיובית. כמו כן, חל איסור חמור על הסתרת פרטים בטופס או מסירת פרטים לא נכונים, משום שזה עשוי לסגור את שערי ארה”ב עבורכם אחת ולתמיד.

מתי קובעים ריאיון במסגרת בקונסוליה האמריקאית?

לאחר שמבצעים את מילוי הטפסים, יש לשלם את האגרה המבוקשת – שהיא 160$ עבור ויזת תייר סטנדרטית. השלב הבא הוא קביעת הראיון בקונסוליה, הראיון נקבע מראש ויש תקופת המתנה מסוימת, כך שמומלץ להתחיל את תהליך הוצאת הויזה לפחות חודשיים לפני תאריך הטיסה הרצוי.

 

בסופו של דבר, הוצאת ויזה לארצות הברית דורשת ביקור אחד בקונסוליה שבסופו תקבלו את התשובה. השלבים המקדימים הם:

  • מילוי טפסים (DS160)
  • תשלום אגרה
  • הגעה לריאיון בשגרירות

הכנות וכללים ליום הריאיון בקונסוליה האמריקאית

ביום הריאיון תתבקשו להביא עמכם תיק קטן עם בקבוק מים, המסמכים הרלוונטיים שהכנתם מבעוד מועד. מכשירים אלקטרוניים לרבות מכשיר פלאפון סלולרי, טאבלטים וכו’ תתבקשו להשאיר מחוץ לקונסוליה.

לאחר מכן תתבקשו להתלוות עם אחד השומרים אשר יראו לכם את המקום בו עליכם יהיה להמתין לריאיון. המתינו בסבלנות עד אשר יקראו בשמכם ותתבקשו להיכנס לריאיון עם הקונסול האמריקאי, שם תשאלו מספר שאלות על כוונתכם להוציא ויזה לארה”ב, ולאחר מכן יודיעו לכם במידה והתקבלה בקשתכם להוציא ויזה לארה”ב.

אין להיכנס עם כלי נשק, שתייה, תיקים גדולים ומכשירים אלקטרוניים. ההמלצה הכללית היא להגיע לפחות חצי שעה לפני הזמן המיועד לכם ועם שקית שקופה המכילה את כל הטפסים ודרכון בתוקף.

 

כיצד תוכלו להקל על עצמכם?

חברת FAST VISA נועדה לספק לכם פתרון מהיר ונח למילוי הטפסים לויזה לארה”ב בשפה העברית, שליחת הטפסים לקונסוליה האמריקאית בישראל ותיאום המועד לריאיון על פי לוח הזמנים המתאים לכם. כאשר מדובר בתהליך שעשוי לקחת זמן בעת טיפול בכל ענייני הבירוקרטיה הסובבים סביב מילוי הטפסים ושליחתם, ביצוע תשלום האגרה ותיאום המועד לריאיון, כדאי לדעת כי תוכלו לחסוך בזמן באמצעות שירותי הוצאת ויזה לארה”ב במהירות עם VISA USA.

מעוניינים לקבוע תור בקונסוליה האמריקאית ולהוציא ויזה לארה”ב במהירות?
התקשרו: 050-464-6274

השארת תגובה