ויזה לארה”ב לחיילים

אחד היתרונות בלהיות חיילים הוא העובדה שזה מה שקושר אתכם למדינה ולכן הסיכוי שלכם לקבל ויזה לארצות הברית גדל בזמן השירות שלכם. ובכל זאת, יש תהליך שלם שיש לעבור אותו כמו שאר אזרחי מדינת ישראל בדרך לקבלת ויזה לארה”ב לחיילים. שימו לב כי העובדה שאתם חיילים לא מבטיחה לכם את קבלת הויזה ויש להשקיע  את המאמצים הנדרשים על מנת שתוכלו לקבל את הויזה. רוצים לדעת איך להפוך את התהליך לפשוט ומהיר עבורכם? הכל בכתבה הבאה.

ויזה לארה"ב לחיילים
ויזה לארה”ב לחיילים

ויזה לארה”ב לחייל – השלבים

השלב הראשון בתהליך הוא זהה לתהליך שהייתם עושים עבור ויזה לאזרח שאינו משרת כרגע בצה”ל. תחילה יש להיכנס לאתר השגרירות ולהדפיס את טופס ה- DS160. את הטופס יש למלא בשפה האנגלית וללא שגיאות כתיב, שימו לב כי חשוב מאד להימנע מכך שכן הדבר יכול להביא לפסילת הטופס שלכם ודחיית הבקשה שלכם לקביעת ראיון לויזה לארה”ב בשגרירות. ההמלצה שלנו היא למלא את הטופס ביחד עם מישהו שעשה זאת בעבר או שתמיד יש לכם את האפשרות לפנות אלינו שנסייע לכם בלמלא את הטופס בצורה הטובה ביותר. בנוסף לכך במידה ותמלאו את הטופס דרכנו, אתם תמלאו את הטופס באנגלית ואנחנו אלה שמתרגמים אותו עבורכם על מנת שהתהליך יהיה עבורכם הרבה יותר פשוט ושתוכלו למלא אותו בצורה הנוחה לכם ביותר.

בשלב השני תידרשו לשלם את אגרת הויזה לשגרירות, גם כאן אנחנו פותחים לכם חשבון באתר השגירות ומבצעים את התשלום עבורכם. את הטפסים שמילאתם יש להביא עמכם ליום הראיון שנקבע לכם. אנו נשתדל לקבוע עבורכם מועד לזמן המתאים לכם ביותר ובהתאם לזמינות התאריכים הפנויים בשגרירות. אל יום הראיון יש להביא עמכם את הטפסים שמילאתם מודפסים תמונה שצולמה במיוחד לצורך הוצאת ויזה, שימו לב כי זו היא לא תמונת פספורט רגילה. יחד איתם הביאו גם אישור שאתם משרתים בצבא על מנת לחזק את המחויבות שלכם כרגע לארץ ושהקונסול האמריקאי שמראיין אתכם יבין שאין בכוונתכם לנסוע למטרת עבודה או הגירה בארצות הברית.

 

חידוש ויזה לארה”ב לחיילים

במקרה שמדובר בחידוש ויזה בחלק מהמקרים תוכלו לדלג על שלב הראיון, עם זאת יתכן שבכל זאת יקבל הקונסול או נציגו החלטה לזמן אתכם לראיון על אף שאתם עומדים בתנאים לחידוש הויזה ללא ראיון.
אם אתם מחדשים ויזה שווה לכם להתייעץ איתנו ולבדוק אם תוכלו לקבל ויזה בלי הראיון בשגרירות.

מאחלים לכם המון בהצלחה בהוצאת ויזה לארה”ב!

 

אנחנו כאן תמיד לשירותכם!

Fast Visa