ויזה לארה”ב לתינוק

ויזה לארה"ב לתינוק

הוצאת ויזה לארה”ב לתינוק פשוטה יותר מכיוון שתינוק מין הסתם אינו צריך להגיע לראיון בשגרירות:) כמו כן כי בכל הנוגע למילוי הטפסים לויזה לארה”ב לתינוק, מדובר בהליך מהיר יותר שכן ההיסטוריה והרקורד של התינוק אינם עשירים כפי הרזומה שאנו צברנו עד כה.

הטפסים יהיו נגישים עבורכם באתר השגרירות בשפה האנגלית, שם תידרשו לענות על כל השאלות נכונה ולהקפיד שלא לטעות, שכן טעויות כתיב עשויות לגרום לפסילת הטפסים ולדחיית מועד הריאיון במספר שבועות נוספים אשר יאריכו את תהליך הוצאת הויזה לארה”ב.

דוגמאות למסמכים ואסמכתאות בהם תוכלו להשתמש על מנת להציג ביום הריאיון בשגרירות:
אישור שירות צבאי, אישור לימודי השכלה גבוהה, אישור על נכסים בישראל ועוד.

לאחר מכן בידקו כי הכנתם מבעוד מועד תמונת פספורט להוצאת הויזה לארה”ב. הקפידו להצטלם על גבי מסך לבן ובהתאם להוראות וההנחיות של השגרירות האמריקאית, או פשוט ביקשו מהצלם שהוסמך לכך, לצלם אתכם ואת התינוק שלכם למטרת הוצאת ויזה לארה”ב.

האם ישנה דרך לזרז את התהליך להוצאת ויזה לארה”ב לתינוק?

בכדי שתוכלו לעבור את התהליך בהצלחה ובאופן יעיל, FAST VISA ישמחו לעזור לכם בתהליך הוצאת הויזה לארה”ב עבורכם ועבור התינוק שלכם. בכדי לחסוך לזמן מילוי הטפסים בשפה האנגלית, תוכלו להתחיל במילוי הטפסים לארה”ב בעברית דרך האתר של FAST VISA ולהמתין בסבלנות עד אשר תקבלו מועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית בסניף הקרוב אליכם ביותר או המועדף עליכם. (תוכלו לבחור בין הסניף בתל אביב או בירושלים).

FAST VISA ישלחו עבורכם את הטפסים עבור השגרירות, לאחר מכן ישלמו את האגרה להוצאת הויזה לתינוק ולכם ואף ישמחו לתת לכם טיפים שיעזרו לכם לעבור את הריאיון בשגרירות ארצות הברית בהצלחה.

יום הריאיון בשגרירות ארה”ב

ביום הריאיון יהיה עליכם להצטייד במסמכים אשר הכנתם מבעוד מועד המעידים על עיקר התנהלות חייכם בישראל. כמו כן, תוכלו להביא תיק קטן או ניילונית עבור המסמכים. ציוד נלווה נוסף כגון מכשירים אלקטרוניים לרבות מכשיר סלולרי או טאבלטים תתבקשו להשאיר בחוץ.

מעוניינים להוציא ויזה לארה”ב לתינוק?
התקשרו אלינו וקבלו שירותי הוצאת ויזה מהירה לארה”ב בתוך 24 שעות בלבד.
FAST VISA – ויזה לארה”ב | 050-464-6274

FAST VISA מספקת שירות עצמאי ואינה פועלת מטעם שגרירות ארה”ב.