חידוש ויזה לארה”ב – הסבר מקיף

חידוש ויזה לארה”ב הינו תהליך שיש לבצע ממספר גורמים: תחילה, ניתן לקבל את הויזה ממועד הנפקתה לעשר שנים ברוב התרחישים אך ישנם גם מקרים בהם תוקף הויזה יכול להיות קצר יותר לכן יש צורך להנפיק ויזה מחדש בתום התוקף. במידה והויזה שלכם אבדה, נגנבה או הושחתה יהיה עליכם לחדש אותה. חידוש ויזה לארה"ב

 

חידוש ויזה לארצות הברית למטרת תיירות ועסקים

חידוש ויזה לארה”ב זהה לתהליך שעליכם לעבור בהוצאת ויזה חדשה לארצות הברית, אף על פי כי הנסיבות שונות. בכל מקרה בו מדובר בוויזה שפג תוקפה או במידה ואיבדתם את הדרכון שלכם מכל סיבה שהיא יהיה עליכם להתחיל תהליך חידוש ויזה לארה”ב ולמלא את הטופס הבקשה בצירוף תמונת פספורט מעודכנת, תשלום אגרה וקביעת ראיון בשגרירות ארצות הברית ובסוף התהליך להגיע לראיון ולקבל את אשרת הכניסה שלכם לארה”ב.

במידה וכבר עברו עשר שנים מהרגע בו הנפקתם את הויזה הקודמת שלכם, תתבקשו לבצע חידוש ויזה לארה”ב, שימו לב כי קיים סיכוי ברמה סבירה כי הטפסים השתנו במהלך השנים וייתכן וחלו בהם שינויים. בין אם אתם ממהרים להוציא ויזה ואין לכם את הזמן הנדרש לשם כך עקב העבודה או השגרה היומיומית שאינה מאפשרת לכם להשקיע זמן במילוי הטפסים, תוכלו לחסוך בזמן והטרחה שבעבודה סיזיפית זו ולבצע חידוש ויזה לארה”ב בקלות ובמהירות באמצעות השירות הטוב שלנו.

 

כיצד מחדשים ויזה לארצות הברית

תהליך חידוש הויזה לארה”ב זהה לתהליך הבקשה להוצאת הויזה שעליכם לעבור דרך שגרירות ארה”ב.

כיצד מחדשים ויזה לארצות הברית
כיצד מחדשים ויזה לארצות הברית

ראשית, עליכם לגשת לאתר השגרירות האמריקאית ולמלא את הטפסים לויזה לארה”ב בשפה האנגלית ומשם להתקדם בהתאם להנחיות. חשוב לדעת כי עליכם לצרף מסמכים רלוונטיים המעידים על כך שהסיבה להגשת הבקשה הינה למטרות תיירות בארצות הברית בלבד ולא לשם הגירה או עבודה בארצות הברית.

המסמכים שתוכלו להציג לקונסול האמריקאי לשם כך הם:

  1. טופס אישור לימודים בתוקף במוסד להשכלה גבוהה כגון מכללה או אוניברסיטה.
  2. אישור על שירות בצבא הגנה לישראל בסדיר או בצבא קבע.
  3. אישור מעסיק בתוקף + 3 תלושי משכורת אחרונים.
  4. אישור על החזקת נכסים בישראל כגון דירה או רכב בבעלותכם.

לאחר שהמצאתם את כל המסמכים הרלוונטיים עליכם לצרף אותם אל טופס הבקשה ולהציגם בפני הקונסול האמריקאי במעמד הריאיון. השלב הבא שעליכם לוודא הוא כי יש ברשותכם תמונת פספורט בתוקף העומדת בכל הקריטריונים של שגרירות ארה”ב וכן מותאמת בממדיה לדרישות השגרירות האמריקאית.

