טפסים לויזה לארה”ב בעברית

טפסים לויזה לארה"ב
טפסים לויזה לארה”ב בשפה בעברית בלי להיתקע ובלי להסתבך

לפני שתוכלו להוציא ויזה לארה”ב לשם תיירות / עסקים תאלצו לקבל את הויזה לארה”ב משגרירות ארצות הברית בישראל.
תהליך קבלת הויזה מותנה במילוי הטפסים לויזה לארה”ב ומעבר הריאיון בשגרירות האמריקאית בהצלחה.


מילוי טפסים לויזה לארה”ב בעברית – חיסכון בזמן

מילוי טפסים לויזה לארה”ב הוא השלב הבסיסי והראשוני אותו יש לבצע בתחילת התהליך לשם קבלת ויזה לארה”ב
בשגרירות האמריקאית ובכדי שתוכלו לקבל זימון לראיון בשגרירות. נדגיש שזה לא משנה אם הייתה לכם ויזה בעבר או לא – גם אם אתם צריכים לעבור תהליך של חידוש ויזה לארה”ב עליכם למלא את הטפסים אך יתכן שתוכלו לחדש את הויזה ללא ראיון.
המילוי יתבצע באמצעות מילוי טופס מקוון בשפה האנגלית ושליחתו אל השגרירות או בעברית באתר שלנו באמצעות טופס ידידותי ונוח.
את הטופס ds-160 תוכלו למצוא באתר השגרירות בקטגוריית ההגירה השייכת לארצות הברית.

בטופס השאלון, תתבקשו למלא אחר מגוון שאלות ואף לרשום נתונים נוספים הנדרשים מכם לצורך מילוי הטופס בהצלחה.
עם מעט זמן והשקעה תוכלו לעשות זאת אך כאמור, מדובר בתהליך והשקעה בזמן  אשר תצטרכו להקדיש עקב מילוי הפרטים המרובים בשאלון.

ישנה כמות מרובה של ישראלים אשר היו מעדיפים לחסוך בזמן עקב חוסר בזמן או קשיים במילוי הטופס
בשפה האנגלית ולקבל זימון לראיון בשגרירות ארה”ב באופן מידי לשם קיום הריאיון לקבלת הויזה.
אולם לשם קביעת מועד הראיון בשגרירות חובה להציג אסמכתא על כך שסיימתם את מילוי הטופס בהצלחה.

על מנת להקל עליכם בתהליך תוכלו להיעזר בנו ולמלא את השאלון והטפסים בשפה העברית
באמצעות טופס הזמין לכם באתר אשר יעזור לכם לעבור את השלב הראשון בהצלחה
ולקבל דרכנו מועד לריאיון להוצאת ויזה לארה”ב בשגרירות ארה”ב בסניף הקרוב אל ביתכם ובזמן המתאים לכם על פי נוחיותכם.

את הטפסים לויזה לארה”ב ממלאים באופן אישי עבור כל דורש לקבלת ויזה בין אם מדובר בבן משפחה, חבר או מכר.
אם בחרתם במילוי הטפסים בשפה האנגלית באתר השגרירות תוכלו למלא את הטפסים בהמשכים
ולחזור ולמלא אותם בטווח שלא יאוחר מ-30 יום מתחילת מילוי הטופס.

על מנת שתוכלו לחסוך בזמן ולעבור את התהליך ביעילות ובמהירות תוכלו להגיש בקשה לויזה לארה”ב בשפה העברית
תוך קבלת טיפים וליווי מצוות האתר FAST VISA.

כעת תוכלו להתחיל בשלב הזנת הטפסים בשפה העברית ע”י מילוי הטפסים באתר ולקבל זימון לראיון לויזה ארה”ב תוך זמן קצר בלבד ובהתאם לימים והשעות המתאימים לכם, וכל זאת באמצעות שירותי טיפול בויזה לארה”ב של FAST VISA.

