ויזה דחופה לארה”ב – מקרים מיוחדים

קבלת אישור עבור הוצאת ויזה לארה”ב דחוף מותנה בהתערבותה של הנציגות האמריקאית בישראל, מכיוון שגם הם יודעים כי ישנם מבקשים אשר נדרשים להגיע בדחיפות לארה”ב מסיבות רפואיות, הומניות, עסקיות וכו’.

השגרירות האמריקאית עומדת מאחורי הנהלים שקבעה בהצהרתה כי הם מתכוונים לתת טיפול מהיר יותר בבקשות דחופות להוצאת ויזה לארצות הברית, כגון ישראלים אשר נזקקים להוציא ויזה בדחיפות מסיבה רפואית או הומניטרית, כמו גם סטודנטים שמעוניינים להגיע לארצות הברית למטרת לימודים עד לתאריך תחילת הלימודים. כמו כן, גם אנשי עסקים יכולים לבקש ויזה מהירה לארה”ב מהשגרירות האמריקאית במידה ועליו להגיע לפגישה עסקית דחופה אשר משרתת גם את הצד האמריקאי.

במידה ומדובר באחד מהמקרים הללו, ניתן להתקשר אל השגרירות והיא מצידה תעשה את כל המאמצים האפשריים על מנת לקבוע עבורכם את הריאיון האישי בשגרירות במהירות האפשרית, ולעבור על הטפסים לויזה לארה”ב ובתהליך אישורם באופן מהיר יותר מהמקובל.

איך מוציאים ויזה דחופה לארה”ב

השגרירות האמריקאית דוגלת בקווים מנחים אשר דרכם תוכלו לקצר את תהליך הבקשה לויזה לארה”ב בדחיפות בדרכים הבאות:

  • קיצור מועד הריאיון בשגרירות האמריקאית.
  • מתן אישור לקבלת הויזה לארה”ב באופן מהיר יותר בשגרירות.

כמו כן, השגרירות האמריקאית תתחשב במקרה רפואי או הומניטרי ותנסה לסייע ככל הניתן בתהליך אישור הבקשה לויזה לארה”ב, לרבות במקרים מסוג זה.

יחד עם זאת, אפשר יהיה לקבל פטור מקיום הריאיון עבור קטינים אשר טרם מלאו להם 14 שנים וקשישים אשר מלאו להם 80 שנים ומעלה ללא קשר למצב חירום – דבר שמאפשר לקצר את התהליך ולחסוך את זמן ההמתנה לראיון.

 

דרך נוספת להוצאת ויזה דחופה לארצות הברית

עליכם להוציא ויזה מהירה לארצות הברית בעקבות הזמנה לאירוע משפחתי? עליכם להשתתף בכנס מקצועי בדקה ה – 90? הטיסה כבר נקבעה וקניתם כבר כרטיס, אך גיליתם כי אין לכם ויזה לארה”ב בתוקף. התרחיש הזה בהחלט יכול לקרות כאשר נאלצים להתמודד עם הוצאת ויזה מהירה לארה”ב ברגע האחרון.

אם החלטתם שאתם חפצים לקצר את זמן ההמתנה באמצעות מילוי הטפסים לויזה לארה”ב בעברית, תוכלו לעשות זאת עם FAST VISA ולחסוך זמן במילוי הטפסים באתר השגרירות בשפה האנגלית בלבד כמו כן אנחנו מכירים את התהליך על בוריו ולכן סוגרים את כל התהליך מקצה לקצה בזמן קצר מאוד.

הקדמות תור לראיון

במקרים מסוימים נוכל להקדים לכם את הראיון מכיוון שאנחנו מחוברים באופן קבוע למערכת התורים של השגרירות ולכם יכולים לתפוס עבורכם את התור מיד כשהוא מתפנה.

אם עליך להוציא ויזה לארה”ב במהירות גם במקרים אחרים שאינם רפואיים, עסקיים או למטרת לימודים, תוכל לעשות זאת באופן שיחסוך לך זמן בתהליך באמצעות שירותי הוצאת ויזה לארצות הברית של FAST VISA. למרות שאין מדובר בחברה הפועלת בחסות השגרירות האמריקאית, יהיה באפשרותך לעבור את תהליך הבקשה לויזה לארה”ב במהירות.

באמצעות האתר של FAST VISA יהיו זמינים עבורך הטפסים לויזה לארה”ב בשפה העברית ויאפשרו לך למלא את הטפסים במהירות ולחסוך את הקשיים שעשויים להגיע במילוי הטפסים באתר השגרירות בשפה האנגלית. כמו כן, מדובר בהליך מהיר, קל ונח אשר מאפשר לכל אחד לעבור אותו בהצלחה ובאמצעות הליווי והסיוע המקצועי שלנו, נוכל לספק עבורך תשובה לכל שאלה שעשויה להתעורר לאורך התהליך להוצאת הויזה המהירה לארה”ב.

גם במקרה של צורך בחידוש ויזה לארה”ב במהירות אנו נוכל לחסוך לכם את הזמן הכרוך בהבנת התהליך, את ההתעסקות עם מילוי הטפסים באנגלית וכמו כן נוכל לבדוק עם מגיע לכן לחדש את הויזה ללא ראיון.

 

הוצאת ויזה לארה”ב באופן דחוף תוך 24 שעות בלבד עם חברת FAST VISA

חברת FAST VISA  תאפשר לכם למלא את הטפסים לויזה לארה”ב בשפה העברית בזמן שתקבלו את שירות ה – VIP שלנו באמצעותו תוכלו לקבל מועד לריאיון בשגרירות ארצות הברית, בסניף הקרוב אל מקום מגוריכם ובזמן המהיר ביותר ושנמצא מתאים גם עבורכם.
כך למעשה תוכלו להוציא ויזה לארה”ב באופן דחוף במינימום זמן תוך חיסכון בזמן בהתעסקות במילוי הטפסים בשפה האנגלית דרך אתר שגרירות ארצות הברית.

FAST VISA פתחה את הפתרון הפשוט ביותר עבורכם, כך שתוכלו להוציא ויזה לארצות הברית כמה שיותר מהר וללא עיכובים מיותרים.

 


אם אתם צריכים להוציא ויזה לארה”ב באופן דחוף, תוכלו לקבל דרכנו שירות
VIP ולהוציא ויזה לארה”ב ולחסוך בזמן במילוי הטפסים באתר השגרירות.

לפרטים נוספים השאירו פרטים או התקשרו עכשיו: 050-464-6274