הקפידו לענות נכונה על כל השאלות שתשאלו במהלך הריאיון בשפה רהוטה וללא שגיאות כתיב טכניות שעלולות לגרום לפסילת טופס הבקשה לויזה לארה”ב וכן לדחיית המועד לריאיון מול הקונסול בשגרירות האמריקאית.

לאחר שמילאתם בהצלחה את הטפסים, תתבקשו לשלם את האגרה עבור השגרירות ולקבוע מועד לריאיון מול הקונסול בתאריך ובשעה הנוחים לכם.

 

חידוש ויזה מהר עם Fast Visa

אנו שמחים לבשר לכם כי מעתה תוכלו לעבור את התהליך מהר יותר באמצעות FAST VISA כאשר תמלאו את כל הפרטים הרלוונטיים שתתבקשו להוסיף על גבי הטפסים לויזה לארה”ב בעברית. נוסף על כך, תשלום האגרה וקביעת הריאיון בשגרירות יבוצע על ידי הצוות המקצועי של FAST VISA ובהתאם ללוח הזמנים המתאים לכם ביותר לצורך תיאום המועד לראיון.

טיפים לראיון במידה ותצטרכו לעבור אותו:
מפני שחשוב לנו שתצאו מרוצים במידה ותבקשו נשמח גם לתת לכם טיפים שיוכלו לעזור לכם לעבור את הריאיון בהצלחה. גם אם כבר הוצאתם ויזה לארצות הברית בעבר, אתם וודאי תרגישו טוב יותר כאשר תוכלו להעביר את העבודה הסיזיפית והטרחה למי שיכול לחסוך לכם את הזמן הכרוך בתהליך ולהפוך אותו לפשוט יותר ומהיר יותר עבורכם.

 

חידוש ויזה – יום הריאיון בשגרירות ארה”ב

לאחר שקבעתם את המועד לראיון לויזה לארה”ב תוכלו להגיע אל השגרירות האמריקאית באחד מהסניפים שבחרתם (סניף תל אביב או ירושלים) ולהיפגש עם הקונסול האמריקאי לראיון אישי ולעבור אותו בהצלחה!

 

חידוש ויזה לארה”ב באינטרנט

רבים חושבים, ובצדק, שלאחר שמקבלים ויזה פעם אחת – כל הדרכים פתוחות. הדבר נכון באופן חלקי. יחד עם זאת, על מנת לעשות חידוש ויזה לארה”ב בצורה תקינה ואיכותית, יש להקפיד על כל הצעדים הדרושים לחידוש תקין. אין ספק שהאפשרות לבצע את כל ההליכים המדוברים באמצעות האינטרנט וללא הצורך להגיע לשגרירות באופן פיזי פותרת את רוב האלמנטים הבעייתיים בתהליך זה, היות ואחד החלקים המורכבים ביותר הליך חידוש ויזה זה מילוי הטפסים, תשלום האגרה וקביעת התור בשגרירות שעשוי לדרוש המתנה לא מעטה והתמודדות עם חוסר ודאות.

חידוש ויזה לארצות הברית באינטרנט

 

באילו מקרים ניתן לבצע חידוש לויזה באינטרנט?

בכדי לחסוך את המסע לשגרירות האמריקאית לשם ביצוע חידוש ויזה אל ארה”ב, יש לעמוד בקריטריונים הבאים: מאז פקיעת התוקף של הויזה הקודמת לא עברו יותר מ – 12 חודשים. תזכורת: הויזה ניתנת לעשר שנים, או במקרים ספציפיים לפרקי זמן קצרים יותר. כך, אם הפקתם ויזה לפני 9 שנים, באפשרותכם לבקש חידוש ויזה לארצות הברית מבלי להגיע לשגרירות עצמה. בנוסף, יש לפנות לאותה השגרירות שהעניקה לכם את הויזה בפעם הראשונה (בתל אביב או בירושלים). בנוסף, על מבקש הויזה להיות יותר מעל גיל 14 ובתנאי שהויזה הראשונית ניתנה בגיל 13 לפחות. שינוי זה הונחל בשגרירות בשנת 2015.

