טיפים להוצאת ויזה לארה”ב

הוצאת ויזה לארצות הברית היא תהליך מייגע וארוך. למרות הקושי והבירוקרטיה שיש לעמוד בה בין אם אתם מוציאים את הוויזה לארה”ב בירושלים או בתל אביב, רוב המבקשים אשרה אכן יקבלו אותה. עם זאת, ישנו מספר מסוים של בקשות ויזה לארה”ב אשר נדחות על הסף.

טיפים להוצאת ויזה לארה"ב
טיפים להוצאת ויזה לארצות הברית

מהם הסיבות לסירוב ויזה לארה”ב?

הסיבות לסירוב ויזה לארה”ב הן רבות, ובמידה רבה תלויות במידה שווה בעמידה שלכם בכללים ובתנאים, ובפקיד הספציפי אשר יטפל בפנייה שלכם. הסיבה הנפוצה ביותר לסירוב הוצאת ויזה לארה”ב היא מילוי לא נכון של הטפסים. חשוב מאוד לזכור שהפקידים עוברים על מאות טפסי בקשה ביום, ולכן אין להם זמן להתעמק בסיבות למילוי הלא שלם, והם פשוט ישללו את הבקשה.

סיבה נוספת היא כמובן מילוי של פרטים שקריים, כמו גם חשד גבוה לניצול הביקור למטרות עבודה. ניצול ויזת תייר לעבודה בארה”ב היא נושא שמדאיג מאוד את הממשל, והיא נפוצה מאוד בקרב תיירים צעירים מישראל. הסיכויים שלכם לקבל את הוויזה יגברו ככל שתוכיחו קשר אישי וכלכלי איתן יותר לישראל.

 

מהם הטיפים השימושיים ביותר להוצאת ויזה לארה”ב

כאמור, למרות שחלק מבקשות הוויזה לארה”ב מסורבות, חלק גדול מהבקשות אכן מאושר. ישנו מגוון עצום של סוגי וויזות לארה”ב, אשר חלקן נועדו לעבודה או לימודים, וחלקן לביקור תיירותי. חשוב לזכור שבמידה ואין לכם כוונות לנצל את האשרה שקיבלתם לרעה, ואתם ללא תיק פלילי סיכוי גבוה שתקבלו את האישור בכל מקרה. למרות זאת, חשוב מאוד להכיר טיפים להוצאת ויזה לארה”ב, אשר יכולים להגדיל הסיכויים שלכם אפילו יותר. הטיפים העיקריים כוללים:

  • נראות: לישראלים, לבוש מוקפד במקום העבודה ובחברה הכללית הוא איננו מחוייב המציאות. לאמריקאים לעומת זאת, הגעה לפגישה עם לבוש מרושל מעידה על חוסר רצינות, ויוצרת רושם ראשוני שלילי מאוד לפקיד המקבל אתכם.

 

  • הוכחת קשר כלכלי לישראל: במסגרת הגשת בקשת הוויזה שלכם תדרשו להראות תלושי משכורת. חשוב מאוד להבין שהאמריקאים פחות מתעניינים בנכסים כגון נדל”ן שיש ברשותכם בארץ, מאחר ובראייתם תוכלו תמיד למכור אותם. הם מתעניינים בעבודה הנוכחית, בלימודים שלכם ובכך שאתם רואים את עתידכם המקצועי בישראל.

 

  • מילוי טפסים: מדובר ככל הנראה בחלק החשוב ביותר בבקשת הוויזה שלכם. חשוב מאוד שתקפידו להגיע לקונסוליה או לשגרירות אשר כלל הטפסים הרלוונטים ברשותכם, מלאים בצורה מושלמת. זכרו לעולם לא לשקר בטפסים שאתם מוסרים, מאחר והתוצאה יכולה להיות מניעת כניסה לארצות הברית לכל ימי חייכם.

 

ניתן להיעזר בחברה מקצועית שתיתן לכם טיפים לראיון

למרות הרצון שלנו לעשות הכול לבד, ולהוציא ויזה לארה”ב בצורה עצמאית, לשימוש בשירותי חברה מקצועית יתרונות רבים. חברה מקצועית תדע להכין אתכם לראיון בקונסוליה בצורה הטובה ביותר, תגיד לכם לאיזה שאלות עליכם להתכונן, ומהם נקודות החוזק שעליכם להדגיש.

מבחינת מילוי הטפסים, חברה מקצועית תדע לסייע לכם בשאלות לגבי המהות של השאלה, תמנע מכם מילוי של פרטים מיותרים, או מילוי שלא בהתאם להנחיות. למרות שהוצאת ויזה לארה”ב באופן עצמאי היא אפשרית לחלוטין, חברה מקצועית תצמצם משמעותית את הסיכון לסירוב של הבקשה שלכם.

החסרונות של שימוש בשירותי חברה מקצועית הם שבמידה ואתם חושבים שתצטרכו לעבור תהליך בירוקרטי דומה בעתיד, יתכן ולא תצברו את הניסיון הדרוש לעמוד בכך בעצמכם. חידוש ויזה לארה”ב הוא עניין נפוץ למרות שרוב הוויזות ניתנות לשנים רבות קדימה.

בנוסף, לוויזה לארה”ב מחיר לא גבוה באופן יחסי כאשר עושים אותה באופן עצמאי, ושימוש בשירותי חברה מקצועית יעלה משמעותית את העלות.

לסיכום, עליכם לשקול האם המחיר של שימוש בשירות מקצועי והפחתת הסיכוי לסירוב בקשה משתלם לכם מבחינת החיסכון בזמן.

השארת תגובה