 

הוצאת ויזה לארצות הברית באופן עצמאי

ויזה לארה"ב טפסים להורדה
ויזה לארה”ב טפסים להורדה


טפסים להוצאת ויזה לארה”ב להורדה – הורדת טפסים להנפקת ויזה
לפני שמתחילים את תהליך הוצאת הויזה, חשב לדעת שמדובר בתהליך ארוך שיכול לקחת זמן. על מנת לחסוך בזמן ולהפוך את החוויה לנעימה ביותר עבורכם הקמנו את חברת fast visa. רוצים לדעת במה כרוך התהליך ואיך להוציא את הויזה בצורה קלה ונעימה? המשיכו לקרוא:

שלב הראשון -ויזה לארה”ב טפסים להורדה
תצטרכו להדפיס את הטופס הנקרא  DS160. באתר השגרירות את הטפסים יש למלא באנגלית, שימו לב שיש לכתוב מדויק וללא שגיאות אחרת הדבר יכול להביא לפסילת הטופס שלכם ודחיית הבקשה שלכם לקביעת ראיון בשגרירות וזה משו שבטוח לא הייתם רוצים שיקרה. את הטופס עצמו אתם יכולים למלא ביחד עם מישהו שעשה זאת כבר בעבר על מנת להבטיח שתענו על כל השאלות בצורה הטובה ביותר וללא שגיאות כתיב. חשוב שתזכרו כי תמיד ניצבת בפניכם האפשרות לפנות אלינו על מנת שנסייע לכם בלמלא את הטופס בצורה הטובה ביותר, בנוסף לכך במידה ותמלאו את הטופס יחד איתנו תוכלו למלא את הפרטים בעברית שכן אנחנו מתרגמים עבורכם את הטופס על מנת שתוכלו למלא אותו בצורה הנוחה והמהירה לכם ביותר.

השלב השני הוא תשלום עבור אגרת הויזה שמיועדת לשגרירות
לאחר אישור התשלום גם תקבעו לכם מועד מתאים לריאיון. אל מועד הריאיון חשוב מאד שתביאו עמכם את הטפסים מודפסים, צילום פספורט מעודכן אותה ניתן לצלם בחנויות צילום רבות והעונה לקריטריונים של שגרירות ארצות הברית, זו היא לא תמונת פספורט רגילה, עליכם לבקש במיוחד להצטלם לתמונה לצורך ויזה. תמונה לא תקנית גם כן עלולה לעקב את הבקשה שלכם לוויזה בעוד כמה שבועות משהו שכמובן רצוי שלא יקרה. לכל אלה כדאי מאד לצרף מסמכים רלוונטיים שמראים שאין בכוונתכם להישאר בארצות הברית למטרות אחרות מלבד תיירות או עסקים בלבד. האישורים אותם תצטרכו לצרף הם אישורים כמו למשל- אישור עבודה ממעסיק,תלושי שכר של שלושה חודשים אחרונים, אישור סטודנט אם יש, אישור על נכס בבעלותם ועוד. המלצה חמה מאיתנו – המסמכים האלה יכולים להועיל המון, אל תוותרו עליהם.

 

טפסים להגשת ויזה לארה”ב

טרם קביעת תור לשגרירות ארה”ב ולקבל אישור לויזה לארה”ב, תתבקשו להיכנס לאתר השגרירות ולמלא טפסים באופן עצמאי בשפה האנגלית. תהליך הוצאת הויזה יכול להימשך מספר שבועות החל משלב מילוי טפסי הבקשה ועד קביעת המועד לריאיון בשגרירות האמריקאית וקבלת האישור מהשגריר האמריקאי בתום הריאיון. תחילה, עליכם למלא את שמכם המלא, תאריך הלידה שלכם ופרטים מזהים נוספים כחלק מטופס ה-DS אותו תתבקשו לשלוח אל הקונסוליה האמריקאית לצורך תיאום הריאיון בשגרירות. בשלב הבא, תתבקשו לעקוב אחר ההוראות בשפה האנגלית ולהתקדם בתהליך.

 

טפסים להגשת ויזה לארצות הברית

 

הכינו מראש תמונת פספורט עדכנית שלכם המותאמת על פי דרישות השגרירות האמריקאית וצרפו אותה לטופס הבקשה לויזה לארה”ב. לאחר מכן, הכינו את כל הטפסים ומהמסכים הרלוונטיים אשר יכולים להוות כראייה על כך שעיקר חייכם מתנהל בארץ וכי אין לכם כל כוונה כזו או אחרת לעזוב את הארץ למטרת עבודה בארה”ב או למטרות הגירה. הקפידו למלא את הטפסים ללא שגיאות כתיב טכניות אשר יכולים לגרום לדחיית המועד לריאיון בשגרירות בעקבות טעויות באי הבנת הטופס וזיהוי פרטי המבקש.

