ויזת חירום לארה”ב

אם אתם ממהרים להוציא ויזת חירום לארה”ב כתוצאה מטיפול רפואי שעליכם לעבור בארצות הברית, יהיה עליכם להתחיל בתהליך הבקשה לקבלת ויזה לארצות הברית במקרי חירום. בכדי שתוכלו לעדכן את השגרירות בנדון, יהיה עליכם לעדכן את השגרירות האמריקאית על ידי הגשת בקשה לויזת חירום לארה”ב, אך לא לפני שקבעתם מועד לריאיון על פי ההנחיות של שגרירות ארה”ב.

 

במידה והקריטריונים נמצאו כשירים, תוכלו להמשיך לצעד הבא:
שליחת טופס הבקשה לכתובת הדואר האלקטרוני: nivtelavivemrg@state.gov.
כמו כן, עליכם לשים לב כי לא שכחתם לרשום את כל הפרטים על גבי טופס הבקשה:

 

  • רישום המועד עבור הריאיון שקבעתם בשגרירות ארה”ב.
  • הוסיפו תיאור עם פרטים מדויקים ככל הניתן מהי הסיבה לבקשת ויזה החירום.
  • הביאו עמכם ליום הריאיון מסמכים המעידים כי סיבתכם להוצאת הויזה אכן דחופה.

 

 לאחר ששלחתם את הבקשה לקבלת תור חירום לריאיון, תוכלו לקבל בכל רגע מידע על קיום הריאיון. במידה וקיבלתם אישור מטעם השגרירות בדבר קבלת תור חירום לקבלת הויזה, תקבלו על כך מייל שייתכן והזימון ייערך מהיום למחר. במקרים דחופים ינפיקו עבורכם ויזה באופן מידי. אם בקשתם נדחתה, תתבקשו להגיע לריאיון במועד הראשון שקבעתם לקיום הריאיון.

 

יש לציין כי אישור הבקשה לזירוז הריאיון בשגרירות אינו מעיד על כך כי בקשתכם להוצאת הויזה לארה”ב אכן תאושר. כמו כן, במידה ובקשתכם תדחה, תתבקשו להגיע למועד המקורי שנקבע עבורכם ולעבור את הריאיון בהצלחה עם הקונסול האמריקאי. בכדי שתוכל לקבוע תור לקבלת ויזת חירום במהירות האפשרית, תוכל להשתמש בשירות ה – VIP של חברת FAST VISA ולקבל מועד לריאיון בשגרירות האמריקאית בתוך 24 שעות בלבד.

 

על מנת שתוכל לקבוע מועד לריאיון בהקדם האפשרי, תצטרך למלא את הטפסים לויזה לארה”ב באתר FAST VISA הזמינים עבורך בשפה העברית באתר ויאפשרו לך לסיים את התהליך מהר יותר. כמו כן, אנו נתאם עבורכם את המועד לריאיון ונבצע עבורכם את תשלום האגרה עבור השגרירות, כך שתעברו את התהליך כמה שיותר מהר ותוציאו ויזת חירום לארה”ב בהצלחה.

לפרטים נוספים התקשרו: 050-464-6274