 

מדוע חשוב לבקש חידוש ויזה מספיק זמן מראש?

חידוש ויזה לארצות הברית זהו הליך חשוב וחיוני, ויש לבצע אותו בזמן בין אם אתם נמצאים בישראל ורוצים לנסוע לארה”ב לאחר הפסקה, ובין אם אתם נמצאים בארצות הברית והויזה שלכם הולכת לפוג השנה. חשוב לקחת בחשבון את הזמנים שנדרשים לביצוע הבדיקות שנעשות בכדי לוודא את זהותו וכוונותיו של המבקש וכמובן לשלם את האגרה. כמו כן, יש לחדש את הויזה, במקרה והויזה בדרכון שלכם הושחתה בכל צורה שהיא.

 

כיצד עושים חידוש ויזה באינטרנט?

ניתן למצוא באינטרנט שירותים שונים המציעים ביצוע הליך חידוש ויזה במהירות – לעיתים אפילו ביותר אחד. אפשר ואף כדאי לפנות לחברות אלה לקבלת השירות המדובר ולחסוך את הזמן והכסף שבהם כרוכים הביקורים בשגרירויות. יחד עם זאת, על מנת לעשות זאת, יש לוודא שיש לכם דרכון בתוקף. בנוסף, החברות לא ממלאות את הטפסים עבורכם, לכן יש לדאוג להקדיש את הזמן ולענות בדיוק ובכנות.

 

אם כוונתכם לחדש את הויזה ולעמוד בתנאי הויזה אין לכם סיבה לחשוש:

זיכרו שכל השאלות הנשאלות במסגרת מילוי השאלונים בכל שגרירות הן במטרה להגן על המדינה מפני גורמים בלתי רצויים, ואם אינכם כאלה – אין לכם שום סיבה לחשוש. בעת פנייה לחברת צד ג’ המבצעת את הליך שיגור הטפסים לשגרירות והשגה מהירה של חידוש דרכון, חשוב מוד לוודא שמדובר בחברה מהימנה ומקצועית, בכדי למנוע מצבים לא נעימים.

 

חידוש ויזה לארה”ב מחיר

 העלויות עבור חידוש ויזה לארה”ב מחיר הן 160$ שהם נכון להיום קצת פחות מ – 640 שקלים, עלויות השירות שלנו הן 199 ש”ח כך שעלות חידוש הויזה לכל אדם היא כ – 800 ש”ח בסה”כ. ברוב המקרים יהיה עליכם לבצע חידוש ויזה באם עברו כבר 10 שנים מאז מועד הנפקת הויזה לארה”ב או במקרים של גניבה, אובדן, דרכון לא תקין, שינוי שם משפחה ועוד……

 

תשובות לשאלות נפוצות בנושא חידוש ויזה

אני רוצה לחדש ויזה לארצות הברית, איך אפשר לסיים עם זה כמה שיותר מהר ובעלות סבירה?

במידה ואת מחפשת את הפתרון הזול ביותר, הייתי אומרת לך שעלייך לעבור את תהליך הוצאת הויזה ישירות מול השגרירות.
כל עוד יש לך זמן פנוי בטיפול במסמכים והתהליך שעלייך לעבור.

הדרך השנייה היא המהירה יותר, פשוטה יותר וחסכונית בזמן והיא פניה לחברה העוסקת בטיפול והגשת הטפסים מול שגרירות ארצות הברית.
אנו בחברת FAST VISA נשמח לעזור לך לעבור את התהליך ולחסוך לך בזמן יקר במילוי הטפסים ותיאום המועד לריאיון בשגרירות ארה”ב.

 

לכל שאלה הנוגעת לחידוש ויזה לארה”ב אל תהססו ליצור קשר עם הצוות המיומן שלנו בטלפון 050-464-6274.