 

טפסים להגשת ויזה לארצות הברית במהירות

אם ברצונכם לחסוך את תהליך הזנת הטפסים לבקשת הויזה בשפה האנגלית באתר השגרירות, תוכלו להעזר ב – FAST VISA המתמחים בשירותי הוצאת ויזות בעברית ובאופן מקוון דרך האתר.

 

מילוי טפסים לויזה לארה”ב באופן עצמאי

את מילוי הטפסים להוצאת ויזה לארצות הברית ניתן לעשות גם באופן עצמאי באתר הרשמי של שגרירות ארה”ב. אם אתם בקיאים בשפה האנגלית ומוכנים להתמודד עם ג’רגון רשמי ובנוסף לכך מוכנים להקציב כמה שעות למילוי הטופס (כן זה לוקח לא מעט זמן במיוחד אם אתם עושים את זה פעם ב – 10 שנים ולא בקיאים בתהליך), אז אכן תוכלו למלא את הטפסים באופן עצמאי באתר השגרירות. לעוד מידע בנושא הוצאת ויזה לארה”ב באופן עצמאי.

 

אז מה FAST VISA תעשה עבורכם?

בכדי שתוכלו לחסוך בזמן בשלב מילוי טפסי בקשת הויזה, אנו נספק עבורכם את טופס הבקשה לויזה לארה”ב בשפה העברית כך שתוכלו למלא אותו בקלות ובמהירות ובזמן שנח לכם.
לאחר מכן, אנו נקבל את הטופס ונשלח אותו לשגרירות עבורכם ונבצע תשלום של האגרה עבורכם בכדי שתוכלו לפנות יותר זמן לדברים חשובים יותר.

בשלב הבא אנו נתאם עבורכם מועד ריאיון באחד מהסניפים הקרובים לאזור מגוריכם הזמינים בתל אביב ובירושלים. בהתאם ללוח הזמנים הנח לכם, אנו נקבע עבורכם את היום בשבוע והשעה בה יהיה עליכם להתייצב בשגרירות ומשם תתבקשו להמתין בסבלנות עד לתחילת הריאיון עם המראיין שישאל אתכם מספר שאלות ויקבע האם אתם זכאים לקבלת הויזה המבוקשת.

 

טפסים לויזה לארצות הברית עבור ויזה משפחתית לארה”ב

אם תכננתם לצאת השנה לטיול משפחתי בארצות הברית, תוכלו למלא טפסים בשפה האנגלית באתר השגרירות.

כל בן משפחה מחויב במילוי טופס ds-160 באופן עצמאי. יש להקפיד למלא את הפרטים נכון, ברור ומדויק ולהימנע משגיאות אשר עשויות להקשות על זיהוי הפרטים האישיים שלכם כמו גם הסיבה לבקשת הויזה לארה”ב. אחרי מילוי הפרטים באתר השגרירות, עליכם לצרף תמונת פספורט עדכנית שלכם לטופס הבקשה, תמונה שצולמה על גבי רקע לבן ובהתאם להנחיות השגרירות.

השלב הבא שעליכם לעשות הוא להנפיק מסמכים המצביעים על כך שמטרת נסיעתכם לארה”ב היא תיירות ולא לשם הגירה או עבודה בארצות הברית. הגשת המסמכים בפני השגרירות הוא שלב חיוני שעליכם לעשות כאשר תגיעו לריאיון שבו יוכל המראיין להתרשם לטובה ולאשר לכם את טופס הבקשה לויזה משפחתית לארה”ב.

 

איך למלא טפסי ויזה לכל המשפחה לארה”ב במהירות

כדי לחסוך זמן בעת מילוי הטפסים לויזה לארה”ב לכל המשפחה, תוכלו לפנות אל FAST VISA המספקת שירותי ויזה לארה”ב לכל המשפחה באופן מקוון דרך האתר ובשפה העברית, לנוחיותכם.

