בדיקת תוקף ויזה לארה”ב

מתכננים לטוס לארצות הברית? הגיע הזמן לבצע בדיקת תוקף ויזה לארה”ב ולוודא כי הדרכון והוויזה שלכם בתוקף. במידה וטרם הוצאתם ויזה לארצות הברית, תתבקשו לבצע מספר פעולות לפני שתוכלו לגשת לקונסוליה האמריקאית ולבקש אישור לויזה לארה”ב.

 

ויזה לארצות הברית תוקף – בדיקת תוקף ויזה לארה”ב בעצמכם

ראשית, אם הוצאת כבר ויזה לארה”ב, תוכלו לערוך בדיקת תוקף ויזה לארצות הברית מתחת לכיתוב: Expiration Date (תאריך תפוגה). במקרה הנ”ל תוכלו לראות כי תוקף הויזה הוא עד ה-12/02/2023, כאשר תוקף הויזה לארה”ב יהיה 10 שנים ממועד הנפקת הויזה ברוב המקרים. במידה ופג תוקף הויזה שלכם, יהיה עליכם לחדש את הויזה לארה”ב התהליך דומה להנפקת הויזה לארה”ב בפעם הראשונה מלבד זה שיתכן שתוכלו לדלג על שלב הראיון ובפועל לקבל ויזה לארצות הברית ללא צורך בראיון.

 

תוקף ויזה לארה"ב Expiration Date
בדיקת תוקף ויזה לארה”ב

 

הארכת תוקף ויזה לארה”ב

עקרונית, כדי להאריך את תוקף הויזה תצטרכו לחדש אותה ובשורה התחתונה המשמעות היא להוציא ויזה מחדש. אם ברצונכם להתחיל בתהליך הוצאת הויזה לארה”ב, תצטרכו להתחיל את הצעדים הראשונים באתר השגרירות האמריקאית בישראל ולמלא את הטפסים לויזה לארה”ב בשפה האנגלית בלבד. בשלב הראשון תתבקשו למלא את הפרטים האישיים שלכם הכוללים שם מלא, תאריך לידה, מקום מגורים וכו’.

לאחר שסיימתם עם מילוי הפרטים המזהים, תצטרכו לוודא כי יש לכם תמונת פנים מעודכנת אותה תתבקשו לשלוח עם טופס הבקשה לויזה לארה”ב אל השגרירות. אם אין בידכם תמונה עדכנית, תתבקשו לגשת אל אחת מתחנות הצילום הקרובה אל ביתכם ולבקש להצטלם לתמונת פספורט לויזה לארה”ב. באחריותכם לוודא כי תחנת הצילום מסוגלת להנפיק תמונות לויזה בהתאם לכללים וההנחיות של השגרירות האמריקאית.

בשלב הבא, יהיה עליכם להמציא מסמכים המעידים כי סיבת הבקשה לויזה לארצות הברית היא למטרת תיירות ועסקים בלבד. הסיבה לכך היא כי השגרירות האמריקאית אינה מעוניינת במבקשי ויזה אשר כוונותיהם להגיע לאדמות ארצות הברית למטרת הגירה / תעסוקה בחו”ל.

אלו מסמכים תתבקשו להביא?

  1. אישור לימודים באחד מהמוסדות להשכלה גבוהה לרבות אוניברסיטאות ומכללות בישראל.
  2. אישור עבודה חתום על ידי המעסיק + תלושי שכר של שלושת החודשים האחרונים.
  3. אישור שירות בצה”ל.
  4. אישור על לגבי נכסים בישראל.

לאחר שהמצאתם את כל המסמכים הנ”ל, תוכלו להמשיך לשלב הבא ולשלם את האגרה לויזה לארה”ב ולאחר מכן לתאם מועד לריאיון לויזה לארה”ב מול הקונסול האמריקאי בירושלים או בתל אביב לפי בחירתכם.

 

מעוניינים להוציא ויזה לארה”ב מהר יותר?
FAST VISA חוסכת לכם זמן והתעסקות במילוי הטפסים ושליחתם לשגרירות, תוכלו למלא את הטפסים לויזה לארה”ב בעברית ולהמתין בסבלנות מספר ימים עד אשר יקבע עבורך מועד לריאיון בסניף השגרירות הקרוב אל ביתך.

