ויזה לארה”ב לילדים, לפעוטות ולמשפחה

רוצים לצאת לטיול משפחתי בארצות הברית וצריכים לדעת איך להוציא ויזה לארה”ב לילדים? ריכזנו עבורכם את כל המידע בנוגע להוצאת ויזה לארה”ב אשר יסייע לכם בתהליך מילוי הטפסים והגשתם לשגרירות האמריקאית.

איך מוציאים ויזה לארה”ב לילדים?

ראשית, עליכם לדעת כי ילדים שטרם מלאו להם 14 שנים זכאים לפטור מהריאיון בשגרירות ארה”ב, אך יש למלא את הטפסים לויזה לארה”ב עבורם ולהביא אותם ביום הריאיון בשגרירות האמריקאית. הקפידו על מילוי הטפסים באופן תקין והימנעו משגיאות כתיב, שכן השגרירות האמריקאית אינה מגלה סבלנות לטעויות במילוי הטפסים ועשויות לפסול את הטופס ולעקב את תהליך הוצאת הויזה עבורכם.

השלב הראשון שיהיה עליכם לעשות הוא למלא את השאלון על גבי הטופס DS – 160 לקבלת ויזה לארה”ב אותו יהיה עליכם להציג בפני הקונסול האמריקאי בשגרירות ארצות הברית. הקפידו למלא את הפרטים נכונה והימנעו משגיאות כתיב טכניות שכן הטופס עלול להיפסל ומועד הריאיון ידחה למועד אחר ויאריך את תהליך הוצאת הויזה לארה”ב והטיול המשפחתי שתכננתם להוציא לפועל בזמן הקרוב.

את הטפסים תוכלו למצוא באתר השגרירות האמריקאית בשפה האנגלית ולמלא אותם באופן מקוון דרך האתר. לאחר מכן תתבקשו לצרף תמונת פספורט עדכנית שיש ברשותכם ולשלוח אותה באופן דיגיטלי דרך האתר עבור השגרירות.
השלב הבא בתהליך יהיה לבצע את תשלום האגרה עבור שגרירות ארה”ב ולתאם מועד לביצוע הריאיון בסניף הקרוב לבית מגוריכם מבין אחד מהסניפים הבאים:

שגרירות ארה”ב – תל אביב:
רחוב הירקון 71, תל אביב יפו.
טלפון: 03-5197475

שגרירות ארה”ב – ירושלים:
רחוב דוד פלוסר 14, ירושלים.
טלפון: 03-5197475

הוצאת ויזה לארה”ב מהר לכל המשפחה

על מנת שתוכלו להתחיל בתהליך הוצאת הויזה לארצות הברית לילדים, לכם ולכל המשפחה ולעבור אותו במהירות, כל שיהיה עליכם לעשות הוא למלא את הטפסים לויזה לארה”ב בעברית מטעם FAST VISA ותוכלו לקבל תור וזימון לריאיון בשגרירות ארצות הברית במקום המועדף עליכם בתוך 24 שעות בלבד.

שירותי ויזה לארה”ב מאפשרים לכם לחסוך זמן ולהוציא ויזה במהירות באמצעות הנגשת הטפסים לויזה לארה”ב בעברית אותם תוכלו למלא באופן מקוון דרך האתר ולשלוח אותם אל FAST VISA.
מרגע קבלת הטפסים כל שיהיה עליכם לעשות הוא להמתין לקבלת הזימון לריאיון בשגרירות ארה”ב.

צריכים להוציא ויזה מהירה לילדים לארצות הברית?
תוכלו ליצור עמנו קשר ולהתחיל במילוי הטפסים לויזה לארה”ב בשפה העברית עם
FAST VISA.
FAST VISA | ויזה מהירה לארה”ב | 050-464-6274 – לקבלת ויזה מהירה לארה”ב לילדים

FAST VISA מספקת שירות עצמאי ואינה פועלת מטעם שגרירות ארה”ב.