אנו ב- FAST VISA נשמח לסייע לכם במילוי הטפסים ושליחתם לשגרירות האמריקאית ולחסוך לכם זמן בהתעסקות במילוי הטפסים וכל הבירוקרטיה הכרוכה בכך. לאחר שתמלאו את הטפסים לויזה לארה”ב בעברית באתר של FAST VISA, אנו נקבל את הטפסים ומתאמים מועד לריאיון בזמן ובמקום המתאימים לכם שנח לכם (בתל אביב או בירושלים). כל שתידרשו הוא לספק לנו את הימים בשבוע והשעות שתוכלו להגיע לריאיון ואנו נעשה את השאר עבורכם.

 

FAST VISA ללקוחות VIP

אם עליכם להוציא ויזה לארה”ב בהקדם האפשרי לאור נסיעה דחופה לארצות הברית לרבות אירוע משפחתי או נסיעת עסקים בחו”ל, אנו ב-FAST VISA מציעים עבורכם טיפול מהיר יותר בטפסים וקביעת מועד לריאיון בפחות מ – 24 שעות. זאת אומרת שבמקום להמתין מספר ימי עסקים עד קבלת המועד לריאיון, אנו נספק עבורכם מועד לריאיון תוך יממה אחת בלבד.

מדוע להוציא ויזה משפחתית לארה”ב עם FAST VISA?
אנו נספק עבורכם שירות מהיר ויעיל למילוי הטפסים להוצאת הויזה המשפחתית בשפה העברית אונליין דרך האתר שלנו. נשמח לספק עבורכם מועד לריאיון בשגרירות ארה”ב בהקדם האפשרי על מנת שתוכלו להוציא ויזה משפחתית בקלות ולחסוך את הזמן בטיפול בטפסים ושליחתם בעצמכם.

 

מילוי טפסים לויזה במהירות ללקוחות ה-VIP

אם מכל סיבה שהיא עליכם לקבוע מועד בדחיפות לריאיון בשגרירות ארה”ב, תוכלו לבקש את שירות ה-VIP שלנו,
בו אנו נזרז את שלב הגשת הטפסים עבורכם עד 24 שעות ומיד לאחר מכן נעביר לכם את המועד לקיום הריאיון בשגרירות ארה”ב.

 

ויזה לארה”ב טפסים שגרירות ארה”ב

ויזה לארה"ב טפסים שגרירות ארה"ב

על מנת להוציא ויזה לארה”ב עליכם למלא טפסים עבור שגרירות ארה”ב בטרם תיגשו לראיון עם הקונסול האמריקאי. מילוי טופסי DS – 160 באתר השגרירות יהיו זמינים עבורכם בשפה האנגלית, לכן יהיה עליכם לענות נכונה על כל השאלות ולהימנע משגיאות כתיב, שכן האמריקאים אינם יקבלו את הטפסים במידה ויהיו בהן שגיאות כתיב טכניות אשר עשויות לפגוע באמינות הטופס.

וודאו שברשותכם צילום פספורט אשר עומד בסטנדרטים של שגרירות ארצות הברית. לאחר מכן, תוכלו להעלותה באופן מקוון דרך האתר ולשלוח אותה עם הטופס עבור השגרירות, לשלם אגרה ולתאם מועד לריאיון בשגרירות האמריקאית.

מילוי הטפסים והעברתם לשגרירות ארה”ב

תהליך המילוי בעברית יכול להיות נגיש יותר עבור אלו המתקשים למלא את השאלון לויזה לארה”ב בשפה האנגלית ואף לחסוך לכם בזמן יקר בתהליך הוצאת הויזה לארה”ב. שלב מילוי הפרטים הוא השלב הראשון בתהליך הוצאת הויזה לארה”ב שלאחר מכן תצטרכו לתאם את המועד לריאיון בשגרירות ולשלם את האגרה, ולהגיע לריאיון בשגרירות ארצות הברית עם הקונסול האמריקאי.

האם אפשר להוציא ויזה לארה”ב מהר?