תוקף ויזה לארצות הברית – פרטים נוספים

אם כבר הוצאתם בעבר ויזה לארצות הברית, חשוב להכיר את הכללים וההנחיות של תוקף ויזה לארצות הברית על מנת שתוכלו לדעת בדיוק בזמן מתי יהיה עליכם להאריך את תוקף הויזה לארה”ב.

 

תוקף הויזה לארה”ב ברוב המקרים עומד על 10 שנים, לכן אין לכם כל סיבה לדאגה שכן במידה והוצאתם ויזה לאחרונה, יהיו לכם שנים נוספות בהן תוכלו לנצל את הויזה שלכם לטובת ביקור בארצות הברית. כך למשל, במידה ותוקף הויזה שלכם פג לאחר שנת 2008, תוכלו לדלג על שלב הריאיון האישי ותוכלו לחדש את תוקף הויזה מבלי שתידרשו להגיע אל שגרירות ארצות הברית בישראל ולעבור בשנית את הריאיון מול הקונסול האמריקאי.

דגל ארה"ב

 

במידה והוצאתם ויזה לארצות הברית כך שתוכלו לנצל אותה יותר מפעם אחת בודדת בתקופת תוקפה, חובה עליכם לוודא שהיא אכן בתוקף טרם יציאתכם לארה”ב.

הויזה לארה”ב תקפה עד יומה האחרון כלומר עד לתאריך המצוין עליה, במידה וטסתם לארה”ב בסמוך למועד פקיעת תוקף הויזה שלכם, עליכם לוודא שמועד חזרתכם לארץ יהיה בזמן שהויזה שלכם אכן בתוקף. יש להדגיש כי שהייה בארה”ב בזמן שהויזה שלהם אינה בתוקף – אינו חוקי ועשוי לגרום לכם לבעיות בעתיד בעת חידוש ויזה לארה”ב בפעם הבאה ואפילו לבעיות ביציאה מארצות הברית.

 

האם תוקף ויזה לארצות הברית לחיילים ומועמדים לשירות בטחון זהה?

חיילים ומלשב”ים במקרים רבים עשויים לקבל ויזה לארצות הברית לתקופה קצרה יותר מ-10 שנים, בהתאם לשיקול דעתה של הקונסוליה האמריקאית.

 

 

באיזה תאריך עליי לעזוב את ארצות הברית לפי מועד תוקף הויזה שברשותי?

התאריך האחרון שכתוב על גבי הויזה הוא גם היום האחרון בו תוכלו לשהות בארצות הברית. זאת אומרת שאת מועד הטיסה חזרה לארץ תוכלו לקבוע בהתאם לתאריך האחרון לשימוש הכתוב על גבי הויזה אך כמובן שלא כדאי למתוח את השהות בארה”ב לקצה ולהיות בלחץ, היות וכל עיכוב בטיסה עלול לשבש לכם את התוכניות ואתם עלולים למצוא את עצמכם במצב לא נעים.

 

חידוש תוקף הויזה לארה”ב תוך 24 שעות

צריכים לחדש את הויזה לארצות הברית לקראת הטיסה הבאה שלכם? בכדי שתוכלו לחסוך בזמן יקר במילוי הטפסים לויזה לארצות הברית, תוכלו לפנות אל חברת FAST VISA המאפשרת לכם למלא את הטפסים לויזה לארה”ב בעברית ולמלא את השאלון בקלות. כמו כן, אנו נשלח את הטפסים ונבצע את תשלום האגרה עבורכם ונתאם את מועד הריאיון בתאריך ובשעה הנוחים לכם בסניף השגרירות הקרוב ביותר אל ביתכם או בהתאם לבחירתכם: ירושלים או תל אביב. שימו לב אנו מספקים שירות מהיר מאוד שלעיתים אורך שעתיים בלבד אך יחד עם זאת אנו תלויים במערכת התורים של השגרירות.

 

מעוניין לזרז את התהליך? שאל אותנו על שירות ה-VIP שלנו! חברת FAST VISA תסייע לכם בהתעסקות בשליחת הטפסים
ובכל התהליך עד קביעת הריאיון בשגרירות האמריקאית.

לפרטים נוספים התקשרו: 050-464-6274