בכדי שתוכלו להגיע לריאיון בשגרירות ארה”ב מהר יותר ולחסוך זמן יקר במילוי הטפסים לארה”ב באמצעות אתר השגרירות האמריקאית, תוכלו לבצע את התהליך עם FAST VISA איתנו תמלאו הטפסים לויזה בקלות ותשאירו את העבודה הסיזיפית הכוללת את תיאום המועד לריאיון לויזה בסניף השגרירות המועדף עליכם והקרוב אל ביתכם בתל אביב או בירושלים. כמו כן, FAST VISA תבצע עבורכם גם תשלום אגרה לשגרירות ארצות הברית ותחסוך לכם בזמן יקר עם התעסקות במילוי הטפסים מול השגרירות האמריקאית.

הכנה למועד הריאיון בשגרירות ארה”ב

לפני שתוכלו לעבור בהצלחה את הריאיון לקבלת הויזה, יש להביא את המסמכים הרלוונטיים אשר מעידים כי עיקר חייכם מתנהל בארץ וכי אין בכוונתם לטוס לארה”ב למטרות הגירה או עבודה. ביום הריאיון, מומלץ להגיע עם תיק קטן, בקבוק מים קטן, ניילונית עם המסמכים. חפצים נוספים לרבות מכשירים אלקטרוניים, טלפון סלולרי, טאבלטים וכו’ תתבקשו להפקיד לפני כניסתם לשגרירות. לאחר מכן תתבקשו להתלוות לאחד השומרים בשגרירות אשר יראה לכם את עמדת ההמתנה שם תוכלו לחכות עד שיקראו בשמכם להיכנס לריאיון.

 

טופס להורדה באופן עצמאי – טופס ds 160 בעברית להורדה

בכדי לקבל את אשרת הכניסה שלכם לארצות הברית, יש להיכנס תחילה לאתר שגרירות ארצות הברית בישראל, למלא טופס DS-160 בשפה האנגלית. עליכם להימנע משגיאות כתיב, שכן הטופס שלכם עלול להיפסל ומועד הריאיון בשגרירות מול הקונסול עשוי להידחות במידה וימצאו שגיאות כתיב שעשויות לפגוע באמינות הטופס.

לאחר שסיימתם למלא את הפרטים האישיים בהצלחה, צרפו מסמכים וניירת המוכיחים שבקשתכם להוצאת ויזה לארה”ב היא לצורך תיירות ונופש בלבד.

 

טופס ויזה לארה"ב להורדה
טופס ויזה לארה”ב להורדה

 


מסמכים שכדאי לצרף לבקשת הויזה:

– אישור תעסוקה חתום ע”י המעסיק + ותלושי שכר עבור שלושה חודשים אחרונים.

– אישור סטודנט מאוניברסטיה או מכללה.

– אסמכתא לשירות צבאי.

– אישור לנכסים בבעלותכם כמו רכב אישי, רכב עבודה, דירה או עסק שבבעלותכם.

אחרי שהמצאתם את כל המסמכים הרלוונטיים עבור הקונסוליה האמריקאית, תוכלו להמשיך לשלב הבא.


תמונת פספורט

כל אדם המבקש למלא טופס ויזה לארה”ב להורדה צריך צילום פספורט עדכני. במידה ואין בידכם תמונה שמתאימה במידותיה ובהתאם להנחיות השגירות האמריקאית, יהיה עליכם להצטלם צילום המיועד במיוחד להוצאת ויזה לארה”ב. (יש לוודא שתחנת הצילום מספקת שירות זה גם עבור מבקשי הויזה). לאחר מכן, כל שיהיה עליכם לעשות הוא לצרף את התמונה לטופס הבקשה לויזה לארה”ב ולשלוח אותו דרך אתר השגרירות אל הקונסוליה האמריקאית.

השלב הבא בתהליך הוצאת הויזה לארה”ב הוא תשלום האגרה והוצאת הויזה בשגרירות ארה”ב. לאחר שסיימתם את שלב התשלום באופן מאובטח, תועברו לשלב תיאום המועד לריאיון, שבו תיקבעו את המיקום, התאריך והשעה בו תרצו לקיים את הריאיון.

 

מילוי טופס ויזה לארה”ב להורדה בעברית עם FAST VISA

אם אתם מעוניינים לחסוך זמן ואנרגיה (וגם כאב ראש), תוכלו לפנות אל FAST VISA המספקים שירותים להוצאת ויזות לארה”ב במהירות. צוות FAST VISA יתעסקו בכל הבירוקרטיה של שליחת הטפסים לשגרירות, תיאום המועד לריאיון בשגרירות וביצוע תשלום של האגרה.

 

טופס ויזה לארה”ב – מילוי טופס ds 160

טופס ויזה לארה"ב - טופס ויזה לארצות הברית - Fast Visa

לפני שתוכלו לטוס לארה”ב למטרות תיירות, תתבקשו למלא טופס ויזה לארה”ב (DS-160) ולשלוח אותו לשגרירות ארצות הברית טרם תוכלו לקבוע מועד לריאיון. מילוי הטופס לויזה לארה”ב יתבצע באתר השגרירות האמריקאית. הקפידו על מילוי הפרטים ללא שגיאות כתיב, שכן טופס הויזה לארה”ב שלכם עלול להיפסל וכמו כן ידחה המועד לריאיון בשגרירות בכמה שבועות.

לאחר שמילאתם את הפרטים נכונה, צרפו תמונת פספורט עדכנית אשר צולמה על גבי רקע לבן ובהתאם להנחיות השגרירות. (תוכלו לבקש מהצלם שיצלם עבורם תמונות פספורט להוצאת ויזה לארה”ב). את התמונה תוכלו לצרף לטופס הויזה באופן מקוון ולשלוח אותה ישירות לשגרירות ארה”ב.

לאחר מכן, תשלמו את אגרת הוצאת הויזה לארה”ב ותיאום מועד הריאיון בשגרירות. אחרי שעשיתם זאת תוכלו לבחור את סניף השגרירות המועדף עליכם (תל אביב וירושלים) בו תבקשו להתראיין לצורך להוצאת הויזה לארה”ב ולתאם את זמן הריאיון בשגרירות ארצות הברית.

האם אפשר למלא את הטופס לויזה לארה”ב בעברית?

התשובה היא: כן, בהחלט. ניתם למלא את הטופס בשפה העברית ולחסוך זמן במילוי הטפסים באנגלית דרך אתר השגרירות. FAST VISA פיתחה במיוחד עבורכם מערכת ייעודית באמצעותה תוכלו לשלוח את הטופס לויזה לארה”ב בשפה העברית ללא כל חשש בקיום טעויות כתיב טכניות בטופס.

 

הוצאת ויזה לארה”ב במהירות

FAST VISA תאפשר לכם לחסוך זמן במילוי הטפסים בשפה העברית ותבצע עבורכם את העבודה הסיזיפית בעת שליחת הטפסים לשגרירות ארה”ב וקביעת המועד לריאיון בסניף השגרירות הקרוב אל ביתכם או המועדף עליכם הנתון לבחירתכם.

כמו כן, במידה ונסיעתכם לארצות הברית למטרת עבודה, פגישת עסקים או אירוע משפחתי חשוב, תוכלו לבקש גם את שירותי ה – VIP של חברת FAST VISA אשר תאפשר לכם לקבל מועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית בתוך יום עסקים אחד בלבד ולקבל עדיפות בקביעת מועד הריאיון בקונסוליה או בשגרירות כך שתוכלו לקבל היתר נסיעה לארצות הברית בהקדם.

 

מה להביא ליום הריאיון בשגרירות ארה”ב?

ליום הריאיון עליכם להצטייד במסמכים המעידים על התנהלות חייכם בישראל. כמו כן, תוכלו להביא עמכם תיק קטן או ניילונית עבור המסמכים. מכשירים אלקטרוניים וציוד נוסף חייבים להפקיד מחוץ לשגרירות.

 


מעוניינים להגיש את הטפסים לויזה לארה”ב בשפה העברית?
התקשרו אלינו ונשמח לעזור לכם לקבוע מועד לריאיון ולשלוח את הטפסים בהצלחה עבור השגרירות.
FAST VISA – ויזה לארה”ב | 050-464-6274

 

מאחלים לכם המון בהצלחה בתהליך הוצאת הויזה לארה”ב,

אנחנו כאן תמיד לשירותכם!

Fast Visa